Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jakie to bylo inne autko pewnie Tico :question:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

..no i przyszedł czas na zmiane aku :cool:

Opublikowano
pewnie Tico

No, moja bejbe by się śmiertelnie obraziła :biggrin:

Corolla 1,6

A później jeszcze koleś Mondeo 2,cośtam V6 podjechał i ... też du*a.

Ewidentnie coś robię nie tak :confused:

[ Dodano: 12-02-2007, 21:05 ]

..no i przyszedł czas na zmiane aku

niestety aku funkiel nówka :-(

Opublikowano

wit.s ty to widzę masz ostatnio pecha :) trzeba sobie na zlocie odbić :)

Opublikowano

no to musi odpalic zle to robisz i tylo :bicz:

Opublikowano

Za małe Aku stary na 100%

Opublikowano

dziewczynki :rotfl: gdzie jutro spocik :question:

Opublikowano
Za małe Aku stary na 100%

raczej nie ono mi jak pekla sekcja w AQ to podjechalem unko 1,0 podpinam kabelki a uno zgaslo :lol: to druga proba byla juz na obrotach i moj zaskoczyl

gdzie jutro spocik

kto jutro jest chetny po prezesa przyjechac :question: jak kupie :audi: to odrobie

Opublikowano

Luk jak uda mi się wyrwać na spota to po Ciebie przyjade :a4fan:

Opublikowano

fenkju adaś to kto jeszcze :question: albo jak cos to moge postawić kawe i zapraszam do mnie na chate jak nie ma miejsca tylko zalezy ile osob bedzie :a4fan:

Opublikowano
Za małe Aku stary na 100%

Ja odpalalem swoj 1.9 z corsy 1.2 na wolnych obrotach i powoli, ale zakrecil (opalil mimo, ze jak sie pozniej okazalio swiece byly tak wypalone, ze nawe sie nie robily letnie a na zewnatrz bylo -8 :)) . Moze gdzies byly styki brudne, albo po prostu nie stykalo. A moze kalbe z d*py... a moze +/- sie pomieszal ;)

lukas: a skad lecisz?

Opublikowano

z okolicy ZOO :wink:

Opublikowano

wyslij mi swoj nr na PW. Kto wie.. moze sie wyrobie

Opublikowano

Pokonałem sku*wysyna. :biggrin: :cool:

-podmianka na aku mojej bejbe

- odpalenie (bydle za 1 razem załapało)

- oddanie aku Toyotki

- pi razy oko poskręcanie całości.

Na koniec za kare troche go poupalałem :twisted:

Teraz to ja kurna będę dokładnie pamiętał o gaszeniu światełek wewnątrz.

Odnośnie spota-jutro mam dzwonić jeszcze raz do MM-dzisiaj nie było tego ich dyrka-dam znać. Ja co prawda mam imprezę służbową, ale postaram sie wpaść, przynajmniej pod koniec.

Ono-pamiętaj o tych wycieraczkach pls. Jakbym niedotarł zostaw je Lukasowi (Lukas pls :lol: ) - od niego będzie mi łatwiej odebrać.

moze +/- sie pomieszal ;)

No heheheh. A tak by the way-kable chyba rzeczywiście do d*py (razem z wycieraczkami chyba do Wisły z mostu polecą)

Opublikowano

Wit.s to jak juz sie dowiesz z tym media to daj znac, wycieraczki odbiore jak dotre jakos na spota bo rowerem troche slisko :rotfl:

Opublikowano

Kolo z MM niestety nie odbiera.

Będę jeszcze próbował.

[ Dodano: 13-02-2007, 16:59 ]

Nadal zero kontaktu do gościa

Opublikowano

To kto po mnie przyjedzie :question:

Opublikowano

W MM kolo nadal nie odbiera.

Mam obsuwe czasową-posiedzę w biurze jeszcze sporo.

Jakbym się zbierał w ludzkiej porze-się odezwe via tel.

Jakoś cicho dzisiaj :-)

Podpięli mi tego suba. Adamooo dzieki za namiar. Nawet lokalizacyjnie bomba bo miałem 5 min od pracy :-)

Głośniczek gra nie do końca tak jak sobie wyobrażałem, ale pewnie jeszcze czegoś nie umiem ustawić (I hope)

Opublikowano

To kto bedzie chopy, pucowac sie, bo nie wiem czy suszary rozkręcać :lol: !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.