Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jes ser! Podobno ma tone szpachli :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jes ser! Podobno ma tone szpachli :D

dlatego objechała ja padlina asfalta :naughty::decayed:

Opublikowano

Która jest z Krakowa? ta na ełu??

tak na ełu. [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 15:54_________________________________________________

Jasne... juz na zimowy miales jechac nawet jakby sie walilo, dymilo i grzmocilo... :evil:

dokładnie :kwasny:

A Ty się zapisałeś ?

ja się nie zapisywałem i nie biłem piany że to że tamto .... a na koniec masz efekt taki sam jak ostatnio z letnim ....

ja jak będę miał 100% pewność że mogę jechać to się zapisuję i jadę (oczywiście jak będą miejsca, tak jak to zrobiłem już 2x)

Opublikowano

Bedzie bitka.... :vava: ekstra :kox:

Chyba wołowa :decayed:
Opublikowano

Choopy :brawo: Na gołe klaty, już :bokser:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja się nie zapisywałem i nie biłem piany że to że tamto

A kto bił pianę ? Stary widzę , że kiepsko z Tobą :confused4:

a na koniec masz efekt taki sam jak ostatnio z letnim ....

Jaki ? To , że nie jade nie jest zależne ode mnie .. a i Tobie nie muszę się spowiadać zią ;)

Zresztą wydaje mnie Krzyniu , że to nie Twoj interes :wink4: Wiec nie wiem po co dyskusja :embarrassed:

Opublikowano

co do piany to poczytaj co pisałeś w wątku o zlocie.

jesteś klubowiczem i w ogóle i jakaś odpowiedzialność powinna być a nie tak hop siup a potem tłumaczenia że plany się komplikują :confused4: tym miłym akcentem kończę dyskusję.

Opublikowano

co do piany to poczytaj co pisałeś w wątku o zlocie.

jesteś klubowiczem i w ogóle i jakaś odpowiedzialność powinna być a nie tak hop siup a potem tłumaczenia że plany się komplikują :confused4: tym miłym akcentem kończę dyskusję.

Kurfa stary ..widzę , że masz jakies problemy natury emocjonalnej .. najarałem się na ten zlot jak szczerbaty na suchary i na serio chcialem tam jechać bo ni chu ja nie użyłem odpoczynku ..ale jak się ma na głowie problemy zdrowotne , nową pracę i w dodatku kupę papierów z działalności to nie dziw się , że plany mogą się pokrzyżować ... Pojdziesz za mnie do lekarza ? Do księgowej , skarbówki , do banku ..przypilnujesz terminów ..i jeszcze dopilnujesz timingu w pracy ?

Jak coś to wiesz gdzie mnie szukać ..ja za ten czas poleże do góry teleskopem w Bukkowinie .

Tyle mojego . :hi:

Opublikowano

No i mlodzi tez sie docieraja ladnie :kox:

Opublikowano

No i mlodzi tez sie docieraja ladnie :kox:

jeszcze zeby bylo o co

jak piszesz i czytasz posty z komury?

Opublikowano

No i mlodzi tez sie docieraja ladnie :kox:

jeszcze zeby bylo o co

jak piszesz i czytasz posty z komóry?

;p
Opublikowano

siema smarkacze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

siema smarkacze :kox: :kox: :kox:

do kogo pijesz ?
Opublikowano

siema smarkacze :kox: :kox: :kox:

do kogo pijesz ?

uderz w stół... :gwizdanie:

Opublikowano

siema smarkacze :kox: :kox: :kox:

do kogo pijesz ?

no jak to do kogo ? :) Wicia, Suliego, Lexpara :wink4: :wink4: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 09:56_________________________________________________

uderz w stół... :gwizdanie:

o widzę kokos155 też już 33 kawałki na karku :kox: :kox:

Opublikowano

siema smarkacze :kox: :kox: :kox:

do kogo pijesz ?

no jak to do kogo ? :) Wicia, Suliego, Lexpara :wink4: :wink4: :polew: :polew: :polew:

a no tak nie pomyślałem a Spanky się nie załapał to tej elitarnej grupy :gwizdanie: :decayed::polew:
Opublikowano

dopiero 33 :wink4:

Opublikowano

a no tak nie pomyślałem a Spanky się nie załapał to tej elitarnej grupy :gwizdanie: :decayed

spanky to jest gówniarz o którym nie ma co wspominać :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.