Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy gg to się już na stałe zrypało :?:

U mnie nie działa. Chyba w ogóle dziś nie działało :blink: ;(

rano działało ale teraz niet :kwasny:

Teraz działa, ale są jakieś przerwy w dostawie :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz działa :)

Opublikowano

Przez to GieGie połowa Polski siedzi wpatrzona w monitor (jak w Truman Show kiedy przerwali program) i nie wiedzą co zrobić :slina:

Opublikowano

kuźwa, mi też gygy przerywa od rana :disgust:

Opublikowano

kuźwa, mi też gygy przerywa od rana :disgust:

Może dlatego , że przeciążyłeś serwer ..ostatnio to 24/h na GG jesteś :tongue4:

U mnie nie ma .. bo chciałem się Boberka zapytać czy pracuje :lol1:

Opublikowano

3aba72c0b5555a80.jpg

Nie ma to jak obniżyć allroada :polew:

Opublikowano

Nie ma to jak obniżyć allroada :polew:

Albo ma zyebaną pneumatykę zawieszenia i po prostu 'klęknął' ... :decayed::naughty:

Opublikowano

Powiedz mi jeszcze jak będzie skręcał :polew:

Opublikowano

Powiedz mi jeszcze jak będzie skręcał :polew:

Normalnie .. fota ustrzelona z góry :tongue4:

Opublikowano

Albo ma zyebaną pneumatykę zawieszenia i po prostu 'klęknął' ... :decayed: :naughty

pneumat jest tylko na tyle, na przodzie są zwykłe gazowe amorki, tylko zabezpieczone dodatkową gumą.
Opublikowano

Albo ma zyebaną pneumatykę zawieszenia i po prostu 'klęknął' ... :decayed: :naughty

pneumat jest tylko na tyle, na przodzie są zwykłe gazowe amorki, tylko zabezpieczone dodatkową gumą.

Chyba nie (przód i tył jest zawieszony na miechach): http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=75011

Opublikowano

moskal ależ koleżeński ...... wątpię w to aby pomogło, w tym kraju tak się robi, ile razy widziałem jak jadą rano do pracy autobusem albo własnymi autami (wtedy jakiś trzeźwy kieruje) a reszta wiali browary całą drogę ....

to nie chodzi o koleżeństwo , ja za nich biore odpowiedzialność, wiem że sa firmy które to olewają ale niestety ja zwracam baaardzo duzą uwage na trzeźwość , koleś miał wypadek na budowie ikilka lat tuła sie po prokuratorach , ja nie mam na to czasu, wypierd..le paru z pracy to sie naucza i tyle. koniec kropka. dobrze ze to nie dzieje sie nagminnie bo nie miałby kto robić roboty. teraz zabijamy takie komory w Konstancinie w kierunku Piaseczna, pewnie niektórzy widzieli, bezpośrednio przy ulicy , ruch jak ch.j , wpadnie pod koła i po sprawie , pijany nie ma zadnej renty , rodzina odszkodowania.. ja po prokuratorach. nie chce mi sie.

Moskal od dnia w którym złapiesz delikwenta, do dnia wypłaty obcinaj po np. 3 zeta za godzinę pracy. Wóda będzie bardzo drogo ich kosztowała. Poważnie pomaga.

nie działa :thumbdown:

Opublikowano

A mi sie wydaje, ze on poprostu stoi na nierownym terenie i drugie kolo zalapalo dołek.

Opublikowano

Albo ma zyebaną pneumatykę zawieszenia i po prostu 'klęknął' ... :decayed: :naughty

pneumat jest tylko na tyle, na przodzie są zwykłe gazowe amorki, tylko zabezpieczone dodatkową gumą.

Chyba nie (przód i tył jest zawieszony na miechach): http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=75011

Może i tak, nie będę się sprzeczał, w ETCE przód jest opisany jako amortyzator gazowy a tył jako pneumatyczny. [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 15:13_________________________________________________

A mi sie wydaje, ze on poprostu stoi na nierownym terenie i drugie kolo zalapalo dołek.

Stał za nisko jak na allroada, sam robiłem zdjęcie :gwizdanie:
Opublikowano

bry :hi:

Poszukuje pozyczyc przewod wysokiego napiecia laczacy przetwornice i palnik w bixenonie. Taki w stalowym oplocie. Dajcie znac, jak ktos jest w posiadaniu, to chetnie odkupię

Opublikowano

Panowie jako nowicjusz jestem całkowicie zamotany w temacie VAG-a, jak przywozie we wtorek swoje zabaweczki zrobicie szkolenie z diagnostyki?

Opublikowano

Panowie jako nowicjusz jestem całkowicie zamotany w temacie VAG-a, jak przywozie we wtorek swoje zabaweczki zrobicie szkolenie z diagnostyki?

Jak będziesz przyjeżdżał i obserwował napewno się nauczysz :)

Temat vagowania na zamówienie to ostatnio w tej grupie temat "gorący" :evil:

:decayed:

Opublikowano
4542_SnXmka062.jpg
Opublikowano

4542_SnXmka062.jpg

Kowal i co wjechałeś w sklep ;>
Opublikowano

patrzcie jak Słowakom się powodzi

4531_Photo-0738.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.