Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znajdę przypis, bo to w radiu wogole mowili ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na 99%

i jutro podjedzie na spota nowym Q7 :)

R8

No no, moskal, pamiętaj, że jakby POL-AQUA potrzebebowało wsparcia to ten tego.. :naughty:

Pamiętam , ale nie wiem.... po tym jak mnie rano przywitałeś.. :gwizdanie:

Moskal czy w zarządzie jest jeszcze gen. K.?

nie wiem. odkąd odszedłem z zarządu przestał mnie on interesować :gwizdanie:

Opublikowano

Pamiętam , ale nie wiem.... po tym jak mnie rano przywitałeś.. :gwizdanie:

No kurna, to trzeba było wcześniej mówić, że będziecie budować most to poranne przywitanie byłoby inne. :decayed:

Opublikowano

Przyznać się kogo B5 stoi u nich :mysli

Moje stało w zeszlym tyg... Obiecal mi nowe przednie kolo... mam sie zglosic jutro :polew:

Opublikowano

No kurna, to trzeba było wcześniej mówić, że będziecie budować most to poranne przywitanie byłoby inne. :decayed:

Ale musiałbys sie określić czy chcesz robić całą stal w kontrakcie ,bo nie wiem jak rozmawiać w twojej sprawie z zarządem :kox: :kox: :kox:

Zawsze może ktoś oprotestować :decayed:

a Warbud to chyba ch.j strzeli jak PA wygra :polew:

No i trzeba pamiętać ze na takich kontraktach mozna sie dorobić ale można też za***iście zmoczyć dupe :thumbdown:

Opublikowano

No kurna, to trzeba było wcześniej mówić, że będziecie budować most to poranne przywitanie byłoby inne. :decayed:

Ale musiałbys sie określić czy chcesz robić całą stal w kontrakcie ,bo nie wiem jak rozmawiać w twojej sprawie z zarządem :kox::kox::kox:

Moskal, coś Ty, ja chciałbym tylko kilka belek, tak do 300 000 zł :kox:

EDIT: A jaki tam czas macie? 60 T na miesiąc mogę przerabiać. :kox:

Opublikowano

EDIT: A jaki tam czas macie? 60 T na miesiąc mogę przerabiać. :kox:

nie ma pojęcia , nie zagłębialem sie w ten temat. jak cosbede wiedział to dam ci znać :good:

Opublikowano

nie ma pojęcia , nie zagłębialem sie w ten temat. jak cosbede wiedział to dam ci znać :good:

Cały most pewnie będzie miał ze 2 km. Jakby tak jakeś barierke dla pieszych zaczął robić to już by było lux. :decayed:

Opublikowano

Moskal czy w zarządzie jest jeszcze gen. K.?

nie wiem. odkąd odszedłem z zarządu przestał mnie on interesować :gwizdanie:

Pytam się bo to mój stary sąsiad i kumpel teścia, chyba do niego zadzwonię i zaproponuję usługi redukcji zatrudnienie zbędnych pracowników siedzących zbyt długo w internecie w godzinach pracy :polew:

Przyznać się kogo B5 stoi u nich :mysli

Moje stało w zeszlym tyg... Obiecal mi nowe przednie kolo... mam sie zglosic jutro :polew:

to niebieski avant z klubową ramką z tyłu, rejestracja chyba WE

co do tego koła to mówił ze ma jutro komuś kołem przyebać :polew:, w ogóle dzisiaj Filipowski miał taki humor że ściany więdły od przekleństw

Opublikowano

Pytam się bo to mój stary sąsiad i kumpel teścia, chyba do niego zadzwonię i zaproponuję usługi redukcji zatrudnienie zbędnych pracowników siedzących zbyt długo w internecie w godzinach pracy :polew:

Dzwoń śmiało , mam szerokie plecy w "wierchuszce" :good:

Opublikowano

wsiowi na każdego znajdą haka :wink4:

Opublikowano

wsiowi na każdego znajdą haka :wink4:

To napewno :good:

Opublikowano

To nie znajdzie sie nikt chetny zeby jutro mi i boberkowi odebrac paczke spod palmy u kokosa w pruszkowie? :D

Opublikowano

Mogę odebrać, tylko daj cynę co i jak, bo nie czytałem.

Opublikowano

dobra pojadę ....już dzwoniłem do Kokos155 :hi:

Opublikowano

Pixi,dzieki ale Norbi ma rzut beretem, to odbierzesz Norbiasty?

Opublikowano

Pixi,dzieki ale Norbi ma rzut beretem, to odbierzesz Norbiasty?

Luz, jasne
Opublikowano

Dziekówa :good:

Opublikowano

Pixi,dzieki ale Norbi ma rzut beretem, to odbierzesz Norbiasty?

Luz, jasne

P.W.[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 19:45_________________________________________________WITAM W NOWYM WCIELENIU :good:,z Norbim dogadane

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.