Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ja wlasnie wrocilem z cargo ,warunki byly niezle(calkiem pusto),

:doh1: :bicz3:

Dzwoń następnym razem !! Daleko nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A ja nie wiem gdzie zapytać, wiec tu :)

Gdzie w Wawie (Cetrum, Praga, Grochów, trasa na Terespol) można na pewno dostać płyn do spryskiwaczy Orlen Sylen?

Ostatnio w teście AutoŚwiat wygrało to to:) Uzyłem czegoś z Orlena co sie Stylen nie nazywało... i było lepsze od płynu Sonax'a - a cenowo podobnie wychodzi.

Chciałem teraz sprawdzić ten numero uno Stylen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem jest dobra miejscowa przy arkadii tam za 2gim rondkiem w strone gdanskiego jest odcinek 150 - 200 m drogi zawijka i spowrotem

Ostatnio ja sie tam slizgalem

tam straż miejska drogę zajeżdza, tylko czekają na amatorów mocnych wrażeń.... :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam straż miejska drogę zajeżdza, tylko czekają na amatorów mocnych wrażeń.... :naughty:

I co zrobią ? Za co mandat wlepią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam o poranku :P.

Ja byłem na CARGO o 19:30 i nikogo z naszych nie było, a samochodów może z 5 na parkingu stało. Troszekę się poślizgałem - heh dobra miejscówka nie odśnieżona była. Fakt, że dużo miejsca to tam nie jest... Czekam na następne manewry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Grzbiet> jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych

<Grzbiet> dlatego jeden plemnik 37,5 MB

<Grzbiet> w jednym ml spermy jest 100 milionów plemników

<Grzbiet> przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml spermy

<Grzbiet> z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę

<Grzbiet> w wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Pentabajtów na sekundę a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych. Tym samym jest to najlepszy hardware'owy firewall na świecie!

<Ufiasty> jedna wada... ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Poź masz kolejny klub (CeTeV :decayed:)? :rolleyes: Dajesz jeszcze ideologię, zbiórkę kasy, jakiś barak, 3x w tygodniu orgia + grupowe samobójstwa raz na miesiąc i mamy niezłą sekte :naughty: :naughty: :naughty: Albo co gorsza partię polityczną :naughty::polew:

Ps. Na orgię mogę czasem wpaść z doskoku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie z Toba rozmawialem... ?

Ze mna :D Dzieki za directions :good:

Bylem o 20:00. Bylo super, na parkingu staly tylko 4 auta w sporej odleglosci od siebie wiec mozna bylo driftowac osemki. Niestety ok 20:40 zrobilo sie tloczno wiec sie zawinalem. Miejscowka bylaby lepsza gdyby spadlo sporo swiezego sniegu. Tak to glownie lod byl i z altonena nici. NIe dalo sie zlapac predkosci. Po takim palowaniu nawet w srodku zrobilo sie troche cieplo :D.

Najsmieszniejsi sa pracownicy cargo, ktorzy chyba przyzwyczajeni sa do takich akcji. Stoi na samym srodku placy skoda ludzie wokolniej osemki iinne oberki a koles se spokojnie szyby skrobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mna :D Dzieki za directions :good:

Dalbym glowe, ze po drugiej sluchawki slyszalem "rav", niewazne... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...