Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adaho to ma łeb na karku :kox::naughty:

wkońcu mam tytuł jeah bunny :decayed: a to elitarne grono :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adaho to ma łeb na karku :kox::naughty:

wkońcu mam tytuł jeah bunny :decayed:

od mojego króliczka się odstosunkujcie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Adaho to ma łeb na karku :kox::naughty:

wkońcu mam tytuł jeah bunny :decayed:

od mojego króliczka się odstosunkujcie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Poziu Twój króliczek ( niewiem w jakiej norce go chowasz ) zupełnie mnie nie interesuje .. możesz być spokojny :cool1:

Opublikowano

Ludzie do pracy :D:tongue4:

Smialbym sie gdyby Ciebie interesował :tongue4::polew::tongue4:

Opublikowano

Na spotach się nie pojawiacie a tu masa nowych atrakcji

img0014ep5.jpg

pół godziny manewrował żeby wyjechać z A. :decayed:

Opublikowano

Dawajcie wiecej fot, Hummer byl :kox:

adamooo, pochwal sie fotami swojego pazdzierza :tongue4:

Opublikowano

Nosfer spamerze - nie spinaj się tak. :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Kiedy on tam był?

Opublikowano

Pietro3 pytasz jakbyś był do północy i jakimś cudem go przeoczył :decayed:

Ja byłem nie całe 2 godziny i go widziałem :)

Ale kierowca był kozacki :polew: :polew: Wyglądał prawie jak FABIO

fabio.jpg

Opublikowano

Rozumiem , że temat Viagry został sztywno zakończony :decayed:

Poziu Twój króliczek ( niewiem w jakiej norce go chowasz ) zupełnie mnie nie interesuje

O żesz Ty sąsiad Twoja mać :polew:

Ludzie do pracy :D:tongue4:

Cały czas :decayed:

Kiedy on tam był?

Jak Ty siedziałeś na Naszej Klasie :D

Opublikowano

Nosfer spamerze - nie spinaj się tak. :gwizdanie: :wink4:

Za późno.. na przyszły spocik wpada ekipa :polew: :polew:

priest-gun.jpg

Opublikowano

Za późno.. na przyszły spocik wpada ekipa :polew: :polew

Ogolić brode , dodać okulary , podciąć końcówki i kogo mamy ?? :naughty:

Opublikowano

Za późno.. na przyszły spocik wpada ekipa :polew: :polew

Ogolić brode , dodać okulary , podciąć końcówki i kogo mamy ?? :naughty:

Witka :hi:

[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 09:58_________________________________________________

Kiedy on tam był?

zróbmy z tego konkurs :decayed:

Opublikowano

Witka :hi:

:decayed::good:

Opublikowano

Nosfer spamerze - nie spinaj się tak. :gwizdanie: :wink4:

Za późno.. na przyszły spocik wpada ekipa :polew: :polew:

priest-gun.jpg

A nie mówiłem ???

Opublikowano

Nosfer spamerze - nie spinaj się tak. :gwizdanie: :wink4:

Za późno.. na przyszły spocik wpada ekipa :polew: :polew:

priest-gun.jpg

Jak będą przystojniejsi niż ten, to możesz ich zabrać :tongue4: :tongue4: :kox::polew:

Opublikowano

dzieki za wczorajsze spotkanie - milo bylo Was poznać. Test imion chyba nie szybko zdam, ale jakos damy rade... ;-)

Opublikowano

dzieki za wczorajsze spotkanie - milo bylo Was poznać. Test imion chyba nie szybko zdam, ale jakos damy rade... ;-)

Się właśnie zastanawiałem kto przyjechał B7 z 2.0tdi 170 PS :):wink4: I to Q :kox:

Opublikowano

dzieki za wczorajsze spotkanie - milo bylo Was poznać. Test imion chyba nie szybko zdam, ale jakos damy rade... ;-)

Hmm... ze mna rozmawiales na samym poczatku. Milo mi :decayed:

Auto mega :good: ...adaho nawet lekko popuscil na salonowy zapach :drool:

:decayed:

Opublikowano

Hmm... ze mna rozmawiales na samym poczatku. Milo mi :decayed:

nie no bez przesady - tyle to jeszcze ogarniam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.