Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poź Ty weź olej tą paździeżankę EVE i bier STI :tongue4: i Wróbla do końca życia :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prawda jest taka że i EVO tez by tak latał, tu jest po prostu ogarnięty gość a do takich wyczynów starczy z 350KM twarda zawiecha i tyle bo na tym filmie jest po prostu Drift autem 4x4

Opublikowano

Poź Ty weź olej tą paździeżankę EVE i bier STI :tongue4: i Wróbla do końca życia :decayed:

To mój idol. Biere z niego przykład.. :kox:

Opublikowano

Potrzebuję film "Poszukiwany, poszukiwana" na płytce, czy ktoś w Warszawie posiada i mógłby mi użyczyć na około tydzień?

Mam. Wal jak w dym, jutro będę miałgo cały czas przy sobie :naughty:

Opublikowano

Prawda jest taka że i EVO tez by tak latał, tu jest po prostu ogarnięty gość a do takich wyczynów starczy z 350KM twarda zawiecha i tyle bo na tym filmie jest po prostu Drift autem 4x4

To jest mega koksiarskie odpierdzielanie ..na wysokim poziomie :slina:

Opublikowano

Prawda jest taka że i EVO tez by tak latał, tu jest po prostu ogarnięty gość a do takich wyczynów starczy z 350KM twarda zawiecha i tyle bo na tym filmie jest po prostu Drift autem 4x4

Wiesz co można z 350 końmi pod maską w cztero napędówce, na takiej nawierzchni? W pałkę się cmokńąć można.
Opublikowano

Prawda jest taka że i EVO tez by tak latał, tu jest po prostu ogarnięty gość a do takich wyczynów starczy z 350KM twarda zawiecha i tyle bo na tym filmie jest po prostu Drift autem 4x4

Wiesz co można z 350 końmi pod maską w cztero napędówce, na takiej nawierzchni? W pałkę się cmokńąć można.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poź Ty weź olej tą paździeżankę EVE i bier STI :tongue4: i Wróbla do końca życia :decayed:

:blink: Spociła mi się ręka.. :decayed:

Opublikowano

Poź Ty weź olej tą paździeżankę EVE i bier STI :tongue4: i Wróbla do końca życia :decayed:

:blink: Spociła mi się ręka.. :decayed:

..ekhm..to aż tak :tongue4::D

:decayed:

Opublikowano

Rozłożyła mnie grypa jakaś.. Osłabiony jestem i łatwo się podniecam :polew:

Opublikowano

Rozłożyła mnie grypa jakaś.. Osłabiony jestem i łatwo się podniecam :polew:

Jak ma ta "grypa" na imię ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:shocked:

Opublikowano

Prawda jest taka że i EVO tez by tak latał, tu jest po prostu ogarnięty gość a do takich wyczynów starczy z 350KM twarda zawiecha i tyle bo na tym filmie jest po prostu Drift autem 4x4

Wiesz co można z 350 końmi pod maską w cztero napędówce, na takiej nawierzchni? W pałkę się cmokńąć można.

NO OK, ja się przecież nie znam...tylko widziałem co innego...no ale mniejsza z tym

Opublikowano

Dżem ..dobry :hi:

:decayed:

Opublikowano

:shocked:

o maj gad :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 08:59_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=U-qSXhb910c o jezu co za bałwan :P gamoń :P

Opublikowano

_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=U-qSXhb910c o jezu co za bałwan :P gamoń :P

Osz fak, witki mi opadły. Faktycznie gamoń. Jak można być takim gamoniem. :D

BTW fajną A4 mają. :decayed:

Opublikowano

Chrzanić moc i napęd na 6 kół - pokażcie cwaniaki, co potrwficie tutaj:

http://www.joemonster.org/filmy/12113/QWOP

Ja zrobiłem całe 2,5 metra :D

Opublikowano

3,2

Opublikowano

Witeś, aleś mnie załatwił z tą gierką. Nosz kufa no. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.