Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no co zrobimy sniegu sami nie naprodukujemy :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chłopaki deklarować się komu i ile ? : Chodzi o krowy FINKI:

są do wyboru :

-finka zwykła 36,62

-finka cranberry 39,70

-finka mango :eek: 41,18

Jeśli ktoś ma jakieś inne zachcianki onośnie krówek :redface: pisać..

Opublikowano

a wlasnie poziek bo ja dostalem wczoraj duuuuza krowe mam ja jutro zabierac :question:

Opublikowano
chłopaki deklarować się komu i ile ? : Chodzi o krowy FINKI:

są do wyboru :

-finka zwykła 36,62

-finka cranberry 39,70

-finka mango :eek: 41,18

Jeśli ktoś ma jakieś inne zachcianki onośnie krówek :redface: pisać..

jedna cranberry moge przygarnac .... :wink:

jak z płatnościa .... :question:

Opublikowano

na zlocie :)

Oniak 2x cranberry

Poziek 2x cranberry

Spanky 1x cranberry

Wit.s 2x zwykła finka

ktoś jeszcze ?

Opublikowano

I jak tam dziewczynki furaki juz przygotowane :question: oniak to pewnie pranie robi :biggrin:

Opublikowano

Załatwiłem sobie wolne od 12 i lecę prosto do Wisły. Furkę przygotuję jutro wieczorem. Nabłyszczę opony...

Opublikowano

no widzisz Lookier jak piknie teraz tylko zeby Wit sie wyrobil to na bajeczke bedziecie :wink:

Nabłyszczę opony...

no dobrze ze masz duzy profil to bedziesz mial co nablyszczac :lol:

Opublikowano

Lukas zabieraj butle... :bicz:

Opublikowano
I jak tam dziewczynki furaki juz przygotowane :question: oniak to pewnie pranie robi :biggrin:

własnie wróciłem z garazu ... furak wyczyszczony i gotowy do drogi ..... :twisted:

jutro startuje o 7.00 ... do zobaczenia ... :a4fan:

Opublikowano

Dobrze Poziu jak mowisz to zabiore ale kto to wypije :rotfl:

Opublikowano

jak to kto :) My i TY :)

Opublikowano

Ja to nie mam zdrowia na te napoje wyskokowe pozniej robie sie nerwowy i moglbym rozgonic towarzycho :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

no to dobrze, że prezes forum wyłącza :):bicz: bo pewnie byś zrobił porządki :)

Opublikowano

Poziek przez ta Twoja butle musze 2 torby zabierac :rotfl:

Opublikowano

Kurde coraz bardzie mnie dreczy, ze nie moge.... A moze p... ten caly slub i jechac... :twisted:

Opublikowano
moze p... ten caly slub i jechac...

Jak Twój to raczej idź na ślub :twisted: :rotfl:

Jak cudzy, to hm ... rachunek zysków i strat i ... kontakt z Hugo, kobieta pod rękę i spotykamy się w Wiśle, a może nawet razem jedziemy :lol:

Opublikowano

No moj, moj ale nie slub jako taki tylko obowiazkowe kursy... cala sobota w pelcy :confused:

Opublikowano

wypisz L4 i do wisly

Opublikowano

Te, poczekaj.

To co prawda dawno było, ale jak ja miałem kursy przed - jednej nieobecności nawet nie zauważyli (jakoś tam musiałem się wyłgać).

Poza tym możesz: przyjść rano i po dwóch godzinach zniknąć (zdążysz do Wisły na przejazd przez miasto i wieczór).

Pozostaje tylko przekonanie Twojej Bejbe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.