Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NO WIESZ WESZLI DO STREFY EURO TO ICH STAC :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko czekać jak aż my wejdziemy :)

Opublikowano

http://deser.pl/deser/1,97052,6238782,Latajacy_TIR_z_Polski_zadziwil_niemiecka_policje.html[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 21:08_________________________________________________

tylko czekać jak aż my wejdziemy :)

my.... to chyba prędzej wejdziemy jedną nogą w ..... niż do strefy euro
Opublikowano

Na Recaro jak znalazł :polew::kox:

Opublikowano

kokos dal ciebie jak znalazł tylko musiałbyś w pokrowcu siedzenia kierowcy po prawej stronie wyciąć miejsce na twoje "centrum sterowania światem" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kokos dal ciebie jak znalazł tylko musiałbyś w pokrowcu siedzenia kierowcy po prawej stronie wyciąć miejsce na twoje "centrum sterowania światem" :polew: :polew: :polew:

wiesz co... mysle ze temat jest do ogarniecia :mysli:,wyobraz sobie jak by Ci kopara opadla jakbym z takimi pokrowcami na spota zawital.poszczal bys sie z zazdrosci :gwizdanie:

Opublikowano

spac a nie na forum siedziec :D

Opublikowano

e tam moro ja nie mam zamiaru spac :P

Opublikowano

A ja jednak pojdę :D

Opublikowano

:hi:

Madrosc zyciowa Bacy

- Przykro mi, baco, ale macie raka.

Baca zasępil się, pomyslal, podrapal po glowie i pyta:

- Doktorze, a nie mozecie mi napisać, ze mam ejds?

- AIDS..? No, ale dlaczego baco? - pyta zdziwiony doktor

- Ano, po pirse, to bede pirsy we wsi co ma ejds, po wtóre,

to bede mial pewnosc, ze po mojej smirci mojej baby zaden nie rusy,

a po czecie, to chcialbym zobacyc mordy tych, co juz jom rusali...

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Suli wszystkiego najlepsiejszego, 100lat i tańszej :PB98::naughty:

Opublikowano

moro99

A Tak nie palić gum ... wczoraj w nocy przyczaiłem Cię na Stawki jak przy skręcie zakopciłeś z zimówki :tongue4:[br]Dopisany: Luty 06, 2009, 08:07:21 _________________________________________________ Suuuuuuuuuuuli 10000000 lat :drunk::dance::boobs::sexinbed::drinks::banan1::krol::cygaro:

Opublikowano

OOOO SULI Stacji benzynowej Ci życzę ;)

Opublikowano
  • Autor
jabulkaop6.jpg
Opublikowano

Suli, specjalnie na Twoje urodziny wymyśliłem krótki wierszyk. :kox:

Jeżdżę eSą se po Warszawie,

Chyba ją na gaz przeprawię,

Na co żona: "Do apteki !!"

"Idź se kup na głowę leki...!"

Po aptece Suli w stresie,

"Ktoś się czai przy mej eSie"

Stoją ogry, podziwiają,

Co za gościa z eSy mają...

Suli, kranu z benzyną życzę. :th: :decayed:

Opublikowano

moro99

A Tak nie palić gum ... wczoraj w nocy przyczaiłem Cię na Stawki jak przy skręcie zakopciłeś z zimówki :tongue4:[br]

No pieknie juz czlowiek nie moze poszalec... Wracalem do domciu to pomyslalem ze sobie sprawdze jak wynosi przod :D

Hyhy

No pieknie mnie przyczailes :)

A kapciuchy do wymiany na nastepny sezon i tak :)

Suli 100Lat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.