Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, która to rurka, bo tak to bym poszukał.

To ta oznaczona nr. 21 w etce, ale nie ma do niej numeru katalogowego

:disgust:

Jeszcze jedno zdjęcie z małym zarysem opisowostrzałkowym..

http://img91.imageshack.us/my.php?image=dsc00809gc8ji5.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie mam w pracy zainstalowanej etki, i nie powiem jaki nr. rysunku.

Opublikowano

Dobra, drugi rysunek nie był potrzebny Nosferzyno: 058 133 783 A

Powinno to być to (4) - koszt 50 zł.

2c0480ebc7eb6bc2m.jpg

Opublikowano

Yes, yes, yes :sex: :>

Dzięki Łukasz :good:

A wiesz może za co ta rurka odpowiada ?? :gwizdanie:

Opublikowano

A wiesz może za co ta rurka odpowiada ?? :gwizdanie

Ona idzie od jakiegoś erektora czy ezektora do filtra powietrza, ale do czego to służy to nie mam pojęcia.

Może jakieś zwrotne powietrze - nie wiem.

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

Jak erektor to nie powietrze, tylko biały płyn :cool1:

Opublikowano

Nosfer, ale kogo Ty tak "yes yes yes"?? :decayed:

Opublikowano

Nosfer, ale kogo Ty tak "yes yes yes"?? :decayed:

Kogo? Rurkę..

Dla erektora nr 4... :tongue4:

Opublikowano
:hi: Dobry dzionek :kox:
Opublikowano

:hi: Dobry dzionek :kox:

Yyyy zapomniałem ..radary .. :decayed:

Pw[br]Dopisany: Listopad 04, 2008, 10:22:01 _________________________________________________Piszta coś ... kto bedzie dziś na spocie ?

Kolkow to podobno ZTM uskuteczniał bedzie :decayed:

Opublikowano

d610e02e9b2f05e3.jpg

masakra :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 10:49_________________________________________________http://www.polskajazda.pl/PieknaIBestia/PieknePJ/Galeria/Fiat,126/521 o kurrrrrrrrrrr :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

przypomnial mi sie cytacik z filmu wiec zacytuje jezeli jest juz temat kto bedzie na spocie dzisiaj :naughty:

Uwaga frajerzy mam wazny komunikat : Mnie dzisiaj nie bedzie ... :polew:

Opublikowano

Jak erektor to nie powietrze, tylko biały płyn :cool1:

dokładnie :polew:

ta rurka odprowadza tzw. nadciśnie produkcji reaktorów jądrowych .... rurka też ma swoją nazwę jakoś na "Ch" :decayed:

Opublikowano

Całe szczescie za dal mu "oszczerzenie" :)

:polew: :polew:

Ale można kogoś wkręcić...

"Frajerzy, mnie też dzisiaj nie będzie... :decayed:

Opublikowano

Całe szczescie za dal mu "oszczerzenie" :)

Jakie tam szczęście..

Opublikowano

panowie nie tylko na nk są (jak ich nazwać :mysli:) zobaczcie sami [opis zdjęcia]

http://grono.net/%252Fgallery2%252Fphoto%252F11985848%252F?gruid=1091030#1[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 11:15_________________________________________________

Całe szczescie za dal mu "oszczerzenie" :)

:polew: :polew:

Ale można kogoś wkręcić...

"Frajerzy, mnie też dzisiaj nie będzie... :decayed:

to rozumiem że dziś jest akcja "spot frajerów" :decayed:
Opublikowano

panowie nie tylko na nk są (jak ich nazwać :mysli:) zobaczcie sami [opis zdjęcia]

http://grono.net/%252Fgallery2%252Fphoto%252F11985848%252F?gruid=1091030#1[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 11:15_________________________________________________

Całe szczescie za dal mu "oszczerzenie" :)

:polew: :polew:

Ale można kogoś wkręcić...

"Frajerzy, mnie też dzisiaj nie będzie... :decayed:

to rozumiem że dziś jest akcja "spot frajerów" :decayed:

"spot bez frajerów" :decayed:

Opublikowano

panowie nie tylko na nk są (jak ich nazwać :mysli:) zobaczcie sami [opis zdjęcia]

http://grono.net/%252Fgallery2%252Fphoto%252F11985848%252F?gruid=1091030#1[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 11:15_________________________________________________

Całe szczescie za dal mu "oszczerzenie" :)

:polew: :polew:

Ale można kogoś wkręcić...

"Frajerzy, mnie też dzisiaj nie będzie... :decayed:

to rozumiem że dziś jest akcja "spot frajerów" :decayed:

"spot bez frajerów" :decayed:

no chyba żartujesz :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.