Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

jakby 90 szlo lepiej jak 110 tezbym byl

Tosika AHU jest nieźle dłubnięty :cwaniak1:

od roku to powtarzam :cool1:

Ragga jakby co to mów! w miarę możliwości pomogę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ..ale tu potrzebuje oświetlonego kanału ..po ciemku to ja mogę z kozy strzelić w siną dal :angry:

Karwa ..i tu trzeba fmic odsunąć na dalszy plan :wallbash:

Specu daj namiary na kolesie od przekładki turbiny ...lub ktokolwiek kto ma jakiegoś taniego majstersztyka :embarrassed:[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 12:37:31 _________________________________________________Szustek przyjacielu ..podeślij fotki na [email protected] :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za super spocik.Jak zwykle było miło i wesoło.Prawie 200km w jedną stronę , ale się opłacało zobaczyć was na żywo :decayed: Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja już dotarłem :gwizdanie:

spocik :good: tylko ta straż miejska .... co nie franiu??

tekst spotu:

raggaman ma quattro... jakie, na "hadlex_ie" czy na "torsten_ie"???

-nie na tapicerce :tongue4::polew: [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 00:16_________________________________________________pożyczyłem z a3

img5125vi4.jpg

w800.png

Ładne zdjęcie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Szust - nie poznałem Cię barchu :friends: w tym fryzie :black: :gwizdanie:

Panie, nic nie rozumiem. Od 8 klasy mam taki sam fryz, obcinam się średnio co 2 tygodnie. Hmm.. :mysli:

Mam zamiar się rozpisać, więc uwaga:

Dzięki Wszystkim za fajnego spota. Właściwie można to podciągnąć pod zlot. Respekt dla Prezesa, że przybył z Lublina. Respekt dla raggamana za to, że miał chęć rezać turbo na spocie, respekt dla frania za zawracanie na przejściu dla pieszych i przygodę ze strażą miejską :D , respekt dla Krzyńka za to, że nawet w tak ważnym dniu przyjechał upieprzonym samochodem. Przepraszam Tosika za przyblokowanie na Jana Pawła, respekt dla tych, którzy na spocie bywają rzadko (czyli m.in. dla mnie :decayed: ), no i respekt dla wszystkich z A3 club. Dobra, starczy tych respektów. Fajnie, że było tyle osób. Liczę na powtórkę z rozrywki. :th:

Raggamanowi i Poźkowi zdjęcia prześlę jutro, bo dziś już otworzyłem puszkę piwa i powoli odpływam.

Aha, no i szkoda, że nie załapałem się na grupowe zdjęcie, no ale cóż, moja strata...

EDIT: Dzięki również dla kokosa za odpalenie naklejek. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhacek, i że niby takie coś jechało..? :blink:

Chcę się jeszcze dowiedzieć co się stało, że nie było od nas ani jednej KLUBOWICZKI. Panowie z A3 byli rozczarowani.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za super spocik.Jak zwykle było miło i wesoło.Prawie 200km w jedną stronę , ale się opłacało zobaczyć was na żywo :decayed: Pozdrowionka

to dopiero poświęcenie :good: ale mina Poźka była bezcenna :polew:

[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 06:54_________________________________________________

Reszte lukaszr gdzieś udostepni :cool1:

img5125vi4.th.jpgthpix.gif

jakoś nie pamietam kiedy to było zrobione :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhacek, i że niby takie coś jechało..? :blink:

Chcę się jeszcze dowiedzieć co się stało, że nie było od nas ani jednej KLUBOWICZKI. Panowie z A3 byli rozczarowani.. :decayed:

jak to nie poziek był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

respekt dla Krzyńka za to, że nawet w tak ważnym dniu przyjechał upieprzonym samochodem.

to ja kufa ledwie się ogarnąłem, zapitalałem 90km w niecałą godzinę żeby być na czas a Ty mi tu po myjni jedziesz :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

respekt dla Krzyńka za to, że nawet w tak ważnym dniu przyjechał upieprzonym samochodem.

Ty mi tu po myjni jedziesz :no:

:D

Trza było zrobić mocne wejście jak Poziek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo milo .. do zobaczenia za rok .... :polew:

Statystyki masz obiecujące: w 2008 roku 1 zlot zaliczyłeś, 1 spota też - wystarczy :polew:

Co do spota - było chyba więcej aut niż na zlocie - naliczyłem na szybko jakieś 67 aut.

Ludzi też sporo - generalnie przejeżdżający klienci marketu patrzyli się na nas jakoś dziwnie :naughty:

Można by taki spot robić raz na jakiś czas :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo milo .. do zobaczenia za rok .... :polew:

Statystyki masz obiecujące: w 2008 roku 1 zlot zaliczyłeś, 1 spota też - wystarczy :polew:

a czy to aby nie za dużo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...