Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mój wynik 6,4 w drugiej próbie :biggrin: a 1/4 w 15,1

Tak że wirusik pomógł :a4fan:

poprawka by poziek

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz to ja już nie przyjeżdżam na spoty ze swoim paździochem... Autobusem będzie mniejszy wstyd :wink:

ile wykreciłes na G-tech'u swoim gnojowozem .... :question:

A mój wynik 6,4 w drugiej próbie :biggrin: a 3/4 w 15,1

Tak że wirusik pomógł :a4fan:

chyba 1/4 .... :twisted:

Opublikowano
skubidubi napisał/a:

A mój wynik 6,4 w drugiej próbie a 3/4 w 15,1

Tak że wirusik pomógł

chyba 1/4 ....

Pomyłka z wrażenia :confused:

Opublikowano

już poprawona :) ale panowie powiem wam, że autko skubidubi naprawde super jedzie, i mozna jeszcze śmiało urwać 0.2-0.3 sekundy juz nie wspominajac o moim ślizganiu przy ruszaniu :)

pierwszy raz doświadczyłem buksowania kół w mojej ciężkiej quattrówie na czarnym asfalcie :) wcześniej działo się to tylko na sniegu :) także wczoraj banan na twarzy i dzisiaj się obudziałem z kolejnym bananem :)

Luki ide montowac bixenony !! :P

Opublikowano
Luki ide montowac bixenony !! :P

jednak Cie zmobilizowalem i ten pakiet oswietlenie sobie tez zamontuj :wink:

Opublikowano

ustalaliscie juz cos w sprawie czwartkowego wyjazdu do Wisły .... :question:

Opublikowano

tak wylatujemy kolo 14 reszta we wtorek za tydzien na spocie

Opublikowano
tak wylatujemy kolo 14

co tak pozno ..... :question:

Opublikowano

ja jeszcze musze byc wpracy w czwartek Poziek podobnie :confused:

Opublikowano
ja jeszcze musze byc wpracy w czwartek Poziek podobnie :confused:

aaaaaaaaa ....

bo tak to szkoda dnia .... :rolleyes:

ja sie chyba wybiore z ranca co by o 14-tej pic juz piFko z góralami ..... :twisted:

Opublikowano

pytaliscie mnie dlaczego nie moge jechac... juz sobie przypomnialem (zajzalem do kalendarza) caly weekend kursy przedmalzenskie :evil: ja wiem jak sie TO robi :) No ale mus to mus :(

Opublikowano

Panowie z logami z Gtecha robimy tak : Tu macie link do programu http://www.gtechprosupport.com/support/pass/2.0.0/GtechPass20install.exe 12 mega

a same logi wyśle wam @ tylko mi podajcie na PW gg skype czy sms :D

I nie jest tak różowo jak wam sie wydaje :D

W progsie ustawiamy Metric Mode

screenhunter01feb211210oy7.th.jpg

Potem wybieramy plik z logiem i oglądamy :)

screenhunter02feb211211lo8.th.jpg

Opublikowano

auta nie były mierzone na 3 czy 4 od 1000rpm do odcinki więc nie ma się co sugerować wykresami... czas się liczy :exclaim: :twisted: :bicz:

o kurde zaczynam rozumieć :)

[ Dodano: 21-02-2007, 13:02 ]

7.9 do setki według Gtecha oniaka :) czyli prawie seria :) lol

Opublikowano
o kurde zaczynam rozumieć :)

a co rozumiesz przez rozumieć ? napisz :rolleyes:

Opublikowano

a z innej beczki panowie potrzebuje mapke do tej navi kto ma i moze z nia podzialac bo z adasiem nie mozemy jej ogarnac bo sie plytka zmarnowala :rolleyes:

Opublikowano

Ja mam Lukasiku tylko nie najnowszą wersje. bodajże 2004 lub 2005 rok

Opublikowano

aby dzialala Norbi a pozniej bede szukal nowszej :wink:

Opublikowano
aby dzialala Norbi a pozniej bede szukal nowszej :wink:
No to do odbioru w Piastowie, albo na spociku :biggrin:
Opublikowano

Damy rade Norbi na spocie jak tylko sie pojawisz :wink: a i mysl nad tym wyjazdem z nami za 220 godzin :wink:

Opublikowano

A z BMW DX będzie tam działąć ? Bo moge przegrać 2007 rok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.