Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hyhy daj znać czy objeżdza RS4 B7...jak tak to może ze mną jechać :naughty:

Dobra to tego zawodnika mozesz odpuscic :) - za 2 lub 3 tyg przybywa dla mojego prezesa RS6 - jak mu powiem ze cos szybszego chodzi po stolycy

to zapewne przybedzie na zawody :)

pozdr

Darek

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak ten sam :) Czarny zaczipowany i strasznie ch...wo wyposazony w audio

to się da poprawic ..ale trochę rypania będzie niestety. Generalnie autko :good: i to z softem

Adas moze kurde czas tez na nas :P

Opublikowano

Tak ten sam :) Czarny zaczipowany i strasznie ch...wo wyposazony w audio

to się da poprawic ..ale trochę rypania będzie niestety. Generalnie autko :good: i to z softem

Adas moze kurde czas tez na nas :P

no właśnie tak myślę że jak mój paździoch ma się rozlecieć definitywnie to z orkiestra ... to jak - robimy podchody negoocjacyjne do Witka :decayed:

Opublikowano

Tak ten sam :) Czarny zaczipowany i strasznie ch...wo wyposazony w audio

to się da poprawic ..ale trochę rypania będzie niestety. Generalnie autko :good: i to z softem

Adas moze kurde czas tez na nas :P

Adaś wczoraj dostał ..dobre porównanie na Modlińskiej :naughty:

Tobie tez , by sie przydało :polew: ... i zrobimy jakiś grupowy wyskok na czipsona :decayed:

Opublikowano

no mysle ze na poczatku roku bym był wstanie :P narazie parerzeczy trzeba ogarnąć :)

ale pertraktować zawsze mozna :P moze przestanie takie kopciuchy walić :P

ale dowiem sie jeszcze i Poniedziałka :) bo mój kolega ma z nim jakas spółe :P wiec moze cos ogarne :P

Opublikowano

Boberek Adas - moge pogadac z Andrzejem (Unitronic) - co w tej kwestii ma do zaproponowania

a ja wam polecam Witka...Andrzej jest spec od benzyn :wink4:

Opublikowano

no mysle ze na poczatku roku bym był wstanie :P narazie parerzeczy trzeba ogarnąć :)

ale pertraktować zawsze mozna :P moze przestanie takie kopciuchy walić :P

ale dowiem sie jeszcze i Poniedziałka :) bo mój kolega ma z nim jakas spółe :P wiec moze cos ogarne :P

Boberek o czym myślałem pisząć ten tekst ?? :decayed:

Bo jakoś tak strasznie dużo tych języków powklejałeś :D

Opublikowano

no mysle ze na poczatku roku bym był wstanie :P narazie parerzeczy trzeba ogarnąć :)

ale pertraktować zawsze mozna :P moze przestanie takie kopciuchy walić :P

ale dowiem sie jeszcze i Poniedziałka :) bo mój kolega ma z nim jakas spółe :P wiec moze cos ogarne :P

Boberek o czym myślałem pisząć ten tekst ?? :decayed:

Bo jakoś tak strasznie dużo tych języków powklejałeś :D

Raga chyba dawno nic nie wsunąłeś co :cool1: :>
Opublikowano

Boberek Adas - moge pogadac z Andrzejem (Unitronic) - co w tej kwestii ma do zaproponowania

a ja wam polecam Witka...Andrzej jest spec od benzyn :wink4:

zapytaj, może nas zaskoczy :naughty:

thnx[br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 14:38_________________________________________________

no mysle ze na poczatku roku bym był wstanie :P narazie parerzeczy trzeba ogarnąć :)

ale pertraktować zawsze mozna :P moze przestanie takie kopciuchy walić :P

ale dowiem sie jeszcze i Poniedziałka :) bo mój kolega ma z nim jakas spółe :P wiec moze cos ogarne :P

Boberek o czym myślałem pisząć ten tekst ?? :decayed:

