Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :hi: chciałbym kupić koledze na urodziny przejazd jakimś fajnym autem na torze wyścigowym, jednak płacenie 250 zł za KTM X-BOW https://www.devil-cars.pl/jazda/ktm-x-bow-tor-bemowo/cena-249troche wykracza poza budżet. Macie może jakieś inne pomysły, co można by było zrobić w Warszawie lub okolicy w podobnym temacie, może ktoś organizuje jakieś spoty na torze, asby można było wtedy jakieś jazdy załatwić itp?

Zależy na kiedy i jakie zasady ?? Na tor nie dam ale moge wziąć GTRa i w okolicach Wwa lub w samej Wwa niech sobie pośmiga. Warunek jeden: jeśli ogarnia moc i kiedyś jeździł czymś podobnym to sie dogadamy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich :hi: chciałbym kupić koledze na urodziny przejazd jakimś fajnym autem na torze wyścigowym, jednak płacenie 250 zł za KTM X-BOW https://www.devil-cars.pl/jazda/ktm-x-bow-tor-bemowo/cena-249troche wykracza poza budżet. Macie może jakieś inne pomysły, co można by było zrobić w Warszawie lub okolicy w podobnym temacie, może ktoś organizuje jakieś spoty na torze, asby można było wtedy jakieś jazdy załatwić itp?

Zależy na kiedy i jakie zasady ?? Na tor nie dam ale moge wziąć GTRa i w okolicach Wwa lub w samej Wwa niech sobie pośmiga. Warunek jeden: jeśli ogarnia moc i kiedyś jeździł czymś podobnym to sie dogadamy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jestes hardcorem :D

Opublikowano

Bylo pare osob =)

Z tym gtr to na bogato

Edytowane przez Karolwnik

Opublikowano

Co z GTRem ? Bo nie czaje o co chodzi. Zainteresowanemu jak zalezy to sprawa do dogadania. Stoi i czeka a ostatnio nikt nim nie jezdzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie, tak trochę z innej beczki, ale lepszego miejsca na to pytanie nie znajdę. Gdzie w Warszawie ktoś mi porządnie przyspawa koncówki tłumika? Macie kogoś godnego polecenia? Chce żeby to było zrobione schludnie, równo, a nie na odwal tak jak to często można zobaczyć ze jedna rurka niżej od drugiej...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

W każdym warsztacie gdzie robią tłumiki Ci to dobrze wspawają

Opublikowano

Panowie, tak trochę z innej beczki, ale lepszego miejsca na to pytanie nie znajdę. Gdzie w Warszawie ktoś mi porządnie przyspawa koncówki tłumika? Macie kogoś godnego polecenia? Chce żeby to było zrobione schludnie, równo, a nie na odwal tak jak to często można zobaczyć ze jedna rurka niżej od drugiej...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja ostatnio trafiłem na warsztat Dextra,okolice bemowa.

Kasa spoko,jesli chodzi o spawanie wydechu to polecam,mi zamówili oryginał środkowego,wymienili,sprawdzili wszystkie gumy i wyszło mi tyle jak za zamiennik.

A i dodam że po umówieniu się robotę zrobili w przecągu mojej kawy i ciastek :)

auto.dextra.waw.pl/

Opublikowano

Jak coś to mam ostatnie dwa dni dobrych cen na SKF-a (łożyska rozrządy pompy wody)

Opublikowano

Bedzie ktos dzis? Bo kolega od S4 chcial wpasc sie przywitac:)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Końcówki ogarnął Karol z Raszyna :banan:

Jeszcze z innej beczki, miałem zapytać wczoraj na spocie ale się pochorowałem i siedzę w domu, nie ma ktoś może na sprzedaż kompletu felg stalowych z oponami zimowymi na jeden sezon? Tak żeby tylko przejeździć.

Opublikowano

Co z GTRem ? Bo nie czaje o co chodzi. Zainteresowanemu jak zalezy to sprawa do dogadania. Stoi i czeka a ostatnio nikt nim nie jezdzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ze zazdroszcze i ze fajna opcja polatac gtr kiedy to np moj dream car =)

Edytowane przez Karolwnik

Opublikowano

Witam mógłby ktoś polecić kogoś kto ogarnąłby wiązkę do suba i wzmaka zwykłego i podłączył to do mojej a4? Bo kiedy nie zadzwonię do dońka to zawsze zawalony robotą ostatnio, a ze mnie elektryk jak nie powiem z czego co oczywiście odpłatnie wtyczkę wzmacniacza z kawałkiem kabelka mam, potrzebna jedynie wtyczka suba 2pin?

Opublikowano

Co z GTRem ? Bo nie czaje o co chodzi. Zainteresowanemu jak zalezy to sprawa do dogadania. Stoi i czeka a ostatnio nikt nim nie jezdzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ze zazdroszcze i ze fajna opcja polatac gtr kiedy to np moj dream car =)

To nie moje auto ale biore kiedy chce.

Dziś troche upalanka z dokoksowanym 370z, dziewuszka pierwszy raz za sterami nissana i daje rade

https://vimeo.com/144817006

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ktory Kolega ma niebieskiego (ciemniejszego) bexa? Rozmawialismy o tasmie do przyklejenia na dekorki i mial sie nia podzielic tylko pytanie za ile =d

Opublikowano

Chyba ze mnią rozmawiałeś. Chodziłoby Ci o folie do naklejenia na ramki grila? Czy folie do ściemnienia lamp? Bo mam obie. Dekorów nie robiłem.

Opublikowano

Chodzilo mi o folie do oklejenia ramki grila =)

Opublikowano

Ok, sprawdź PW

Opublikowano

Ktos cos dzis?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Standardowo :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie szuka może ktoś 17" na zimę ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.