Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i BeeeeMka z kołpakami która z 2h nie chciała odpalić :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak zwyle kox na spocie :)

Opublikowano

ps.S4 za***iste

Nom.. Suli ma zejebistą esę :) w dodatku w avancie

To chyba było o Malikowozie :wink4::polew:

To prawda, niezły kox :kox::good:- choć wolnieszy od eSy w avancie :gwizdanie: i lodówki nim nie przwieziesz :nabijasie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i ten jasny środek :thumbdown::sick3:

:kox: :kox:

Opublikowano

Kto ma jasny środek? Jaka eSa? Czy mnie coś ominęło? Nie chce mi się czytać Waszych wypocin dlatego pytam.. :tongue4:

Opublikowano

http://moto.onet.pl/1522776,2254,artykul.html[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 08:52_________________________________________________

spocik udany,dzieki dla Łukasza,Adaho i Boberka za uruchomienie tempomatu.pzdr.

ps.S4 za***iste

no problem :hi:

Opublikowano

Kto ma jasny środek? Jaka eSa? Czy mnie coś ominęło? Nie chce mi się czytać Waszych wypocin dlatego pytam.. :tongue4:

Malik przyprowadził Ese. A Tosik nie chciał do niej gazu włożyć.

Wolał własną kiere rozwiercać

Opublikowano

Korzeń nowe A7 w podstawie będzie miało tylko 10 KM więcej od Ciebie, dasz radę objechać :cool1:

Opublikowano

Malik przyprowadził Ese. A Tosik nie chciał do niej gazu włożyć.

Wolał własną kiere rozwiercać

Nie chciał gazu włożyć? :shocked: Ale burak, jak można tak traktować eSe kolegi. :wallbash:

Opublikowano

Wolał własną kiere rozwiercać

Spot z życia Tosika ... i życiowe motto " spot bez roboty ...spot stracony " :decayed:

dsc00273uq4.jpg

w800.png

Opublikowano

Dowód na to że audiolki to twarde sztuki. Bez wiertarki nie ma co podchodzić :polew:

Opublikowano

I co motyw z odciśniętym wileorowniekm na papierku się udał :>

Opublikowano

Korzeń nowe A7 w podstawie będzie miało tylko 10 KM więcej od Ciebie, dasz radę objechać :cool1:

kilka lekcji u Poźka ze strzelania ze sprzęgła i dam rade ;)

Raguś fota :good:

Tosiek jak to się skończyło?

Opublikowano
  • Autor

skończyło się tak, że Tosik zamontował starą kiere, wkur... połamał boczny kierunek i jeszcze bardziej wkur... pojechał do domu...

Opublikowano

skończyło się tak, że Tosik zamontował starą kiere, wkur... połamał boczny kierunek i jeszcze bardziej wkur... pojechał do domu...

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tosik nie poddawaj się :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

o kurde :( to ładnie :(

Opublikowano

skończyło się tak, że Tosik zamontował starą kiere, wkur... połamał boczny kierunek i jeszcze bardziej wkur... pojechał do domu...

:blink::shocked::polew: :polew: :polew::decayed::tongue4::embarrassed:

Czyli nie przewidział wszystkich opcji w przekładce kierownicy :tongue4:

Opublikowano

Zniszczył 3 klucze torx 27, ze 2 wiertła. Akumulator we wkrętarce też się skończył :decayed:

Opublikowano

Zniszczył 3 klucze torx 27, ze 2 wiertła. Akumulator we wkrętarce też się skończył :decayed:

no nie mogę... :naughty:

Opublikowano

Zniszczył 3 klucze torx 27, ze 2 wiertła. Akumulator we wkrętarce też się skończył :decayed:

Czyli walka była ostra :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.