Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podgrzewana deska to standart. Teraz już robią lepsze bajery :naughty

Jak wyrezasz sobie deche kubełkową z carbonu , wykładaną skórą z napisem Recaro to woskuje Ci ese do końca stulecia :polew: :polew:

Opublikowano

tablicach TOS

Konkurencja dla Tosika.

Mi sie zawsze marzył sracz z podgrzewaną dechą :decayed::polew:

Podgrzewana deska to standart. Teraz już robią lepsze bajery :naughty:

http://www.allegro.pl/item512774912_deska_sedesowa_z_bidetem_17_funkcji_intimspa_delux.html

Funkcja masażu! nakładka dla niego, przyjemność dla obojga :kox:

Opublikowano

Dziękuję za miłe towarzystwo wczoraj, możliwość poznania Was osobiście i przymiarki koła :decayed::polew:

Pozdrawiam i do następnego razu :wink4:

Opublikowano

Dziękuję za miłe towarzystwo wczoraj, możliwość poznania Was osobiście i przymiarki koła :decayed::polew:

Pozdrawiam i do następnego razu :wink4:

Luzik. Zapraszamy regularnie :good:

Opublikowano

Do osob siedziacych przy stoliku w arkadii a nie mowilem zeby nie isc grać w totka bo bedzie kumulacja to wy nie :tongue4:Adrian mam nadzieje ze twoje pół godzinne kreslenie cyferek cos dało

Opublikowano

z ursynowa :) pokazuje sie czasem na spotach w arkadii. a4 avant quattro na tablicach TOS

no to widze ze prawie ziomal - ja kiedys z kielc a teraz kabaty :hi:

Opublikowano

Dziękuję za miłe towarzystwo wczoraj, możliwość poznania Was osobiście i przymiarki koła :decayed::polew:

Pozdrawiam i do następnego razu :wink4:

Łoo... szkoda, ze mnie nie bylo. Poznalbym kolejnego rezacza :decayed:

Stare... w dodatku to wyrezyserowana reklama :)

Opublikowano

Łoo... szkoda, ze mnie nie bylo. Poznalbym kolejnego rezacza :decayed:

Nic straconego :wink4:

Wejście też miałem w swoim stylu - na pierwszym spocie odkręcałem Kolegom koła na parkingu pod Arkadią :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szukasz felg na lato? 18"?

Opublikowano

Szukasz felg na lato? 18"?

Nie. Sprawdzałem organoleptycznie czy w moje fele 16" wejdzie zacisk 321x30 z 3.0 TDI :naughty:

Opublikowano

A juz myslalem, ze kupca znajde wreszcie... :D

Opublikowano

Do osob siedziacych przy stoliku w arkadii a nie mowilem zeby nie isc grać w totka bo bedzie kumulacja to wy nie :tongue4:Adrian mam nadzieje ze twoje pół godzinne kreslenie cyferek cos dało

Niewiele, ale dało, mogło by być więcej. Numerki nie te, teraz muszę pomyśleć o jakiś nowych.

Opublikowano

Pomoze mi ktos z ładowaniem plikow na tego cholernego ipoda ? :evil:

Opublikowano

iTunes > apple.com lub wujek google

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.