Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ragga cos sie dziś obija :P i nie szaleje :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ragga cos sie dziś obija :P i nie szaleje :)

pojechal turbo wymieniac :wink4:

Opublikowano

powinien zabrać blueconnecta żeby za wiele nie stracić i fotostory live z wymiany :decayed:

Opublikowano

Gratuluje... jest 1800 stron! Do końca roku natłuczemy 2k jak nic! :)

Malik ...majtki Ci widać :polew:

Opublikowano

Piraci napadli na statek handlowy.

Statek ograbili, zatopili, a załogę i pasażerów zamknęli pod swoim pokładem.

Przez kilka godzin więźniowie pozostawali niepewni co do swojego dalszego losu.

W końcu zjawił się Herszt piratów, nawalony jak stodoła, spojrzał mętnym wzrokiem na stłoczonych nieszczęśników i rozkazał:

- Kobiety na lewo, mężczyźni na prawo!

Gdy juz wszyscy przegrupowali się zgodnie z rozkazem, Herszt oznajmił:

- No to teraz zrobimy tak: ... kobiety rzucimy rekinom na pożarcie a facetów ... wy-ru-cha-my!

Kobiety w krzyk a jedna, bardziej odważna zawołała:

- Ależ Panie kapitanie (!) przecież ... facetów się nie rucha!

A wszyscy faceci zgodnym chórem: RUCHA SIĘ! RUCHA SIĘ!

:naughty:

Opublikowano

Dom wariatów. Lekarz siedzi na dyżurce, wokół sajgon. Szaleńcywchodzą sobie na głowę, wydzierają się, bija się. Kompletny odjazd.Skaczą po łóżkach, jedzą karaluchy, rzucają się poduszkami.Nagle do lekarza podchodzi taki najbrudniejszy. Koszula - ścierwo, pazuryczarne, tłuste włosy, na nogach podarte kapcie, nieogolony, sińce pod oczami.Lekarz na niego patrzy i mówi:- A co to takie piękne do mnie przyszło? Małpka?Facet nic - A może Napoleon

albo jaki Książę?

Facet nic

- A może to taki piękny przybysz z obcej planety nas odwiedził?

A facet na to:

- Panie, ogarnij Pan ten pierdolnik, bo mi tu kazali Neostradę

podłączyć!

Opublikowano

Tomek dostałem od Ciebie zdjecie ze spotu.Ci dwaj kolesie to Poziu i Spankej ?? Dobrze kojarzę ??

o f*ck :polew: :polew:

o kurfa ... a w telewizji mowili ze Colgate to dobra pasta .... :polew:

bo to ta z Chin :naughty:
Opublikowano

Piraci napadli na statek handlowy.

Statek ograbili, zatopili, a załogę i pasażerów zamknęli pod swoim pokładem.

Przez kilka godzin więźniowie pozostawali niepewni co do swojego dalszego losu.

W końcu zjawił się Herszt piratów, nawalony jak stodoła, spojrzał mętnym wzrokiem na stłoczonych nieszczęśników i rozkazał:

- Kobiety na lewo, mężczyźni na prawo!

Gdy juz wszyscy przegrupowali się zgodnie z rozkazem, Herszt oznajmił:

- No to teraz zrobimy tak: ... kobiety rzucimy rekinom na pożarcie a facetów ... wy-ru-cha-my!

Kobiety w krzyk a jedna, bardziej odważna zawołała:

- Ależ Panie kapitanie (!) przecież ... facetów się nie rucha!

A wszyscy faceci zgodnym chórem: RUCHA SIĘ! RUCHA SIĘ!

:naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: kox :good:

Opublikowano

ej ale bez ragga jakos nudno nikt nic nie pisze :)

Opublikowano

Ragga informacja specjalnie dla Ciebie, dzisiaj znowu dzień pod znakiem fioletowych ubrań :)

Opublikowano

ej ale bez ragga jakos nudno nikt nic nie pisze :)

Lepiej korzystaj z chwili odpoczynku. :wink4:

Opublikowano

OD/DAM/SPRZEDAM STOLIK Z IKEI.

Dokładnie taki:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00104291 > w kolorze “imitacja brzozy”.

Wczoraj go zlozylem, ale okazal sie troche za duzy… :)

Chetnych zapraszam. Bardzo latwo mozna go rozebrac i przewiezc.

Cena do ustalenia.

Opublikowano

a to ten o kórym mówiłes ze 3 dni sie znim męczyłeś :P:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

OD/DAM/SPRZEDAM STOLIK Z IKEI.

Dokładnie taki:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00104291 > w kolorze “imitacja brzozy”.

Wczoraj go zlozylem, ale okazal sie troche za duzy… :)

Chetnych zapraszam. Bardzo latwo mozna go rozebrac i przewiezc.

Cena do ustalenia.

kurde wstawiłbym sobie do garażu :naughty::decayed:

Opublikowano

To wpadaj :naughty:

Opublikowano

elo

jechał dziś ktoś trasą toruńską??

Opublikowano

elo

jechał dziś ktoś trasą toruńską??

grotem jechałem

Opublikowano

OD/DAM/SPRZEDAM STOLIK Z IKEI.

Dokładnie taki:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00104291 > w kolorze “imitacja brzozy”.

Wczoraj go zlozylem, ale okazal sie troche za duzy… :)

Chetnych zapraszam. Bardzo latwo mozna go rozebrac i przewiezc.

Cena do ustalenia.

kurde wstawiłbym sobie do garażu :naughty::decayed:

Idealny do garażu żeby silnik położyć

Opublikowano

elo

jechał dziś ktoś trasą toruńską??

grotem jechałem

Adaho i jak się jechało :D

Opublikowano

Ale pie*dolisz. :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.