Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najważniejsze że ma białe zegary i nakładki na pedały :nabijasie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pedały... właśnie obejżałem obywatel Milk. To takie nieładne stwierdzenie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zboczuchy :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pany

To o co teraz zapytam to bedzie herezja ale .. :)

Mam mozliwosc zamiany (lekka doplata) Moja A4 1.8T na A6 2.4 - oplaca sie mnie taka zamiana ?

Odrazu powiem ze dla mnie osiagi to nie wszystko :D

Opublikowano

Ten przód to jak ze skody octavii wyglada :sick3:

Nie podobają mi się takie rzeczy :no4:

nie znasz sie,auto za***iste-Qatro Cupe Zmieniony układ wydechowy dzięki czemu ma oryginalny głośny wydech. Drzwi otwierane z pilota.co chciec wiecej :wink4:[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 23:00_________________________________________________

Pany

To o co teraz zapytam to bedzie herezja ale .. :)

Mam mozliwosc zamiany (lekka doplata) Moja A4 1.8T na A6 2.4 - oplaca sie mnie taka zamiana ?

Odrazu powiem ze dla mnie osiagi to nie wszystko :D

jakis rocznik?wersja wyposarzenia?przebieg?inne szczegoly

Opublikowano

Pany

To o co teraz zapytam to bedzie herezja ale .. :)

Mam mozliwosc zamiany (lekka doplata) Moja A4 1.8T na A6 2.4 - oplaca sie mnie taka zamiana ?

Odrazu powiem ze dla mnie osiagi to nie wszystko :D

Chyba za mało informacji :decayed:

Przecież zależy jaka dopłata 100zł czy 20tyś zł, w jakim stanie są oba auta, w jakim wyposażeniu, w jakim przebiegu, po ilu wypadkach itd.. :gwizdanie: A6 2.4 2 letnie czy pierwszy model z produkcji.. :kox:

moro99 a twoja b5 to granatowy Avant ?

Opublikowano

Witka , gdzie w południowej cześci Warszawy, dokładniej okolice żwirki, mineralnej , itp. moge podbić na kawe z kobietą , lub na dobry obiadek, Prosze o jakąś ulicę i ewentualnie nazwe restauracyjki. Zgóry wielkiie dzieki. Pozdrowionka

Opublikowano

Witka , gdzie w południowej cześci Warszawy, dokładniej okolice żwirki, mineralnej , itp. moge podbić na kawe z kobietą , lub na dobry obiadek, Prosze o jakąś ulicę i ewentualnie nazwe restauracyjki. Zgóry wielkiie dzieki. Pozdrowionka

a o ktorej godzinie?

Opublikowano

Nosfer

Dokladne informacje bede mial jutro jak zadzwonie

Zrodlo pewne - nie bity. nie jezdzony w zimie przebieg 150 tys - tyle wiem dzisiaj - jutro reszta :)

Autko z niemiec

Tak moj ci jest granatowy avant :) bylem ostatnio nim na spociku :)

Opublikowano

Witka , gdzie w południowej cześci Warszawy, dokładniej okolice żwirki, mineralnej , itp. moge podbić na kawe z kobietą , lub na dobry obiadek, Prosze o jakąś ulicę i ewentualnie nazwe restauracyjki. Zgóry wielkiie dzieki. Pozdrowionka

a o ktorej godzinie?

ok 16.00 17.00

Opublikowano

Witka , gdzie w południowej cześci Warszawy, dokładniej okolice żwirki, mineralnej , itp. moge podbić na kawe z kobietą , lub na dobry obiadek, Prosze o jakąś ulicę i ewentualnie nazwe restauracyjki. Zgóry wielkiie dzieki. Pozdrowionka

a o ktorej godzinie?

ok 16.00 17.00

jak po 17,00 a nie wczesniej to poszlo pw.

Opublikowano

Witka , gdzie w południowej cześci Warszawy, dokładniej okolice żwirki, mineralnej , itp. moge podbić na kawe z kobietą , lub na dobry obiadek, Prosze o jakąś ulicę i ewentualnie nazwe restauracyjki. Zgóry wielkiie dzieki. Pozdrowionka

Piccolo Italia

ul. 1 Sierpnia 46

Warszawa

róg Al. Krakowskiej

(22) 846 87 37

Bardzo polecam :good:

Opublikowano

Witka , gdzie w południowej cześci Warszawy, dokładniej okolice żwirki, mineralnej , itp. moge podbić na kawe z kobietą , lub na dobry obiadek, Prosze o jakąś ulicę i ewentualnie nazwe restauracyjki. Zgóry wielkiie dzieki. Pozdrowionka

a o ktorej godzinie?

ok 16.00 17.00

jak po 17,00 a nie wczesniej to poszlo pw.

Witka , gdzie w południowej cześci Warszawy, dokładniej okolice żwirki, mineralnej , itp. moge podbić na kawe z kobietą , lub na dobry obiadek, Prosze o jakąś ulicę i ewentualnie nazwe restauracyjki. Zgóry wielkiie dzieki. Pozdrowionka

Piccolo Italia

ul. 1 Sierpnia 46

Warszawa

róg Al. Krakowskiej

(22) 846 87 37

Bardzo polecam :good:

wilekie dzieki, ale nie pogardzę jakims adresem jeszcze :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 00:31_________________________________________________malik , a jakieś www.???

Opublikowano

Słuchajcie gdzie macie jakieś ciekawe miejsce romantyczne by pospacerować w warszawie wieczorową porą z damą własnego serca??!... Byle nie stare miasto bo to już obcykałem :D

Proszę o pomoc...

Z góry danke :D:hi:

Opublikowano

Ja bym proponowal Park Skaryszewski

a puki jest jak jest to proponuje lyzwy :) - umie jezdzic bedzie fajnie nie umie ? bedzie fajnie - generalnie zabawa gwarantowana :D

Opublikowano

byle nie Łazienki bo nie lubi :disgust:

wolimy pospacerowac ;p

Opublikowano

ja bym sprzelal ze to ten lokal :D

http://www.gastronauci.pl/lokal.php?p=314

Google twoja przyjaciel :D Google pomagac :)

tak ,ale google nie opisze wrażeń :naughty:

Opublikowano

sTrzelal mialo byc - czlowiek zmeczony to literowki sadzi :)

ide spac

Dobranoc Panowie i Panie :)

PS co do wrazen- na stronie sa opinie klijenow. No nie sa zachwycajace :)

Opublikowano

cya... ja tez lece spac... narty...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.