Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:przebiegly:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Helo ? 

Wróciliśmy do żywych, co wtorek Arkadia, a jak pogoda jest ok to stadion, 

Wpadajcie ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za spota :kox::kox::kox:

Opublikowano
W dniu 14.07.2021 o 09:41, Kolkov napisał:

Dzięki za spota :kox::kox::kox:

:hi::hi::hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Helo, 

Nie zapominajcie, że spoty są rulegularnie co wtorek ? 

Widzimy się pod Stadionem 

Opublikowano

Od 19 czy 20 najlepiej przyjechać ? Chętnie bym przyjechał w godzinach wieczornych 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć,

Dawno tu nie zaglądałem, minęło już trochę czasu kiedy byłem ostatni raz na spocie.

Starsi klubowicze dobrze mnie kojarzą,  za dobrych czasów nie było wtorku, żebym odpuścił spot.

Chciałem przypomnieć o swojej działalności i mieć do Was prośbę o wysyłanie zapytań dotyczących części do Waszych furek.

Obecnie mogę zaproponować naprawdę super ceny, nie zależy mi marży..

Chcę po prostu robić to co lubię najbardziej, mieć stały kontakt z ludźmi, by nie myśleć o tym co mi się przytrafiło..

Kilka osób wie mniej więcej o czym mówię..

Także podsyłajcie zapytania a ja postaram się zrobić dobrą ofertę.

Oczywiście mogę dostarczyć części na spota (jeśli będzie) lub w umówione wcześniej miejsce.

Pozdrawiam 

Tomek

Edytowane przez TOM77
błędy

Opublikowano
5 minut temu, TOM77 napisał:

Cześć,

Dawno tu nie zaglądałem, minęło już trochę czasu kiedy byłem ostatni raz na spocie.

Starsi klubowicze dobrze mnie kojarzą,  za dobrych czasów nie było wtorku, żebym odpuścił spot.

Chciałem przypomnieć o swojej działalności i mieć do Was prośbę o wysyłanie zapytań dotyczących części do Waszych furek.

Obecnie mogę zaproponować naprawdę super ceny, nie zależy mi marży..

Chcę po prostu robić to co lubię najbardziej, mieć stały kontakt z ludźmi, by nie myśleć o schorzeniu które mi się przytrafiło..

Kilka osób wie mniej więcej o czym mówię..

Nie funkcjonuję może na 100 % procent,  ale spokojnie daje radę, także jak tylko będzie  coś potrzebne piszcie..

Nie oczekuję współczucia,  chcę  po prostu coś robić aż do momentu  operacji, która jest niezbędna by normalnie funkcjonować.

 

Pozdrawiam

Tomek

Poszukuję tuleje do zawieszenia lemfordera. O ile części kiedyś z tej firmy miało zeszlifowane logo audi , co teraz znaleźć w hurtowni takie części graniczy z cudem , bo jakieś podróbki gdzie padają od razu ..

Może podaj numer telefonu i gdzie można odebrać części

Opublikowano

Masz numery ?

Opublikowano

Potrzebuje tuleje do wachacza przód , tylna tuleja , która łączy nadwozie . Lewa i prawa strona . A4 b6 na początek 

Opublikowano
11 godzin temu, black_edition napisał:

Potrzebuje tuleje do wachacza przód , tylna tuleja , która łączy nadwozie . Lewa i prawa strona . A4 b6 na początek 

na początek to daj VIN

Opublikowano
W dniu 6.09.2021 o 08:56, Dev napisał:

na początek to daj VIN

Kolego co tak agresywnie wchodzisz w temat, pytanie nie było do Ciebie??

Ja pier..... co tu się dzieje :facepalm:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Wybaczcie Kokedzy, że tutaj, ale to najlepsze miejsce na takie pytanie, bo wszyscy z okolicy... Gdzie w Warszawie wymienię opony niskoprofilowe nie bojąc się, że uszkodzą lakier na rancie felgi?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy ktoś mógłby mi ogarnąć START/STOP tak żeby przy włączaniu silnika był wyłaczony?

Opublikowano
W dniu 16.01.2022 o 21:18, gorycka18 napisał:

Czy ktoś mógłby mi ogarnąć START/STOP tak żeby przy włączaniu silnika był wyłaczony?

czy ktoś byłby w s tanie zrobić?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.01.2022 o 19:20, gorycka18 napisał:

czy ktoś byłby w s tanie zrobić?

:siema:

Wpadnij jutro na spota. Być może ktoś będzie w stanie to ogarnąć.

 

Opublikowano
3 godziny temu, Kolkov napisał:

:siema:

Wpadnij jutro na spota. Być może ktoś będzie w stanie to ogarnąć.

 

hej jutro nie dam rady, ale za 2 tygodnie się pojawię

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Może byście się po Świętach ruszyli na spota ?

 

Opublikowano

Ruszymy się :)

Opublikowano

Postaram się byc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.