Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
który to adaho ? bo tak fruwają że nie mogę poznać :gwizdanie:

Korzeń foty :good: impra pewnie też :good:

klasa !!!! może kiedyś walne z rampy ale po ostatnim.... dupsko obiłem i jak narazie przerwa ... do niedzieli :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wpiszcie w google'u "żona" :tongue4:

ale o co kaman?
Opublikowano

Tomek dostałem od Ciebie zdjecie ze spotu.Ci dwaj kolesie to Poziu i Spankej ?? Dobrze kojarzę ??

0492397374.jpg

o f*ck :polew: :polew:

Opublikowano

na pewno nie przepłaciłaś :good: zaradna kobitka z Ciebie

element (oczywiście nie w ASO ) 300

listewka ... niewiem jak juz zderzak cały wymaga lakieru to w cenie

Opublikowano

Najgorzej, że mój zderzaczek też zarysowany :zemdlal

Koleżanko...od czego są naklejki klubowe :)

Opublikowano

Było mu powiedzieć że jesteś po siłowni, żeby z Tobą nie zaczynał bo źle skończy

A tak na serio to dobrze wybrnęłaś z sytuacji.

Sądzę, że jakbyś trafiła na kogoś innego nie było by tak różowo

Opublikowano

na pewno nie przepłaciłaś :good: zaradna kobitka z Ciebie

za***iście zaradna, właśnie to udowodniłam godznę temu cofając pod siłownią :brawo:

Najgorzej, że mój zderzaczek też zarysowany :zemdlal:

chciałem Cię jakoś pocieszyć :decayed:

może parktronic Mikołaj przyniesie ..

Opublikowano

widzialem komplet juz po 56 PLN

Opublikowano

Sądzę, że jakbyś trafiła na kogoś innego nie było by tak różowo

Na fajne babki nie da sie rady słościć :wink4:

Ile mi zajmnie jazda z Tarchomina do Piastowa ? mam tam być na 7 rano.. styknie jak wyjade o 6 ?

Opublikowano

Ile mi zajmnie jazda z Tarchomina do Piastowa ? mam tam być na 7 rano.. styknie jak wyjade o 6 ?

styknie......korki bedą ale do Wawy

Opublikowano

Ile mi zajmnie jazda z Tarchomina do Piastowa ? mam tam być na 7 rano.. styknie jak wyjade o 6 ?

styknie......korki bedą ale do Wawy

:hi::good:

Opublikowano

Ale ciecia - jeśli mówimy o tym samym - to ja Ci chętnie mogę pomóc :punish: :bicz3: bo mnie gościu pare razy solidnie wqurwił :rant:

To na pewno ten sam, już mu dzisiaj pojechałem :ranting1: i wiem gdzie parkuje samochód :evil2: Podobno już 3 razy mu ktoś wybił szybę :baseball:

Ty też tam uważaj po drugiej stronie budynku. Bo jeszcze im się spodoba i przyjdą do Ciebie.

A co do tematu straży: jak zszedłem na dół i powiedziałem im że to jest droga wewnętrzna, i nie mają prawa wystawić mandatu, to stwierdził że to jest dla niego strefa zamieszkania i temat się urwał.

P.S. Strażniczka całkiem fajna była :boobs:

Opublikowano

Ale ciecia - jeśli mówimy o tym samym - to ja Ci chętnie mogę pomóc :punish: :bicz3: bo mnie gościu pare razy solidnie wqurwił :rant:

To na pewno ten sam, już mu dzisiaj pojechałem :ranting1: i wiem gdzie parkuje samochód :evil2: Podobno już 3 razy mu ktoś wybił szybę :baseball:

Ty też tam uważaj po drugiej stronie budynku. Bo jeszcze im się spodoba i przyjdą do Ciebie.

A co do tematu straży: jak zszedłem na dół i powiedziałem im że to jest droga wewnętrzna, i nie mają prawa wystawić mandatu, to stwierdził że to jest dla niego strefa zamieszkania i temat się urwał.

P.S. Strażniczka całkiem fajna była :boobs:

Ja juz jeden taki zaliczyłem - naklejeczka na szybie ;(

Ale poszło do Mamy, bo to ona figuruje na pierwszym miejscu w dowodzie :decayed:

Ona odesłała, wskazując na mnie, i teraz mam zamiar trochę pouprawiac ping - pong :dance2:

Czy ja tego samochodu nie udostępniłem wtedy żadnemu znajomemu Niemcowi :mysli: Wskazuję - niech szukają :gwizdanie:

Niemcy to duży kraj :polew:

Opublikowano

i co Szust dałeś się raggamanowi wciągnąć w tą jego grę :thumbdown:

Pazura, chcesz spróbować wciągnąć się w moją grę..?

Opublikowano

Teraz już po nazwiskach lecicie?

Za chwilę będzie na noże.

Opublikowano

ty może byś poszedł spać zamiast podjudzać :>

Opublikowano

Teraz już po nazwiskach lecicie?

Za chwilę będzie na noże.

Jak widać dyskretnie nie dało się wytłumaczyć, że to przeszkadza, tylko trzeba odpowiadać też po nazwisku..

Koniec, kropka, idę spać, bo mnie wykuńcyta niedługo. :decayed:

Opublikowano

zostałem sam, teraz to na pewno 1800 niedam rady :decayed:

Opublikowano

Tomek dostałem od Ciebie zdjecie ze spotu.Ci dwaj kolesie to Poziu i Spankej ?? Dobrze kojarzę ??

0492397374.jpg

o f*ck :polew: :polew:

o k**wa ... a w telewizji mowili ze Colgate to dobra pasta .... :polew:

Opublikowano

Gratuluje... jest 1800 stron! Do końca roku natłuczemy 2k jak nic! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.