Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Poziek i lukaszr marudza na miejsce spotow.

Nie marudzą tylko widać po frekwencji, że nie do końca jest to dobra miejscówka (poźkowi się nie dziwię, bo ma kawał drogi - w sumie tyle samo co do promki, ale mimo wszystko to sporo).

Dla mnie ze względu na dojazd (mam 5 minut drogi) jest ok, ale patrzę na wizyty innych. Po ostatnim spocie nie wygląda to ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Lukaszek, ja wiem. Poziek gdzie by nie jechal to ma daleko :tongue4:

Czekam tylko zeby ktos wreszcie podal jakas fajna alternatywe... i nie widac jej.

Ludzie poza tym nie lubia FW.

Co do frekwencji - jak ja bylem 2 tyg temu w Arkadii to bylo calkiem OK. Nawet w lato w promce bywalo roznie z nia.

Macie jakies inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszek, ja wiem. Poziek gdzie by nie jechal to ma daleko :tongue4:

Czekam tylko zeby ktos wreszcie podal jakas fajna alternatywe... i nie widac jej.

Ludzie poza tym nie lubia FW.

Co do frekwencji - jak ja bylem 2 tyg temu w Arkadii to bylo calkiem OK. Nawet w lato w promce bywalo roznie z nia.

Macie jakies inne propozycje?

zgadzam się z Michałem - dwa tygodnie temu było sporo aut, kobitki mają gdzie pobuszować w czasie spotu, jest gdzie zjeść no i dojazd nie jest gorszy niż do FW.

Ja bym nic nie zmieniał - próbka 2 spotów, z czego tylkoe jeden miał niską frekwencję, nie jest miarodajna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chlodniejsze miesiace zawsze jest mniej aut... to trzeba wziac pod uwage.

W FW bywalo ich sporo, ale bywalo i malo :)

Jestem ciekaw jak bedzie z Arkadia...

IMO kazde inne miejsce w Wawie oprocz Promki (wał) bedzie mialo nedzny dojazd dla czesci osob.

Co nam ciekawego jeszcze zostalo?

BC - imo kiepski klimat, ciemno

Sadyba - fajnie, ale tez nie kazdemu przypasi - choc dojazd Wislostrada przyzwoity (bez korkow)

FW - straszna piwnica

Praga / Wilenski - jeszcze gorzej :decayed:

Bemowo - odrobine gorszy dojazd niz do Arkadii i pewnie wieje

Galeria Mokotow - kiepsko

Targowek - no way :decayed:

Cokolwiek w centrum - no way :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaho..aleś mnie wyczaił dziś :tongue4:

:decayed: chciałem Cię podrzucić ale zanim otworzyłem okno podjechał czarter no i ....cóż :hi:

Dzięki somsiad :decayed: ..ale ja do garażu mam szybki ruch .. tylko 2 przystanki autobusem :wink4:

W chlodniejsze miesiace zawsze jest mniej aut... to trzeba wziac pod uwage.

W FW bywalo ich sporo, ale bywalo i malo :)

Jestem ciekaw jak bedzie z Arkadia...

IMO kazde inne miejsce w Wawie oprocz Promki (wał) bedzie mialo nedzny dojazd dla czesci osob.

Co nam ciekawego jeszcze zostalo?

BC - imo kiepski klimat, ciemno

Sadyba - fajnie, ale tez nie kazdemu przypasi - choc dojazd Wislostrada przyzwoity (bez korkow)

FW - straszna piwnica

Praga / Wilenski - jeszcze gorzej :decayed:

Bemowo - odrobine gorszy dojazd niz do Arkadii i pewnie wieje

Galeria Mokotow - kiepsko

Targowek - no way :decayed:

Cokolwiek w centrum - no way :decayed:

Dokładnie .. :good:

Arkadia jest ok. jest gdzie kobiety wypuścić na "szoping" :decayed: :gwizdanie:

Duży wybór szamy ..i jest ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeech Żuczki. Ja jestem wielkim zwolennikiem wszelakich wymian opinii, tyle, ze z dyskusji o miejscu póki co nic nie wynika.

