Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

??

chol..... coś pokręciłem :rolleyes: oczywiście, że pisałeś o tunelu :wallbash: to tunel trzeba docinać??????

tak :) tam obok popielniczki :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

69 Klub member

zmieniłem, żeby było bez ///

Opublikowano

Spot w najbliższy wtorek będzie?

Opublikowano
tak :) tam obok popielniczki :P

kurde a widać to później?

Opublikowano

69 Klub member

zmieniłem, żeby było bez ///

Kiego ptaka wklejam wersję poprawioną bez / ...a za chwile i tak sie pojawiają :angry::tongue4:

[br]Dopisany: Grudzień 18, 2008, 01:06:21 _________________________________________________

Spot w najbliższy wtorek będzie?

Dzień przed wigilią ? :embarrassed: Można by się przełamać jakimś kielonem i śledziem :naughty:

Opublikowano

69 Klub member

zmieniłem, żeby było bez ///

[

Spot w najbliższy wtorek będzie?

/quote]

ja tam wpadne :P

obejrzyj sobie to:

http://pl.youtube.com/watch?v=IX5z8jQ77yU

http://pl.youtube.com/watch?v=MaVcT-FwUX0

złukaszem beczymy ze śmiechu :P

Opublikowano

ja tez się posikalem...

Opublikowano

Ragga Lamusie :D

List wrócił do moich rąk.

Zaklejony :polew: :polew: :polew:

Taką fajną kopertę zmarnowałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ragga Lamusie :D

List wrócił do moich rąk.

Zaklejony :polew: :polew: :polew:

Taką fajną kopertę zmarnowałem :polew: :polew: :polew:

Kurf :disgust:

Nie wyrzucaj ..daj mnie :naughty:

No i tera przynajmniej wiem , że jak Wit da alibi ...to nie ma chu.ja we wsi :decayed:

Opublikowano

jak Wit da alibi ...to nie ma chu.ja we wsi :decayed:

ach ten Wiciu :naughty::kox:

Opublikowano

Maz: Kochanie choc pobawimy sie "na urzad skarbowy"

Zona: A jako to jest "na urzad skarbowy"

Maz: Ty masz zwiazane rece a ja ci sie dobieram do d*py

Opublikowano

Maz: Kochanie choc pobawimy sie "na urzad skarbowy"

Zona: A jako to jest "na urzad skarbowy"

Maz: Ty masz zwiazane rece a ja ci sie dobieram do d*py

:polew:

Opublikowano

Maz: Kochanie choc pobawimy sie "na urzad skarbowy"

Zona: A jako to jest "na urzad skarbowy"

Maz: Ty masz zwiazane rece a ja ci sie dobieram do d*py

:polew:

Z tego co pamiętam to masz jakieś przejścia z US. Ja też miałem :confused4:

Banka złodziejaszków ale konta na 6 m-cy zablokowali i karę 15k musiałem zapłacić. Po sprawach odzyskana kasa była :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Z tego co pamiętam to masz jakieś przejścia z US. Ja też miałem :confused4:

Banka złodziejaszków ale konta na 6 m-cy zablokowali i karę 15k musiałem zapłacić. Po sprawach odzyskana kasa była :gwizdanie: :kox:

Ja na razie przejść z US nie miałem ..i FTU TFU ..mieć nie chce :decayed: .. kolega Pedro coś pisał , że dobrali mu sie do konta :naughty::wink4:

US to jedno wielkie szambo ..które lepiej omijać..bo jak raz wdepniesz to smród zostaje :angry:

Opublikowano

Z tego co pamiętam to masz jakieś przejścia z US. Ja też miałem :confused4:

Banka złodziejaszków ale konta na 6 m-cy zablokowali i karę 15k musiałem zapłacić. Po sprawach odzyskana kasa była :gwizdanie: :kox:

Ja na razie przejść z US nie miałem ..i FTU TFU ..mieć nie chce :decayed: .. kolega Pedro coś pisał , że dobrali mu sie do konta :naughty::wink4:

US to jedno wielkie szambo ..które lepiej omijać..bo jak raz wdepniesz to smród zostaje :angry:

Ragga a butelką wina chcesz?

Znów mój nick przekręciłeś :wallbash:

Nom niestety miałem już mimo 20lat przeżycia z US niech ich ch** strzeli nagły :angry: :angry:

Banda złodziei i nic więcej :angry: :angry: :angry::sick3::thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.