Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 minut temu, raben napisał:

Cześć, 

Koledzy poleci ktoś mechaniora z mazowieckiego - najlepiej okolice Wawy/Grodziska/Zyrardowa, który pomoże w ogarnięciu problemu z lewym xenonem w b8. Błąd 01534 v48. Mechanicy, ktorych znam rozkladaja rece ? Z góry dzięki za pomoc!?

Na początku 2018, byłem kilka razy w Arkadi swoją B7 na  siedemnastkach z a5 - może ktoś kojarzy :) Co prawda uciekłem już z Wawy oraz przesiadlem się do B8 ale musze koniecznie znowu odwiedzić arkadie, w którys wtorek! ?

 

Cześć,

Jestem z Grodziska i jak coś to pisz w razie coś ale najpierw zerknij w temat poniżej może pomoże

 

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dawno nie byłem na spocie, przyjeżdża ktoś jeszcze B5? ?

Opublikowano

Siemanko, koledzy podrzuci ktoś jakiś namiar na mechanika co ogarnie mi wspomaganie? Prawdopodobnie do wymiany maglownica. Z góry dzięki za pomoc 

Opublikowano

:hi:

 

Ruszyły zapisy na Ogólnopolski Zlot Zimowy w Bukowinie Tatrzańskiej :kox: .

 

 

Kto się wybiera od nas ? Tylko na zlot czy na dłużej ?

 

Przypominam, że jak co roku będę robił gadżety z logo forum np ( koszulki ze swoim nickiem i logo forumowym , polary , ręczniki i zestawy do saun ) .

Proszę o wcześniejsze zgłaszanie się do mnie w celu zamówień !!!

 

Opublikowano

My lecimy na pewno w czwartek. Zobaczymy czy nie w środę. Jeszcze nie wiemy w ile samochodów ale zapewne absolutne minimum to 3 auta. Jak w roku poprzednim będziemy chcieli zacząć od sauenek w Chochołowie.. Szczegóły wspólnego przejazdu są na FB.

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Hey,

Odnośnie wyjazdu na zlot obgadamy temat na spocie we wtorek.

Chyba najlepiej wyruszyć w czwartek rano.

Popołudniem sauny/relax a w piątek na zlot.

Ustalimy czy w tym roku lecieć na Chochołów czy od razu (w czwartek) do Bukowiny i tam zrobić termy bukowińskie albo Białkę,

Pozdrawiam

Opublikowano

Siema :) ja się zdecydowałem i w tym roku na 99% też lece :D Dawno mnie tam nie było, czas zobaczyć czy coś się pozmieniało i obadać nowe twarze :D

Raczej będę ruszał w piątek rano bo znając życie nie dostane 2 dni od tak wolnego w robocie xD 

Tak więc w piątek mogę się z kimś zgadać i lecieć :D

 

Opublikowano

No my lecimy w czwartek większą grupą. Ale w piątek zapewne też ktoś poleci..

Opublikowano

My też lecimy w czwartek :good:

Opublikowano
23 godziny temu, musti napisał:

My też lecimy w czwartek :good:

Lecicie z nami do Chochołowa i do pensjonatu obok? W czwartek rano na 4-7 aut bedziemy ruszac..

Opublikowano
3 godziny temu, Kosmita napisał:

Lecicie z nami do Chochołowa i do pensjonatu obok? W czwartek rano na 4-7 aut bedziemy ruszac..

Możemy się zgadać i zobaczymy co i jak , ale myślę że tak :good:

Opublikowano

Ok będę się odzywał. Tylko lista musi nam się zamknąć.

Opublikowano

Ja jeszcze pomyślę, jak robota mi pozwoli to może też w czwartek pojade ale bardziej odstawiam piątek :)

Z ciekawości ktoś w piątek będzie ruszał z Warszawy?

Opublikowano
16 godzin temu, reikeb napisał:

Ja jeszcze pomyślę, jak robota mi pozwoli to może też w czwartek pojade ale bardziej odstawiam piątek :)

Z ciekawości ktoś w piątek będzie ruszał z Warszawy?

Jak nam się lista zamknie kto może w czwartek (większość jedzie z nami w czwartek) to pozostała część pewnie pojedzie w piątek :)

Opublikowano
18 godzin temu, reikeb napisał:

Ja jeszcze pomyślę, jak robota mi pozwoli to może też w czwartek pojade ale bardziej odstawiam piątek :)

Z ciekawości ktoś w piątek będzie ruszał z Warszawy?

Załatwiaj i jedziemy od czwartku :D

Opublikowano

Jeszcze trochę czasu jest :) pomyślę :D tylko nocleg trzeba by ogarnąć :D

Opublikowano
11 godzin temu, reikeb napisał:

Jeszcze trochę czasu jest :) pomyślę :D tylko nocleg trzeba by ogarnąć :D

Ja ogarniam wszystko. Tylko muszę mieć ostateczną liczbę osób ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema, jak by ktoś szukał gotowego zestawu kompletnego hamulców do b8 to mam do sprzedania ten co szykowałem dla siebie bo niestety się nie zmieścił pod moje felgi a nie ma nawet jak się ratować dystansami bo koła są na równo z nadkolem...

Tak więc jak ktoś zainteresowany zapraszam na pw , chce sprzedać ze tyle co w nie wsadziłem żeby wyjść na 0 i kupić zwykłe od s4 z którymi nie powinno być problemu.

5041081504c9a539a39a3fe6e6be603b.jpg

63501b2394cd0f6a63eea11b8e586f27.jpg

4f586efb7e46ef4f84812822ef4273ea.jpg

49f897f3c421df7c69a5c5ae2dacd2f5.jpg

14c926372e01818e11be7572f49fb87a.jpg

Potem pewnie wstawię je do działu sprzedam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 13.01.2019 o 20:21, reikeb napisał:

Ja jeszcze pomyślę, jak robota mi pozwoli to może też w czwartek pojade ale bardziej odstawiam piątek :)

Z ciekawości ktoś w piątek będzie ruszał z Warszawy?

Prawdopodobnie ja będę ?

Opublikowano
Teraz, Kodzak33 napisał:

Prawdopodobnie ja będę ?

Ja na 100% będę ruszał w piątek bo nie dostane aż 2 dni wolnych tak o :D 

Tak więc trzeba też zebrać ekipę na piątek i gdzieś się ugadać i polecieć razem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.