Trzeba wbić sobie w głowę parę (nota bene już powiedzianych rzeczy):

- jak komuś będzie zależeć to i Grójca przyjedzie

- ZAWSZE będzie parę osób, którym dana miejscówka nie będzie pasować

- nie oceniamy miejscówki po frekwencji na 1-nym spocie - no kaman Ludziska, nawet w Promie pamiętam jeden żałosny frekwencyjnie spot

Proponuję zatem:

1) Najliższe 2 spoty zostają DOKŁADNIE W TYM SAMYM MIEJSCU W ARKADII (i nie jęczeć mi tu mięczaki o ten wjazd pod prąd :D )

2) Po upływie 2-ch tyg znowu pogadamy i zrobimy ankietę i zdecydujemy

3) Cały czas szukamy miejscówki idealnej, priorytetem jest ... ŻEBY BYŁO CIEPŁO!!!!!. Cała reszta to ch uj

Słuchajta, coby nie bić piany po próżnicy niech ktoś kto ma jaja umówi się z managementem Media MArktu na Ostrobramskiej i załatwi zgodę na spoty na ich parkingu podziemnym. Tam jest fajnie i ciepło. Mnie kiedyś nie udało się nic wynegocjować, ale minęło jakieś 2 lata, węc myślę, że warto uderzyć ponownie. Tak że nie kłapać dziobami tylko brać się do dzieła. Żeby podgrzać atmosferę - pół litra dla tego kto załatwi Media :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem w akcji nową policyjną suszarę .. panowie ponoć mogą strelać na duże odległości :angry:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5735565,Laserowy_radar_straszy_w_Warszawie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem w akcji nową policyjną suszarę .. panowie ponoć mogą strelać na duże odległości :angry:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5735565,Laserowy_radar_straszy_w_Warszawie.html

ale nie na własnej skórze...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem w akcji nową policyjną suszarę .. panowie ponoć mogą strelać na duże odległości :angry:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5735565,Laserowy_radar_straszy_w_Warszawie.html

ale nie na własnej skórze...???

Celowali :decayed:

..ale na CB trąbili juz wcześniej , że przy lotnisku ustawili sie .. no to jazda 60 km/h :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem w akcji nową policyjną suszarę .. panowie ponoć mogą strelać na duże odległości :angry:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5735565,Laserowy_radar_straszy_w_Warszawie.html

Pierwsza błędna informacja - praktycznie nie ma już antyradarów nie przemiatających pasma, na którym pracują radary laserowe.

Ultralyte to urządzenia, które w USA działają od kilku lat, ale oczywiście do nas trafiają z dużym opóźnieniem.

Podobno kilka dni temu ustawili się wzdłuż drogi na Wilanów co kilkaset metrów i testowali :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj gadalem z kumplem,w wawce zmienili teraz rozklad zmian policji na 12-godzinne,na jednej zmianie wyjezdza teraz 20-30 wyposazonych zalog,dzisiaj jezdzilo ich wlasnie ok.30. sam na wislostradzie widzialem 4. takze niestety teraz trzeba byc bardziej czujnym :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj gadalem z kumplem,w wawce zmienili teraz rozklad zmian policji na 12-godzinne,na jednej zmianie wyjezdza teraz 20-30 wyposazonych zalog,dzisiaj jezdzilo ich wlasnie ok.30. sam na wislostradzie widzialem 4. takze niestety teraz trzeba byc bardziej czujnym :evil:

W piątek stanąłem na światłach z nieoznakowanym Mondeo (jechałem za nimi trasą siekierkowską) i Panowie zwrócili mi przez szybę uwagę, że trzymanie telefonu to tak jakbym rozmawiał i jest za to 200 zł. Akurat tak się złożyło, że to ci sami, co nas z Adasiem w grudniu nagrali videorejestratorem, więc wypomniałem Michałowi (jeden z Policjantów), że mam przez niego od grudnia 10 pkt karnych więc niech nie przesadza. Pośmialiśmy się, otrąbili nas z tyłu, bo się zielone zapaliło i pojechali dalej :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem w akcji nową policyjną suszarę .. panowie ponoć mogą strelać na duże odległości :angry:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5735565,Laserowy_radar_straszy_w_Warszawie.html

jesli strzeli z reki to nie przyjmuj mandatu.

tylko jesli byl ustawiony na trojnogu i wypoziomowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem w akcji nową policyjną suszarę .. panowie ponoć mogą strelać na duże odległości :angry:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5735565,Laserowy_radar_straszy_w_Warszawie.html

jesli strzeli z reki to nie przyjmuj mandatu.

tylko jesli byl ustawiony na trojnogu i wypoziomowany...

...Dobra rada na przyszłość :good:

http://pl.youtube.com/watch?v=rzhADMFfJSE

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem w akcji nową policyjną suszarę .. panowie ponoć mogą strelać na duże odległości :angry:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5735565,Laserowy_radar_straszy_w_Warszawie.html

jesli strzeli z reki to nie przyjmuj mandatu.

tylko jesli byl ustawiony na trojnogu i wypoziomowany...

skąd takie informacje i na co trzeba się w sondzie powołać wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...