Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eee to juz nie chodzi o to :thumbdown:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jakby 90 szlo lepiej jak 110 tezbym byl

Tosika AHU jest nieźle dłubnięty :cwaniak1:

Opublikowano

jakby 90 szlo lepiej jak 110 tezbym byl

Tosika AHU jest nieźle dłubnięty :cwaniak1:

od roku to powtarzam :cool1:

Ragga jakby co to mów! w miarę możliwości pomogę :good:

Opublikowano

Dzięki ..ale tu potrzebuje oświetlonego kanału ..po ciemku to ja mogę z kozy strzelić w siną dal :angry:

Karwa ..i tu trzeba fmic odsunąć na dalszy plan :wallbash:

Specu daj namiary na kolesie od przekładki turbiny ...lub ktokolwiek kto ma jakiegoś taniego majstersztyka :embarrassed:[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 12:37:31 _________________________________________________Szustek przyjacielu ..podeślij fotki na [email protected] :wink4:

Opublikowano

Dziękuję bardzo za super spocik.Jak zwykle było miło i wesoło.Prawie 200km w jedną stronę , ale się opłacało zobaczyć was na żywo :decayed: Pozdrowionka

Opublikowano

i ja już dotarłem :gwizdanie:

spocik :good: tylko ta straż miejska .... co nie franiu??

tekst spotu:

raggaman ma quattro... jakie, na "hadlex_ie" czy na "torsten_ie"???

-nie na tapicerce :tongue4::polew: [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 00:16_________________________________________________pożyczyłem z a3

img5125vi4.jpg

w800.png

Ładne zdjęcie ;)

Pozdrawiam

Opublikowano

Tomek Szust - nie poznałem Cię barchu :friends: w tym fryzie :black: :gwizdanie:

Panie, nic nie rozumiem. Od 8 klasy mam taki sam fryz, obcinam się średnio co 2 tygodnie. Hmm.. :mysli:

Mam zamiar się rozpisać, więc uwaga:

Dzięki Wszystkim za fajnego spota. Właściwie można to podciągnąć pod zlot. Respekt dla Prezesa, że przybył z Lublina. Respekt dla raggamana za to, że miał chęć rezać turbo na spocie, respekt dla frania za zawracanie na przejściu dla pieszych i przygodę ze strażą miejską :D , respekt dla Krzyńka za to, że nawet w tak ważnym dniu przyjechał upieprzonym samochodem. Przepraszam Tosika za przyblokowanie na Jana Pawła, respekt dla tych, którzy na spocie bywają rzadko (czyli m.in. dla mnie :decayed: ), no i respekt dla wszystkich z A3 club. Dobra, starczy tych respektów. Fajnie, że było tyle osób. Liczę na powtórkę z rozrywki. :th:

Raggamanowi i Poźkowi zdjęcia prześlę jutro, bo dziś już otworzyłem puszkę piwa i powoli odpływam.

Aha, no i szkoda, że nie załapałem się na grupowe zdjęcie, no ale cóż, moja strata...

EDIT: Dzięki również dla kokosa za odpalenie naklejek. :th:

Opublikowano

nowa moda w Londynie :)

image025jz5.jpg

Opublikowano

Było miło, pierwszy raz oficjalnie, oczywiście zawitam częściej...

Opublikowano

hhacek, i że niby takie coś jechało..? :blink:

Chcę się jeszcze dowiedzieć co się stało, że nie było od nas ani jednej KLUBOWICZKI. Panowie z A3 byli rozczarowani.. :decayed:

Opublikowano

Dziękuję bardzo za super spocik.Jak zwykle było miło i wesoło.Prawie 200km w jedną stronę , ale się opłacało zobaczyć was na żywo :decayed: Pozdrowionka

to dopiero poświęcenie :good: ale mina Poźka była bezcenna :polew:

[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 06:54_________________________________________________

Reszte lukaszr gdzieś udostepni :cool1:

img5125vi4.th.jpgthpix.gif

jakoś nie pamietam kiedy to było zrobione :shocked:

Opublikowano

jakoś nie pamietam kiedy to było zrobione :shocked:

Bo w tym czasie zapychałeś kiszkę w Maku :tongue4:

Opublikowano

no pewnie nie pamietamy bo jedliśy kurcaka i oglądaliśmy d*py :)

Opublikowano

oglądaliśmy d*py :)

Wieeedziałem..że jakieś atrakcje mnie ominęły :decayed:

Opublikowano

hhacek, i że niby takie coś jechało..? :blink:

Chcę się jeszcze dowiedzieć co się stało, że nie było od nas ani jednej KLUBOWICZKI. Panowie z A3 byli rozczarowani.. :decayed:

jak to nie poziek był :)

Opublikowano

respekt dla Krzyńka za to, że nawet w tak ważnym dniu przyjechał upieprzonym samochodem.

to ja kufa ledwie się ogarnąłem, zapitalałem 90km w niecałą godzinę żeby być na czas a Ty mi tu po myjni jedziesz :no:

Opublikowano

respekt dla Krzyńka za to, że nawet w tak ważnym dniu przyjechał upieprzonym samochodem.

Ty mi tu po myjni jedziesz :no:

:D

Trza było zrobić mocne wejście jak Poziek :decayed:

Opublikowano

bylo milo .. do zobaczenia za rok .... :polew:

Opublikowano

bylo milo .. do zobaczenia za rok .... :polew:

Statystyki masz obiecujące: w 2008 roku 1 zlot zaliczyłeś, 1 spota też - wystarczy :polew:

Co do spota - było chyba więcej aut niż na zlocie - naliczyłem na szybko jakieś 67 aut.

Ludzi też sporo - generalnie przejeżdżający klienci marketu patrzyli się na nas jakoś dziwnie :naughty:

Można by taki spot robić raz na jakiś czas :wink4:

Opublikowano

bylo milo .. do zobaczenia za rok .... :polew:

Statystyki masz obiecujące: w 2008 roku 1 zlot zaliczyłeś, 1 spota też - wystarczy :polew:

a czy to aby nie za dużo :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.