Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak najbardziej.. graty sa zamówione w Aso ..jeszcze tylko trzeba podjechać po przejsciówke :wink4:

Sebek zaoferował pomoc .. a i licze na was panowie :)

Redmund odważny jesteś - kiepsko to widzę, no ale róbcie - zapisze się to na pewno w historii spotów A4 Klubu :wink4::polew:

Zamów od razu jakąś lawetę tak dla pewności :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale kox :D atrakcja wieczoru wymienianie turbo na czas.. to się kolesie z A3 zdziwią :polew:

Opublikowano

Biere linkie... :polew:

Opublikowano

Sebek zaoferował pomoc .. a i licze na was panowie :)

no to frekwencja spadnie na spocie po tej wypowiedzi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Noooo zapowiada się ciekawy wieczór :kox:

Opublikowano

O Co shazi ...Szustek co juz namieszałeś na A3 ? :gwizdanie:

Szazi o to, że pracuję nad Twoim PiaRem... :naughty:

Szust... wora Ci skręce na spocie za takiego Pi Ara :decayed:

Redmund[/b] odważny jesteś - kiepsko to widzę, no ale róbcie - zapisze się to na pewno w historii spotów A4 Klubu

A czego kiepsko ? Spanky pisał , że da rade wyrezać bez kanału ..wiec turbo wuleci górą ..wjedzie nowe i po kłopocie ..

Pomożesz troszkę ? Bo ja to zielony jestem ..

No i o to chodzi , żeby były miłe wspomnienia :wink4:

..że ]A4 Warszawffka to nie mięczaki .. :decayed:

Opublikowano

no to frekwencja spadnie na spocie po tej wypowiedzi :gwizdanie:

Ja już zacząłem się zastanawiać... :decayed:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 18:41_________________________________________________

Szust... wora Ci skręce na spocie za takiego Pi Ara :decayed:

Od dawna widziałem, że masz na to chęć... :D

Opublikowano

bigos_s

Bigos robisz kolego :D [br]Dopisany: Październik 24, 2008, 06:43:59 pm_________________________________________________

Od dawna widziałem, że masz na to chęć... :D

Taką Ci peche strzele , że Ci jajko odbytem wyleci i rozbije szybe w pobliskim A3 :polew::decayed:

Opublikowano

Taką Ci peche strzele , że Ci jajko odbytem wyleci i rozbije szybe w pobliskim A3 :polew::decayed:

Wiem, że lubisz sado maso z facetami, ale niestety źle trafiłeś. Szukaj dalej... :decayed:

Opublikowano

bigos_s

Bigos robisz kolego :D [br]Dopisany: Październik 24, 2008, 06:43:59 pm_________________________________________________[quote

:tongue4:

Do Arkadi mam jakieś 5 min więc jak będziesz kolego potrzebował w drodze powrotnej dobrym wozem podjechać pod blok :pali: to oferuję pomoć :wink4: Oczywiście jak by się okazało że jednak kanał jest potrzebny :gwizdanie:

Opublikowano

Taką Ci peche strzele , że Ci jajko odbytem wyleci i rozbije szybe w pobliskim A3 :polew::decayed:

Wiem, że lubisz sado maso z facetami, ale niestety źle trafiłeś. Szukaj dalej... :decayed:

Szczerze mówiac to to pojęcie jest mi zupełnie obce ..ale jakimś cudem wiesz o tym dość sporo :decayed:

Kurna ..ale mnie chciałeś wkręcić w jakieś motywy na A3 :bicz::D [br]Dopisany: Październik 24, 2008, 06:54:40 pm_________________________________________________

dobrym wozem podjechać pod blok

ADP 1.6 101PS

Ok. :wink4:

Spankey Twierdzi , że bez kanału tez sie da ...Sebek swoje Turbo tez tarmosił bez kanału :wink4:

Myśle , że damy rade :good:

Opublikowano

Kurna ..ale mnie chciałeś wkręcić w jakieś motywy na A3 :bicz::D

Raguś, przecież ja to wszystko z dobrego serca.. :decayed:

Opublikowano

Kurna ..ale mnie chciałeś wkręcić w jakieś motywy na A3 :bicz::D

Raguś, przecież ja to wszystko z dobrego serca.. :decayed:

Juz ja znam to Twoje dobre serce ... pamiętaj kto od mieczem wojuje od pochwy ginie :decayed:

Opublikowano

Juz ja znam to Twoje dobre serce ... pamiętaj kto od mieczem wojuje od pochwy ginie :decayed:

Hmm, taka śmierć to musi być przyjemna... :kox:

Opublikowano

no to co chlopaki..okazuje sie ze ze striptizu nici..obiecanki cacanki nie?

Opublikowano

Nie nie, wilda.. Raguś po prostu jest nieśmiały, ale ja już dopilnuję, żeby na wtorek się przygotował... :naughty:

Opublikowano

se se se :P:Pto juz sie nie moge doczekac;P

Opublikowano

no to co chlopaki..okazuje sie ze ze striptizu nici..obiecanki cacanki nie?

Droga koleżanko jak bym obiecywał to bym obietnicy dotrzymał :wink4:

..ale nie lubie tak przed szeroką publiką :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox:

najpierw musiała byś przeczytać cały ten temat od początku :guma:

Nie nie, wilda.. Raguś po prostu jest nieśmiały,:naughty:

..nieśmiały to ja byłem ..w klasach 1-3 podstawówki :D

Nie ściemniaj Szustek ..potelepiesz brzuszkiem przed dziewczynami :decayed:

Nawoskuj klate i do przodu :laghing2:

Opublikowano

Raguś będzie akurat naprawiał swój samochód, a później rozbierze się taki upocony i usmarowany olejem. Wilda, ale pamiętaj, że Ragusiowi będzie potrzebny doping. :decayed:

Opublikowano

ano właśnie co z tą turbaffką? Wymieniasz ją w weekend?

aaa renców, karwde trudny wyraz :naughty:

W łikend nie ...na spocie :decayed: to tak , żeby Ci z A3 nie myślei ze my miekkim ptakiem robione jesteśmy :cygaro::silacz:

Full rezanie na akranie :D

bede,nie moge tego przegapic :good:

Nosfer lecisz z Pruszkowa?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.