Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze Poziowy ,że zrobiłeś chłopakom dobrze bez dotykania :decayed:

No , nie powiem , było dobrze :decayed: nawet bardzo.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widze Poziowy ,że zrobiłeś chłopakom dobrze bez dotykania :decayed:

No , nie powiem , było dobrze :decayed: nawet bardzo.

Moskalito ..wypróżniaj swojego ADR i wal 1.8T :naughty:

Opublikowano

Nie moge .. ale rodzyny ... :kox: :kox:

http://naszaklasapeel.blox.pl/html

Opublikowano

Nie moge .. ale rodzyny ... :kox: :kox:

http://naszaklasapeel.blox.pl/html

no niektóre całkiem do seksu :kox:

Opublikowano

Nie moge .. ale rodzyny ... :kox: :kox:

http://naszaklasapeel.blox.pl/html

no niektóre całkiem do seksu :kox:

Ograniczył bym sie tu to 3 przypadków :decayed:

:polew:

Reszta to takie kaszalony , że ni to patykiem ni to z kopa trycnąć :D

http://naszaklasa.blox.pl/2008/10/Dziunie-to-zwyczajne-dziewczyny.html

Tą pierwszą to bym nawet zatrudnił :evil2:

Opublikowano

- No widzisz sowa tylko Ci u góry moga sie opierdalac!

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

No widze, widze! To ja tez bede sie opierdalac!

Brutalna jego mać ..rzeczywistość :embarrassed:

Dajcie jakieś kawały o d*pach :polew:

Opublikowano

Dajcie jakieś kawały o d*pach :polew:

(...) ......Proktolog zemdlał......

Opublikowano

Dajcie jakieś kawały o d*pach :polew:

(...) ......Proktolog zemdlał......

Ten ..kawał o d*pie to taki ..rzadki był :decayed:

Opublikowano

Dajcie jakieś kawały o d*pach :polew:

(...) ......Proktolog zemdlał......

Ten ..kawał o pupie to taki ..rzadki był :decayed:

Ale śmiałem się jak Reks - wyobrażając sobie ten pogrzeb

:polew:

Opublikowano

Dzieki dla wszystkich za spotkanie - dla tych ktorych poznałem i dla tych co nie zdązyłem :> obiecuje poprawe

adaho - flacha za uruchomienie bluetootha :)

dzieki i do nastepnego

Darek

Opublikowano

Dzieki dla wszystkich za spotkanie - dla tych ktorych poznałem i dla tych co nie zdązyłem :> obiecuje poprawe

adaho - flacha za uruchomienie bluetootha :)

dzieki i do nastepnego

Darek

To kolega od czarnego , zaczipsowanego Avanta ? :)

Opublikowano

Dzieki dla wszystkich za spotkanie - dla tych ktorych poznałem i dla tych co nie zdązyłem :> obiecuje poprawe

adaho - flacha za uruchomienie bluetootha :)

dzieki i do nastepnego

Darek

a gdzie ta fura z tróją z przodu ?? była ? :decayed:

Opublikowano

Poziek w ostatniej chwili usłyszał o Twoim "szarym popierdalaczu" i zesrał sie w gacie :)

- powaznie, bedzie nastepnym razem cos mu tam wypadło w rodzinie :)

[br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 13:40_________________________________________________

Dzieki dla wszystkich za spotkanie - dla tych ktorych poznałem i dla tych co nie zdązyłem :> obiecuje poprawe

adaho - flacha za uruchomienie bluetootha :)

dzieki i do nastepnego

Darek

To kolega od czarnego , zaczipsowanego Avanta ? :)

Tak ten sam :) Czarny zaczipowany i strasznie ch...wo wyposazony w audio :thumbdown:

Opublikowano

Poziek w ostatniej chwili usłyszał o Twoim "szarym popierdalaczu" i zesrał sie w gacie :)

hyhy daj znać czy objeżdza RS4 B7...jak tak to może ze mną jechać :naughty:

Opublikowano

Tak ten sam :) Czarny zaczipowany i strasznie ch...wo wyposazony w audio

to się da poprawic ..ale trochę rypania będzie niestety. Generalnie autko :good: i to z softem

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/spitfire-u5883.html czyżbyśmy mieli RS4 B7 w klubie ? :mysli:

Wiecie już dlaczego lekarze tak bazgrolą :

Przychodzi facet do apteki i wręcza receptę. Zakłopotana aptekarka długo ogląda ją i wytęża wzrok ponieważ na recepcie napisane jest coś takiego:

"C C N W C M K J D M J S I N S".

W końcu rezygnuje i prosi o pomoc kolegę, Pana Czesia. Ten bez zastanowienia bierze lekarstwo z szafki i podaje facetowi, na co ze zdziwieniem patrzy aptekarka. Po załatwieniu wszystkich formalności i wyjściu faceta, pyta:

- Panie Czesiu, skąd Pan wiedział co tu jest napisane?

Na to Pan Czesiu:

- A, to mój znajomy lekarz napisał :

"Cześć Czesiu, nie wiem co mu k**wa jest, daj mu jakiś syrop i niech sp***dala".

:polew:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/spitfire-u5883.html czyżbyśmy mieli RS4 B7 w klubie ? :mysli:

Wiecie już dlaczego lekarze tak bazgrolą :

Przychodzi facet do apteki i wręcza receptę. Zakłopotana aptekarka długo ogląda ją i wytęża wzrok ponieważ na recepcie napisane jest coś takiego:

"C C N W C M K J D M J S I N S".

W końcu rezygnuje i prosi o pomoc kolegę, Pana Czesia. Ten bez zastanowienia bierze lekarstwo z szafki i podaje facetowi, na co ze zdziwieniem patrzy aptekarka. Po załatwieniu wszystkich formalności i wyjściu faceta, pyta:

- Panie Czesiu, skąd Pan wiedział co tu jest napisane?

Na to Pan Czesiu:

- A, to mój znajomy lekarz napisał :

"Cześć Czesiu, nie wiem co mu kurfa jest, daj mu jakiś syrop i niech sp***dala".

:polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

O karwa, "cześć Czesiu.." :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.