Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

czy gg to się już na stałe zrypało :?:

U mnie nie działa. Chyba w ogóle dziś nie działało :blink: ;(

rano działało ale teraz niet :kwasny:

Teraz działa, ale są jakieś przerwy w dostawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

kuźwa, mi też gygy przerywa od rana :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa, mi też gygy przerywa od rana :disgust:

Może dlatego , że przeciążyłeś serwer ..ostatnio to 24/h na GG jesteś :tongue4:

U mnie nie ma .. bo chciałem się Boberka zapytać czy pracuje :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak obniżyć allroada :polew:

Albo ma zyebaną pneumatykę zawieszenia i po prostu 'klęknął' ... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jeszcze jak będzie skręcał :polew:

Normalnie .. fota ustrzelona z góry :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ma zyebaną pneumatykę zawieszenia i po prostu 'klęknął' ... :decayed: :naughty

pneumat jest tylko na tyle, na przodzie są zwykłe gazowe amorki, tylko zabezpieczone dodatkową gumą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ma zyebaną pneumatykę zawieszenia i po prostu 'klęknął' ... :decayed: :naughty

pneumat jest tylko na tyle, na przodzie są zwykłe gazowe amorki, tylko zabezpieczone dodatkową gumą.

Chyba nie (przód i tył jest zawieszony na miechach): http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=75011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal ależ koleżeński ...... wątpię w to aby pomogło, w tym kraju tak się robi, ile razy widziałem jak jadą rano do pracy autobusem albo własnymi autami (wtedy jakiś trzeźwy kieruje) a reszta wiali browary całą drogę ....

to nie chodzi o koleżeństwo , ja za nich biore odpowiedzialność, wiem że sa firmy które to olewają ale niestety ja zwracam baaardzo duzą uwage na trzeźwość , koleś miał wypadek na budowie ikilka lat tuła sie po prokuratorach , ja nie mam na to czasu, wypierd..le paru z pracy to sie naucza i tyle. koniec kropka. dobrze ze to nie dzieje sie nagminnie bo nie miałby kto robić roboty. teraz zabijamy takie komory w Konstancinie w kierunku Piaseczna, pewnie niektórzy widzieli, bezpośrednio przy ulicy , ruch jak ch.j , wpadnie pod koła i po sprawie , pijany nie ma zadnej renty , rodzina odszkodowania.. ja po prokuratorach. nie chce mi sie.

Moskal od dnia w którym złapiesz delikwenta, do dnia wypłaty obcinaj po np. 3 zeta za godzinę pracy. Wóda będzie bardzo drogo ich kosztowała. Poważnie pomaga.

nie działa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje, ze on poprostu stoi na nierownym terenie i drugie kolo zalapalo dołek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ma zyebaną pneumatykę zawieszenia i po prostu 'klęknął' ... :decayed: :naughty

pneumat jest tylko na tyle, na przodzie są zwykłe gazowe amorki, tylko zabezpieczone dodatkową gumą.

Chyba nie (przód i tył jest zawieszony na miechach): http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=75011

Może i tak, nie będę się sprzeczał, w ETCE przód jest opisany jako amortyzator gazowy a tył jako pneumatyczny. [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 15:13_________________________________________________

A mi sie wydaje, ze on poprostu stoi na nierownym terenie i drugie kolo zalapalo dołek.

Stał za nisko jak na allroada, sam robiłem zdjęcie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:

Poszukuje pozyczyc przewod wysokiego napiecia laczacy przetwornice i palnik w bixenonie. Taki w stalowym oplocie. Dajcie znac, jak ktos jest w posiadaniu, to chetnie odkupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako nowicjusz jestem całkowicie zamotany w temacie VAG-a, jak przywozie we wtorek swoje zabaweczki zrobicie szkolenie z diagnostyki?

Jak będziesz przyjeżdżał i obserwował napewno się nauczysz :)

Temat vagowania na zamówienie to ostatnio w tej grupie temat "gorący" :evil:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...