Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karwa .. tosz to chłop :blink::D

i to z jakim za***istym zakolem ... noc poslubna nie należała chyba do najprzyjemniejszych :kwasny: ...wyobraźcie ją sobie z pejczem i skórzanek, czarnej masce nabijanej ćwiekami :decayed: :decayed:

Najpierw to trza by było poślady lewarkiem rozszerzyć :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pojechałbym do was, no ale karwa nie będę patrzył jak pijecie a ja nie :wallbash:

Opublikowano

Najpierw to trza by było poślady lewarkiem rozszerzyć :decayed

ona była dziewicą... :gwizdanie: wczoraj dawałem przeciez linka do "pary stulecia" :cool1:

Opublikowano

pojechałbym do was, no ale karwa nie będę patrzył jak pijecie a ja nie :wallbash:

Bym Cie przekimał...ale sam nie wiem czy nie bede spał na drugim łóżku :polew:

Chyba , że chcesz namiar na kimanie na Srebrnej :naughty:[br]Dopisany: Listopad 21, 2008, 02:00:08 _________________________________________________

ona była dziewicą... :gwizdanie: wczoraj dawałem przeciez linka do "pary stulecia" :cool1:

..patrząc na jej gabaryty ..to pewnie miała "plombę" jak trampolina cyrkowa :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

pojechałbym do was, no ale karwa nie będę patrzył jak pijecie a ja nie :wallbash:

Ale przyda się kierowca :polew:

Opublikowano

pojechałbym do was, no ale karwa nie będę patrzył jak pijecie a ja nie :wallbash:

przyjedz - przyda się jeden trzeźwy :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 14:23_________________________________________________jak sie dostać ZTM z Tacho dio Arkadii ????? ze 4 lata w autobusie nie byłem

po ile są bilety wogóle ??? nadal się coś kasuje czy można via USSD płacić ? :chytry:

Opublikowano

Chyba , że chcesz namiar na kimanie na Srebrnej

tam to sam trafię i jeszcze fv mi wystawia to se odliczę od podatku :decayed:

Opublikowano

jak sie dostać ZTM z Tacho dio Arkadii ????? ze 4 lata w autobusie nie byłem

po ile są bilety wogóle ??? nadal się coś kasuje czy można via USSD płacić ? :chytry:

Stary zadałem Ci pytanie odnośnie transportu strone temu :tongue4:

Z Tarcho to masz ..510 do Arkadii ..a na powrocie ..to nie wiem czy nosny jedzie koło Arkadii :cool1:

www.ztm.waw.pl

Opublikowano

:drool: :drool: dodać mnie do checklisty obecnosci w Bierhalle poproszę :evil:

Opublikowano

nocny to może być, ale na pewno nie z arkadi, tylko z pod Sofii :polew:

Zarezerwował już ktoś miejsce. 20 może być.

Krzyniek, zajedziesz po Mnie?

Opublikowano

a może zaprosić kogoś z A3 - była by zajebiaszcza integracja :drunk:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 14:36_________________________________________________a jak na dzisiejszą noc zapowiada się pogoda bo ja nadal na letnich kapciach

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: Chcem, ale nie mogem.. ;(

Opublikowano

adaho

Mamy nocny N13 i N63 :naughty: ..i Krzynia :decayed:

Opublikowano

adaho

Mamy nocny N13 i N63 :naughty: ..i Krzynia :decayed:

hola hola nikt nie powiedział że jak pojadę to nie będę pił, chyba koleżanka będzie wracać :naughty:
Opublikowano

Somsiad..jak jedziesz i jak wracasz ?

autobusem z TobOM i TeresOM :decayed:

Opublikowano

O masz ci los, jakby pomysl padl wczesniej to i ja bym sie doczłapał na te impreze, a tak to lypa. Bawcie się dobrze. :wink4:

Opublikowano

Lukaszr, Adaho, Poziek, Ragga z Terenią, Adecneo, Letallec...kto dalej ?

Opublikowano

Somsiad..jak jedziesz i jak wracasz ?

autobusem z TobOM i TeresOM :decayed:

Tylko se mnOM :decayed:

Opublikowano

Pany, zmieńta te awatary, bo za każdym razem jak mnie ktoś przyłapie na forum to myśli, że jakieś porno oglądam... :decayed:

Opublikowano

Pany, zmieńta te awatary, bo za każdym razem jak mnie ktoś przyłapie na forum to myśli, że jakieś porno oglądam... :decayed:

Noooo :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.