Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz tak na powarznie coś Ci dużo pokazuje ten FIS albo Ci Esa za dużo pali albo coś nie halo z kompem...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi, Łukasz nie sugerujcie sie tym co napisałem rano o A3 :wink4: Temat z nim wyjasniony, także pomożcie mu tą furke oglądnąc :good:

Tak jest panie tato :decayed:

Ragga chłopie, ale Ty masz guza mózgu :polew:

Nie wiem jak to odebrać ....:black:

:decayed:

Ragga

I ja, i ja, i ja.....

Ty też masz guza mózgu ? :polew: :polew:

W następnej części historyjki umieszczę Wasz wszystkich ..oczywiście z zarysem charakterystyki postaci .. :evil2: :laghing2:

Norbi ..będzie Bożonarodzeniowym Elfem w zielonych papuciach :polew: :polew:

Rormalnie Wit idzie na boczne tory. Ragguś Ty nasza gwiazdeczko :tongue4:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 17:41_________________________________________________

Możemy stanąć z nią na kreskę, prawda Norbi :naughty:

jak się okaże, że padaka tooo... weźmiemy ją dla ramek :kox::polew:

:polew: :polew: :polew:

Moja pazdzieżanka pewnie tam będzie to kreskotest oczywisty :decayed:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 17:43_________________________________________________

slaweq dziękuje :)

Sie świątecznie zrobiło, ja jebie. A3 od razu lepiej :thumbup:
Opublikowano

Hehehe kreskotest hehe spodobało mi się słówko :cool1: wiesz nawet jak ta Esa będzie zdrowa to i tak i tak dostanie baty od Twojego Killera :kox: przeć on dłubany jest :decayed:

Opublikowano

Rormalnie Wit idzie na boczne tory. Ragguś Ty nasza gwiazdeczko

:polew: :polew:

Wit to wielki autorytet :decayed: ...Jak juz kiedyś mówiłem ..chciałbym mieć takiego ojca :decayed::D

Opublikowano

Norbi, Łukasz nie sugerujcie sie tym co napisałem rano o A3 :wink4: Temat z nim wyjasniony, także pomożcie mu tą furke oglądnąc :good:

Tak jest panie tato :decayed:

:tongue4: ehh, czas się przyzwyczajać to tego słowa :decayed:

Opublikowano

:tongue4: ehh, czas się przyzwyczajać to tego słowa :decayed:

Widzę , że duma ojcowska rozpiera :wink4::good:

Poczekaj aż się zacznie ...Tato ..daj stówkę .. Tato ..pożycz samochodu ..Tato ..zarwałem fajną panienkę ...wrócę jutro ...daj stówkę , samochodu i na jakieś " ochraniacze" :polew: :polew:

Opublikowano

Poczekaj aż się zacznie ...Tato ..daj stówkę .. Tato ..pożycz samochodu ..Tato ..zarwałem fajną panienkę ...wrócę jutro ...daj stówkę , samochodu i na jakieś " ochraniacze"

Tato ... choć przetestujemy moje nowe koleżanki z klasy !

Tato ... fajna dupeczka ?

Tato ... zobacz jakie ma cyce !

Tato ... skoczymy na browca ?

Tato ... Mama wyjechała, chodź na dupeczki !

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A co bedzie jak trafi sie dziewczynka :naughty::polew: :polew: :polew:

Pewnie wtedy podobne pytania beda kierowane w strone mamy :polew:

Opublikowano

A co bedzie jak trafi sie dziewczynka :naughty::polew: :polew: :polew:

Tato ... dzisiaj przyjdą do mnie na noc koleżanki, mogą ?

Tato ... zobacz na akty mojej przyjaciółki, co o tym myślisz ?

Tato ... Martyna, moja koleżanka z klasy, potrzebuje korepetycji, masz czas wieczorem ?

Tato ... Mama Martyny jest samotna i zepsuł jej się kran, podjedziesz do niej wieczorem ?

Tato ... mamy bikini party w pokoju, przyjdziesz zrobić nam parę fotek ?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A co bedzie jak trafi sie dziewczynka :naughty::polew: :polew: :polew:

Tato ... dzisiaj przyjdą do mnie na noc koleżanki, mogą ?

Tato ... zobacz na akty mojej przyjaciółki, co o tym myślisz ?

Tato ... Martyna, moja koleżanka z klasy, potrzebuje korepetycji, masz czas wieczorem ?

