Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było rodzinnie .. :decayed:

Szust mogłem być Twoim szwagrem :polew:

I szacun dla kolego Kokos .. Recaro zajrąbiste :guma:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szust mogłem być Twoim szwagrem :polew:

Hahaha, bierzesz w ciemno.. po samochodzie..? :D

Opublikowano

Było rodzinnie .. :decayed:

Szust mogłem być Twoim szwagrem :polew:

I szacun dla kolego Kokos .. Recaro zajrąbiste :guma:

[dzieki

Było rodzinnie .. :decayed:

Szust mogłem być Twoim szwagrem :polew:

I szacun dla kolego Kokos .. Recaro zajrąbiste :guma:

/quote]

dzieki :embarrassed:

Opublikowano

Szust mogłem być Twoim szwagrem :polew:

Hahaha, bierzesz w ciemno.. po samochodzie..? :D

Jak w ciemno ? To Kasia czy Agnieszka jest właścicielką Acorda ? :decayed: I ta i ta jest ładna :wink4::tongue4:

Opublikowano

Jak w ciemno ? To Kasia czy Agnieszka jest właścicielką Acorda ? :decayed: I ta i ta jest ładna :wink4::tongue4:

O kur*a, tego nie przewidzialem... :polew:

Opublikowano

pany a moze tak niesmialo by sie dolaczyc do spotow A3 ? tez sa w arkadii tez w tej zoltej strefie chyba w co drugi czwartek o 20 z tego co kojaze.

Autka prawie identyczne nowe znajomosci nowe opinie itd... taka mala propozycja :)

Opublikowano

pany a moze tak niesmialo by sie dolaczyc do spotow A3 ? tez sa w arkadii tez w tej zoltej strefie chyba w co drugi czwartek o 20 z tego co kojaze.

Autka prawie identyczne nowe znajomosci nowe opinie itd... taka mala propozycja :)

To "A3" ma swoje spoty ? :D:decayed:

Jakoś mam mieszane uczucia co do tej propozycji :mysli:

Jak w ciemno ? To Kasia czy Agnieszka jest właścicielką Acorda ? :decayed: I ta i ta jest ładna :wink4::tongue4:

O kur*a, tego nie przewidzialem... :polew:

hyhy :decayed: Kasia mnie sie bardziej podoba ..ale Agnieszka ..to spojrzenie :travolta::cool1:

:polew:

Opublikowano

w co drugi czwartek o 20 z tego co kojaze.

Panie, ale tu sami tradycjonalisci sa. :>

W sumie ja czasem bym chetnie zawital na takiego spota. :)

Opublikowano

1.Proponujesz przenieś spoty na czwartek?

2.A3 przeniesie spoty na wtorek?

3. czy wtorek i czwartek?

:gwizdanie:

Opublikowano

hyhy :decayed: Kasia mnie sie bardziej podoba ..ale Agnieszka ..to spojrzenie :travolta::cool1:

:polew:

Ty zboczencu. :D Mam zadzwonic do Twojej..? :naughty:

Opublikowano

założe się że nie zadzwonisz :tongue4:

Opublikowano

przed kontaktem trzeba rzucic na ogul czy ludziska chcieliby cos takiego i przy ewentualnej akceptacji trzebaby zagadac z A3 czy oni chca

Opublikowano

hyhy :decayed: Kasia mnie sie bardziej podoba ..ale Agnieszka ..to spojrzenie :travolta::cool1:

:polew:

Ty zboczencu. :D Mam zadzwonic do Twojej..? :naughty:

Kie zboczeńcu ..to moja wina że masz fajne siostry :kox::decayed: Tylko któa ujeżdża Acorda ? :tongue4::przebiegly:

Czekaj ...bo ja do Twojej zadzwonie :naughty:

[br]Dopisany: Wrzesień 24, 2008, 12:05:08 am_________________________________________________

założe się że nie zadzwonisz :tongue4:

Podpuszczaj go.. podpuszczaj :gwizdanie:

Opublikowano

założe się że nie zadzwonisz :tongue4:

Faktycznie, bo mam zbyt miekkie serce. Szkoda mi tego gnojka, bo nie wie co czyni. :decayed:

Opublikowano

założe się że nie zadzwonisz :tongue4:

Faktycznie, bo mam zbyt miekkie serce. Szkoda mi tego gnojka, bo nie wie co czyni. :decayed:

Równy z Ciebie Szust Tomku :good::decayed: A tak na serio to miło było Cie znów widzieć :wink4:

I obeszło sie bez obiecywanego wpirdolu :tongue4:

Opublikowano

I obeszło sie bez obiecywanego wpirdolu :tongue4:

Obiecuje, ze Ci wpirdole nastepnym razem jak nie przyjedziesz... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tosik to może co tydzień będziemy tak wracać ze spotów :evil:

Opublikowano

Tosik to może co tydzień będziemy tak wracać ze spotów :evil:

A wlasnie - dzieki za eskorte... :cool1::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tosik to może co tydzień będziemy tak wracać ze spotów :evil:

A wlasnie - dzieki za eskorte... :cool1::wink4:

spoko, tylko koguty na dachu by się przydały :naughty:

widziałem w makro po 34zł chyba i przypomniał mi się ten kolo z A8ki

Opublikowano

widziałem w makro po 34zł chyba i przypomniał mi się ten kolo z A8ki

Cztery A czworki to tak jak dwie A osemki...

Kurna sam to wymyslilem... :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.