Bo jakoś tak strasznie dużo tych języków powklejałeś :D

:polew: oooj chyba koleżanka z pracy szukała "długopisu" pod Twoim biurkiem ...strasznie Cię rozkojarzyło Piter :decayed:

Opublikowano

Raga chyba dawno nic nie wsunąłeś co :cool1: :>

niestety wsunął ale to długa historia :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Raga chyba dawno nic nie wsunąłeś co :cool1: :>

Wręcz przeciwnie przyjacielu :dance::thumbup:

..ale jakt to sie mówi ..najlepiej smakuje z cudzego pieca :polew:

Obczajcie glebę :kox: :kox:

http://www.allegro.pl/item469284498_keskin_tuning_audi_vw_bmw.html

Opublikowano

Boberek Adas - moge pogadac z Andrzejem (Unitronic) - co w tej kwestii ma do zaproponowania

a ja wam polecam Witka...Andrzej jest spec od benzyn :wink4:

zapytaj, może nas zaskoczy :naughty:

thnx[br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 14:38_________________________________________________

no mysle ze na poczatku roku bym był wstanie :P narazie parerzeczy trzeba ogarnąć :)

ale pertraktować zawsze mozna :P moze przestanie takie kopciuchy walić :P

ale dowiem sie jeszcze i Poniedziałka :) bo mój kolega ma z nim jakas spółe :P wiec moze cos ogarne :P

Boberek o czym myślałem pisząć ten tekst ?? :decayed:

Bo jakoś tak strasznie dużo tych języków powklejałeś :D

:polew: oooj chyba koleżanka z pracy szukała "długopisu" pod Twoim biurkiem ...strasznie Cię rozkojarzyło Piter :decayed:

upssssssss cicho bo sie wyda :P

Opublikowano

:polew: oooj chyba koleżanka z pracy szukała "długopisu" pod Twoim biurkiem ...strasznie Cię rozkojarzyło Piter :decayed:

..albo nowa koleżanka w pracy ...albo znalazłe nie ten ołówek co trzeba :decayed:

..i przypadkowo zastrugała :polew: :polew:

Opublikowano

a kiedy na tego czipsona planujecie ?

ragga coś da się zrobić w mojej sprawie co pytałem ??? :mysli:

Opublikowano

:polew: oooj chyba koleżanka z pracy szukała "długopisu" pod Twoim biurkiem ...strasznie Cię rozkojarzyło Piter :decayed:

..albo nowa koleżanka w pracy ...albo znalazłe nie ten ołówek co trzeba :decayed:

..i przypadkowo zastrugała :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

zazdrośc oj zazdrość przemawia przez Ciebie :P

Opublikowano

ragga coś da się zrobić w mojej sprawie co pytałem ??? :mysli:

Poczekaj pogadamy na GG :wink4:

Ja czipsa planuje jak zrobie to co mnie przyszpiliło , plus końcówki i Fmic..nam nadzieje , że po nowym roku :embarrassed:[br]Dopisany: Listopad 05, 2008, 02:54:56 _________________________________________________

zazdrośc oj zazdrość przemawia przez Ciebie

Zazdrość to by przemawiała jakbyś miał 7 sekretarek ..na każdy dzień tygodnia inna..i każda była by wprawioną w stuganie ołówków ..i inne prace czysto biurkowe..biurowe :kox::polew:

Opublikowano

dobra nie ciągne tego wątku dalej bo nie ja tu jestem od ciagnięcia :P:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

..że niby sztuka współczesna ? :sick3:

Boberek Adaho .. może warto przed czipem ..zmienić wytryski ?

http://www.allegro.pl/item467717722_pompowtryskiwacze_pompowtryski_1_9_tdi_038130073al.html :kox:

AL.300 zł /sztunia :kox:

Opublikowano

a po co :) moje są dobre :) prawie :) wszytskie dwa :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.