Tato ... Mama Martyny jest samotna i zepsuł jej się kran, podjedziesz do niej wieczorem ?

Tato ... mamy bikini party w pokoju, przyjdziesz zrobić nam parę fotek ?

:polew: :polew: :polew:

:kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poczekaj aż się zacznie ...Tato ..daj stówkę .. Tato ..pożycz samochodu ..Tato ..zarwałem fajną panienkę ...wrócę jutro ...daj stówkę , samochodu i na jakieś " ochraniacze"

Tato ... choć przetestujemy moje nowe koleżanki z klasy !

Tato ... fajna dupeczka ?

Tato ... zobacz jakie ma cyce !

Tato ... skoczymy na browca ?

Tato ... Mama wyjechała, chodź na dupeczki !

:polew: :polew: :polew:

Dokładnie takie relacje chciałbym mieć ze swoim synem :decayed::good::polew:

A co bedzie jak trafi sie dziewczynka :naughty::polew: :polew: :polew:

Tato ..to co mają chłopcy a to czego nie mają dziewczynki to gryzie ...

Tato.. kup Alwaysy ekstra super uskrzydlone

Tato..poznałam chłopaka ..ma kotwice na plecach ..na imie mu EARL i jest kierowcą tira ..

Tato ..idę z mamą na męskie d*py

:polew:

Opublikowano

Ragga, nie stresuj go :wink4::naughty::kox:

Opublikowano

A co bedzie jak trafi sie dziewczynka :naughty::polew: :polew: :polew:

Tato ... dzisiaj przyjdą do mnie na noc koleżanki, mogą ?

Tato ... zobacz na akty mojej przyjaciółki, co o tym myślisz ?

Tato ... Martyna, moja koleżanka z klasy, potrzebuje korepetycji, masz czas wieczorem ?

Tato ... Mama Martyny jest samotna i zepsuł jej się kran, podjedziesz do niej wieczorem ?

Tato ... mamy bikini party w pokoju, przyjdziesz zrobić nam parę fotek ?

:polew: :polew: :polew:

Warto wspomnieć iż mówimy o pełnoletnich koleżankach :kox: :kox: :decayed::naughty:

Opublikowano

Warto wspomnieć iż mówimy o pełnoletnich koleżankach :kox: :kox: :decayed::naughty:

Oczywiście, że tak :good::wink4::tongue4:

Opublikowano

Ragga, nie stresuj go :wink4::naughty::kox:

Nie wie co go czeka :polew: I jeszcze jedna sprawa ...Atomówki to lesbijki :naughty::D

Warto wspomnieć iż mówimy o pełnoletnich koleżankach :kox: :kox: :decayed::naughty:

Oczywiście, że tak :good::wink4::tongue4:

Trza zacząć szukać drogą eliminacji ..odpowiedniej partnerki życiowej .. trza mieć młode dzieci ..tak żeby sie jeszcze człowiek mógł z nimi na piwo pójść ..i na d*py wyskoczyć :polew: :polew: :kox: :kox:

Opublikowano

Policyjna videomeganka po wypadku na E7 pod Olsztynem, dziś w nocy. Wszyscy cali.

dsc0102hc3.jpg

O jedną mniej :decayed:

Opublikowano

o f*ck :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Rormalnie Wit idzie na boczne tory. (...) :tongue4:

Tak! Tak!

Teraz to na boczne tory!!!

A jak dizlem jeździłeś, to kto Ci go po dachu kluptał?

Kto na tylnym siedzeniu eSę obciążał jak były pierwsze testy?

Kto pozwolił śrubokrętem sprawdzić w swoim Helmucie wałki?

Kto z Tobą lał za blaszakiem?

Oooo Bogowie - ja sobie żyły wypruwam, a Ten "na boczne tory"???!!!

Życie zmarnowane przez tego trolla!!!

A sam se idź na "na boczne tory"!!!

Wcale Cie nie potrzebuje!!!

Nigdy nie byłeś potrzebny!!!

Wszystko co robiłem, BYŁO Z L I T O Ś C I.

Ale teraz koniec - zaczynam nowe życie. Bez Ciebie

A ta Twoja eS'a WCALE nie jest fajna - W TYŁEK MNIE GNIOTŁO JAK W NIEJ SIEDZIAŁEM :takiego: :takiego: :takiego:

Opublikowano

Meganka masakra... :blink:

Opublikowano

Tą meganką to naprawdę mieli wielkiego farta. :evil: Może się czegoś nauczą....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.