Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe..Oniak się nie chwalił :) ale zawsze jak je to bonkal mu się wymyka co drugie łyknięcie :mrgreen:

a tak poważnie można się przejść gdzieś na pitce :razz: i tam zjeść opłatka :roll:

Najpierw peperoni z kolą a na deser opłatek..myślę że jest git :grin:

Ps.Oniak jak je to nie siedzi z nami, tylko w drugiej częsci lokalu.. :oops:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adaś ty już lepiej sie o pawiach i kulturze nie wypowiadaj bo wszyscy cie już znają hihi

Opublikowano

:lol: oj dziwczynki dziwczynki

ja czekam na ta propozycje Pozia bo nie podał do konca :?:

Opublikowano

Oj zrobiłem sobie dzisiaj czarne szybki :P Qwa od 8 do 17 to robią, przejebane.

Opublikowano
Oj zrobiłem sobie dzisiaj czarne szybki :P Qwa od 8 do 17 to robią, przejebane.

folia czy wypalane??

zapodaj jakieś foty :cool:

Opublikowano

Folia bo mam anteny w szybach .I nie wiem czy mi sie spodoba ,zawsze można zerwać jak coś. No może jutro fotki zrobie bo jeszcze nie odebrałem bryki :P

Opublikowano

a skad to taki ono satanski pomysl :?:

Opublikowano
Folia bo mam anteny w szybach .I nie wiem czy mi sie spodoba ,zawsze można zerwać jak coś. No może jutro fotki zrobie bo jeszcze nie odebrałem bryki :P

no to czekam z niecierpliwościa na foty :razz:

Opublikowano

oj widzę że Oniak ostro inwestuje w swoje samochody :)

Czarne szyby to prezent dla Ani coby mogła spokojnie siedzieć w samochodzie na spotach i żeby nikt jej nie widział :mrgreen:

Opublikowano

kutwa to nie mógł powiedzieć?? Oniak ja też chciałem!!

Opublikowano

oj cos czuje ze poleca liscie na spocie :mrgreen:

Opublikowano
Czarne szyby to prezent

Buhahahaha. No normalnie nie mogłem się powstrzymać.

Dobre. :mrgreen: Nawet bardzo dobre :mrgreen:

Opublikowano
Czarne szyby to prezent dla Ani coby mogła spokojnie siedzieć w samochodzie na spotach i żeby nikt jej nie widział

no co ty gadasz adas jakbys byl ostatnio na spocie to by Ci jeszcze pomachala tak samo jak Zółwikowi :mrgreen:

Opublikowano
Adaś ty już lepiej sie o pawiach i kulturze nie wypowiadaj bo wszyscy cie już znają hihi

:mrgreen: różowy tych tematw lepiej nie poruszaj ..nie masz szans z nami :lol:

Czarne szyby to prezent dla Ani coby mogła spokojnie siedzieć w samochodzie na spotach i żeby nikt jej nie widział

:mrgreen: to jest chba słyszna koncepcja :lol:

[ Dodano: 13-12-2006, 21:52 ]

no co ty gadasz adas jakbys byl ostatnio na spocie to by Ci jeszcze pomachala tak samo jak Zółwikowi

:mrgreen: eee tam, albo oniak jej rękę podtrzymywał albo coś słaba machała ale chyba uśmiech był :oops:

Opublikowano
ale chyba uśmiech był
tak i moze jeszcze Ci oczko puściła :shock:
Opublikowano
T-żółw napisał/a:

ale chyba uśmiech był

tak i moze jeszcze Ci oczko puściła

ona nie ale oniak taaak :razz:

Opublikowano
T-żółw napisał/a:

ale chyba uśmiech był

tak i moze jeszcze Ci oczko puściła

no nie...co to musi byc za niewiasta, ze tak goraco o niej dyskutujecie?? sa jakies foty w albumie? :twisted:

Opublikowano
no nie...co to musi byc za niewiasta, ze tak goraco o niej dyskutujecie?? sa jakies foty w albumie?

Murzynku delikatnie z tematem bo ono z tego wszystkiego ciemne szybki zapodał :razz: poza tym poszła mu masa przed świętami...więc ostrożnie :wink:

Opublikowano
Murzyn napisał/a:

no nie...co to musi byc za niewiasta, ze tak goraco o niej dyskutujecie?? sa jakies foty w albumie?

Murzynku delikatnie z tematem bo ono z tego wszystkiego ciemne szybki zapodał poza tym poszła mu masa przed świętami...więc ostrożnie

hihihi....rozumiem ze chodzi o siostre łoniaka... :twisted:

Opublikowano

Jak narazie to tylko Plastek mial okazje zblizyc sie na poł metra do niej pewnie dlatego ze jest nowy i ono nie wie co jeszcze potrafi :mrgreen:

Murzyn ale ponoc ta siostra ono ma byc na zlocie takze wszyscy sie przywitamy :mrgreen: ono sie spije(ja mu bede polewał) i wysle zeby po pomoscie pochodzil :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.