Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czujnik wilgotności vaginy .. sterowany podciśnieniem ze sztangi .. turbiny :decayed::polew: :polew:

Do kupienia w klubie 69 (tylko dla wybranych)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale ten czujnik montuje się w samej vaginie czy gdzies z boku ????

Opublikowano

ale ten czujnik montuje się w samej vaginie czy gdzies z boku ????

Na końcu sztangi :decayed:

Opublikowano

Suli Gratki :) teraz czas na inne kolorowe zaszczyty :)

Pany zaczalem na nowo studia- chyba juz za stary jestem na takie przyjemnosci - co prawda jak zaczalem to skoncze ale wiem ze w bolach to bedzie :D

Opublikowano

Na końcu sztangi :decayed:

łał , i Andy to ma ??? :shocked:

Opublikowano

Na końcu sztangi :decayed:

łał , i Andy to ma ??? :shocked:

Nie wiem ..trzeba zapytać się żonki Andyego :polew:

Opublikowano

a masz jakiś kontakt z nią ???? :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie miękki grunt pod nogami...

Opublikowano

Ale wczoraj dałem w palnik :blink: Wróciłem do domu dzisiaj rano (podobno) - wstałem godzinę temu ;(

Ja pitole - i jeszcze utopiłem telefon w umywalce :kwasny:

Rzeź.. :sick3:

_________________________________________________

Muszę zadzwonić do szefowej (też była) - czy mogę przyjść do pracy w poniedziałek :polew:

Dawno nie miałem już moralniaka.. :P

_________________________________________________

Pany zaczalem na nowo studia- chyba juz za stary jestem na takie przyjemnosci - co prawda jak zaczalem to skoncze ale wiem ze w bolach to bedzie :D

No stary jak świat :gwizdanie:

Na studia nigdy nie jest za późno - i zawsze boli tak samo.. :kox:

Opublikowano

dzień dobry panom i paniom

Opublikowano

Suli Gratki :) teraz czas na inne kolorowe zaszczyty :)

Pany zaczalem na nowo studia- chyba juz za stary jestem na takie przyjemnosci - co prawda jak zaczalem to skoncze ale wiem ze w bolach to bedzie :D

Elo :hi:

No ja dzisiaj zakończyłem sesje :radocha:. IV semestr przede mną :cool1:.

Opublikowano

wy nie macie naprawde co robić ze sie wzięliście za nauke ????????????

Opublikowano

SESJA - powinni tego zabronić...

Ogólnie co do studiowania - moro, dobra decyzja. :good: Nieważne co, ważne żeby studiować - imprezy, kontakt z ludźmi itd. Ja w tym roku robię mgra i myślę, żeby dalej iść jeszcze na jakąś podyplomówkę, żeby pobyć jeszcze studentem... :decayed:

Co prawda zaocznie, ale to też dobre jest. :wink4:

Opublikowano

koledzy uważajcie na Siekierkowskim, znowu skurczybyki kupili coś nowego...

3a0f5ba59816f073m.jpg

Opublikowano

.. żeby dalej iść jeszcze na jakąś podyplomówkę, żeby pobyć jeszcze studentem... :decayed:

Co prawda zaocznie, ale to też dobre jest. :wink4:

A Ja mam już dosyć.. :thumbdown:

Wypaliłem się na tych zaocznych - non stop Praca/szkoła/praca/szkoła - wolne weekendy przez te 5 lat mogę policzyć na palcach.. :thumbdown: Przy czym przez pierwsze lata studiowania, zapierdzielałem w robocie jak dziki osioł, a pensję mogłem przeznaczyć co najwyżej na waciki..

Naprawdę jak pomyślę o tym to aż mnie mdli.. Zakończę kierunek i może wybiorę sobie coś innego..

Może i nauka nie poszła na marne, wiedzę mam, ale minąłem się z powołaniem.. :gwizdanie:

Powinienem już na pierwszym roku wziąć się za organizacje Polskich Drunk Sex Orgy :naughty: :naughty:

Opublikowano

Powinienem już na pierwszym roku wziąć się za organizacje Polskich Drunk Sex Orgy :naughty: :naughty:

Jakbyś z Ragusiem załozył spółke to bylibyście dzisiaj kimś w rodzaju ....hmm ....... Snoop Dogga :kox:

Opublikowano

Ogólnie co do studiowania - moro, dobra decyzja. :good: Nieważne co, ważne żeby studiować

Tomku wiem ze dobra mam tego Inz ale to za malo dzisiaj :D. Generalnie chce sie uczuc dalej ale po pierwszym weekendzie po pol roku wolnego trzeba sie przestawic z trybu praca\weekend\praca\weekend na zap***l \zap***l \zap***l \zap***l

Bedzie dobrze Panowie :)

Wszystkim studentom - NAJLEPSZEGO :)

Opublikowano

Zna ktos ceny hamowni 4x4 w wawie i okolicach (do 100km) ?

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.