Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Swoja osoba i postawa jaka prezentuje...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tak tak... :D

Opublikowano

O mamo ! A3 ale wpadka :tongue4:

Bryńka :kox:

Opublikowano

Naraziłem...mam się bać...zluzujcie...

Opublikowano

Dajta spokój, przecież każdy orze jak może... :decayed:

Opublikowano

Dajta spokój, przecież każdy orze jak może... :decayed:

ale nie po trupach

wielu z nas mialo przygode ze pojechalo po bezwypadkowe auto a okazalo sie smieciem...

what ever

zmienmy temat odwilż.

nie ma się gdzie poślizgać :(

Opublikowano

To czemu fałszować? I wciskać komuś kity? Lepiej powiedzieć prawdę i skulić ogon.

Opublikowano

Brakuje takiej emotki:

'nie karm trola/don't feed the troll' :wink4:

Opublikowano

To czemu fałszować? I wciskać komuś kity? Lepiej powiedzieć prawdę i skulić ogon.

Adecneo niektórzy tego niezrozumieją...

Opublikowano

Brakuje takiej emotki:

'nie karm trola/don't feed the troll' :wink4:

Dokładnie.. :decayed:

Ostastnio mamy mały wysyp trolli :cool1: Na prędce mogę naliczyć trzech.. :gwizdanie:

Opublikowano

Licz glosno... :decayed:

Opublikowano

Ktoś chce kupić sekretarkę ? Nie bita , dwie poduchy , ciemna skóra , ssanie ręczne :decayed:

Opublikowano

Ktoś chce kupić sekretarkę ? Nie bita , dwie poduchy , ciemna skóra , ssanie ręczne :decayed:

brakowało Ciebie..

znowu o d*pach :good:

Opublikowano

brakowało Ciebie..

No ..ja też tęskniłem za sobą :tongue4::decayed:

znowu o d*pach :good:

Temat nieśmiertelny i zawsze na czasie :kox:

Opublikowano

Ktoś chce kupić sekretarkę ? Nie bita , dwie poduchy , ciemna skóra , ssanie ręczne :decayed:

brakowało Ciebie..

znowu o d*pach :good:

Mając do wyboru ... Wolę o d*pach :drool: :lol1:

Opublikowano

Licz glosno... :decayed:

Jednemu ciągle coś robią na samochód

Drugi jest miszczem

Trzeci ma już nawet swój fanclub

:kox:

Btw - chyba sobie stworzę taką małą listę w ... notatniku :polew: :polew: Muszę zacząć na nich zwracać uwagę.. :decayed:

Opublikowano

Licz glosno... :decayed:

nie podjudzaj zielony tylko lepiej wstaw listę kto kogo ignoruje ...bedzie :kox: wtedy :> :polew::decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 22:38_________________________________________________

Jednemu ciągle coś robią na samochód

Drugi jest miszczem

Trzeci ma już nawet swój fanclub

lista zacna ale...

rozczaruję Cię gdyż jeden z faworytów nie da już wiecej uciechy gawiedzi :gwizdanie:

Opublikowano

Jednemu ciągle coś robią na samochód

Drugi jest miszczem

Trzeci ma już nawet swój fanclub

Pierwszego to znam, bo to mój idol. :decayed: Ale drugi i trzeci to nie wiem, może zdradzisz coś więcej. :decayed:

Opublikowano

sector, A3 i ctv - pomyliłem coś? :polew:

Opublikowano

Suli byles na Ulezy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.