Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znacie jakiś dobry (czyli tani) bank zdjęć..?

www.tube8.com

Ty zboczeńcu! :bicz3:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znacie jakiś dobry (czyli tani) bank zdjęć..?

www.tube8.com

Ty zboczeńcu! :bicz3:

:polew: :polew:

Opublikowano

Znacie jakiś dobry (czyli tani) bank zdjęć..?

www.tube8.com

Ty zboczeńcu! :bicz3:

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobre!! :naughty:

Opublikowano

Tomek ->> www.deviantart.com - powinieneś coś znaleźć <-- :)

PYTANIE

Do przepustnicy (z lewej strony) dochodzi rura od przepływomierze złożona z dwóch części (dłuższej i krótszej). Krótsza jest bliżej przepustnicy.

Od Krótszej rury od spodu dochodzi jedna gumowa rurka średnicy ok. 1.2 cm i jeszcze jedna węższa ok. 5-8mm (Co to jest za rurka i za co ona odpowiada ?? )

Bo wyciągałem wczoraj przepustnicę i przy skręcaniu zobaczyłem, że ta właśnie węższa rurka jest przerwana, muszę ją zatem wymienić, ale potrzebuję numeru z etki.. notworthy notworthy notworthy

Wiem, że pięknie mnie olaliście, ale poświęćcie proszę kilka minut i znajdźcie mi numer tego węża.. :gwizdanie:

Wklejam link do foty, co by było łatwiej zlokalizować "bohaterkę" moich wypocin :)

*** http://img73.imageshack.us/my.php?image=dsc00809gc8.jpg

Opublikowano

nie trzeba instalowac gg, wystarczy uruchomic.

Taaa.. a jak ? :kox:

webgadu :kox:

skopiowac zainstalowane gg z innego komputera i uruchomic.

chyba ze poblokowali porty

Opublikowano

Po co ci kupować cały wąż ori? :wallbash: , kup kawałek rurki plastikowej i 2 cybanciki,

Jeśli wąż nie jest kruchy po całości to wystarczy taka naprawa. :chytry:

Opublikowano

Wąż jest do d*py :disgust: nadaje się jakieś 5 cm z całej rurki, jest popękany od środka :thumbdown: W dodatku ma dziurę "ekstra" :) Myślałem czy by nie poszukać czegoś w Leroy czy Obi.. W ASO to pewnie tyle krzykną że mi w buty wejdzie :angry:

Opublikowano

Najpierw dowiedz sie ile kosztuje w ASO , czasem można sie milo zaskoczyć . :)

Opublikowano

a pozniej w intercars

majac dobry rabat napewno nie wyjdzie drogo

Opublikowano

Wąż jest do d*py :disgust: nadaje się jakieś 5 cm z całej rurki, jest popękany od środka :thumbdown: W dodatku ma dziurę "ekstra" :) Myślałem czy by nie poszukać czegoś w Leroy czy Obi.. W ASO to pewnie tyle krzykną że mi w buty wejdzie :angry:

miedzy Piastowem a Ursusem na warszawskiej vis a vis punktu wymiany oleju jest sklep z wyrobami gumowymi,z tego co pamietam to w takich wezach mozna bylo przebierac za niewielkie pieniadze,zawsze od nich bralem do auta i byly ok,jakosciowo

Opublikowano
48e97d67781f15f0.jpg
Opublikowano

Tomasz wniosek z tego że ragga przed wczoraj się wody ochlał i wczoraj taaak go głowa bolała :polew:

Opublikowano

Najpierw dowiedz sie ile kosztuje w ASO , czasem można sie milo zaskoczyć . :)

Angela za odmę zapłaciła 170 zł :slina::mysli: Czy 120 :blink: .. Ta rurka praktycznie niczym się nie różni .. :) Ale mniejsza o to..

Żeby zadzwonić do ASO muszę mieć numer :tongue4:

Opublikowano

Tomasz wniosek z tego że ragga przed wczoraj się wody ochlał i wczoraj taaak go głowa bolała :polew:

Piwo było ..więcej piw :wallbash: ....

Opublikowano

Żeby zadzwonić do ASO muszę mieć numer :tongue4:

http://www.audi.pl/partnerzy/ :przebiegly:

Opublikowano

Żeby zadzwonić do ASO muszę mieć numer :tongue4:

http://www.audi.pl/partnerzy/ :przebiegly:

Miałem na myśli numer części, ale dziękuję :decayed:

Opublikowano

Miałem na myśli numer części, ale dziękuję :decayed:

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, która to rurka, bo tak to bym poszukał.

Opublikowano

To ta oznaczona nr. 21 w etce, ale nie ma do niej numeru katalogowego

Opublikowano

To ta oznaczona nr. 21 w etce

Dużo to mi to nie mówi Adrianku.

Chociaż numer rysunku byś podał :tongue4::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.