Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie...

- No, weszły!

Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:

- Ale mam buciki odwrotnie...

Pani patrzy, faktycznie! No to je sciagają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły!

Wciagają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść... Uuuf, weszły!

Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:

- Ale to nie moje buciki...

Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!

Na to dziecko:

...bo to są buciki mojego brata ale mama kazala mi je nosić.

Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty.

Wciągają, wciągają ..... weszły!.

- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?

- W bucikach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale chlopaczki. W wtorek wielki bal charytatywny, lepszy niz u Leszka. Moze ktos przyjdzie z mama :)

kaczorzmamusicy4.jpg

w696.png

To cos jak olimpiada... trzeba zawiesic bron na haku... jak cos to ja sobie zamontuje :P

Opublikowano

Poziek sorry za OT w waszej "klotni" :polew: ale jak tam idze handlowanie SIWEGO ?? :mysli::naughty:

Opublikowano

Poziek sorry za OT w waszej "klotni" :polew: ale jak tam idze handlowanie SIWEGO ?? :mysli::naughty:

Wiciu zrezygnował z kupna :decayed:

Opublikowano

Opublikowano
  • Autor

niezłe lodowisko :blink:

Opublikowano

Widziałem :tongue4:

Kurde na latpopie w pracy nie moge nic oglądać..cienki blueconnect..brak wtyczek :evil:

Opublikowano

Po całym dniu nie posiadania dostępu do internetu z wielką chęcią się przebiegłem :polew:

f76e0fc8c374b03b.jpg

Opublikowano

Masakra..ja trzasnąłem 3,5 m :cool1:[br]Dopisany: Listopad 13, 2008, 07:27:40 _________________________________________________Oddam zderzak przedni poliftowy do B5 ..idealny do modów :naughty:

Wyprowadzam sie z garage ..a szkoda go na śmietnik trochę ..można jeszcze podrezać :naughty::kox:

Opublikowano

ja pierwszym razem przebiegłem hm.... jakby to powiedzieć cofnąłem się -0.5m :polew:

Opublikowano

Wyprowadzam sie z garage

rozumiem że zamknąłeś to co wymagało zamkniecia :cool1:

ale nadal na Tacho ?

Opublikowano

rozumiem że zamknąłeś to co wymagało zamkniecia :cool1

No tutaj Stary ..to cały czas sie zastanawiam ..myśle ..i namyślam :embarrassed:

ale nadal na Tacho ?

Tarcho cały czas ...nie wiem jak na to wyrobie wrazie czego ..ale Tarcho musi być :decayed::good:

..szkoda mnie tylko tej dupci od garage ..fajna była :D

Opublikowano

rozumiem że zamknąłeś to co wymagało zamkniecia :cool1

No tutaj Stary ..to cały czas sie zastanawiam ..myśle ..i namyślam :embarrassed:

nie ma leTko ... musisz być obiektywny i zdecydowany jak sędzia Anna Maria Wesołowska :decayed:

ale nadal na Tacho ?

Tarcho cały czas ...nie wiem jak na to wyrobie wrazie czego ..ale Tarcho musi być :decayed::good:

no :good:

Opublikowano

nie ma leTko

yył...nie ma srania po krzakach :decayed:

musisz być obiektywny i zdecydowany jak sędzia Anna Maria Wesołowska :decayed

Znaczy , że mam wpiedolić ze 3 kary porządkowe przed końcem rozparwy ? :polew:

Opublikowano

Raga... przecież Ty czasami musisz jeść i spać do chu...ja wafla :blink:

Opublikowano

Raga... przecież Ty czasami musisz jeść i spać do chu...ja wafla :blink:

:polew: :polew:

Jem ..w pracy jak zamulacie .. :decayed: Śpie ..jak też zamulacie :lol1:

Malikowy przecie za free mnie nie płaci ...poszły juz 2 faktury pod wskazany adres :buahaha::cygaro:

Opublikowano

mój rekord to -2,8 metra, aż walnąłem głową o ścianę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.