Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fleja turbawka jutro ma być rozberana..na wyjazd chce pożyczyć od bejcy na testy :kox:

Na wyjazd czeka 2.5Di :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adamie!

Przeca wiesz, że ja stary ślepy ni i niech Ci będzie kulawy.

W tym zakresie to ja beton(ale tylko w tym) :polew:

Opublikowano

dzisiaj walimy nowymi ksywami :good: może niektóre się przyjmą :evil:

bron sie bron :decayed:

Opublikowano

Spoko!

Piotr jest :good:

Opublikowano

boberek ma fazy z penisami odkad Pani w fastfoodzie powiedziala do nas "Państwo", a pozniej ladowala zarcie na jedna tacke... :polew::kox:

Opublikowano

Koledzy !!!

Adam vel Adaho sobie grabi.

Nie uważa na BMW na przejściu dla pieszych:polew:

Trochę mi go szkoda bo dobry kolega z niego[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 22:29:56_________________________________________________Eeee.... to ja nie piszę się do tego Towarzystwa :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

dzisiaj walimy nowymi ksywami :good: może niektóre się przyjmą :evil:

Go! Brylant. Go! Go!

:decayed:

Opublikowano

Michał, nie potrzebujesz pomocy ???[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 22:31:57_________________________________________________Ale trza go jeszcze troszkę podszlifować :wink4:

Opublikowano

Sorki za OT ale chce se kupić jakąś nawigację. Ma być na Europę. Więc co polecacie? Kupić razem z licencją czy sam odbiornik i kombinować?

Opublikowano

Adrian

Przyjedź na spota to pogadamy.

Opublikowano

Koledzy !!!

Adam vel Adaho sobie grabi.

Nie uważa na BMW na przejściu dla pieszych:polew:

Trochę mi go szkoda bo dobry kolega z niego[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 22:29:56_________________________________________________Eeee.... to ja nie piszę się do tego Towarzystwa :laghing2: :laghing2: :laghing2:

a gdzie Ty mnie na przejsciu widziales Lex ?

Opublikowano

Adrian

Przyjedź na spota to pogadamy.

a nie robisz OT

Opublikowano

Adrian

Przyjedź na spota to pogadamy.

Nie mogę, we wtorek muszę być już w Niemczech. A wczoraj Mnie nie było bo chory. Dlatego muszę coś zamówić na biegu i kombinować.

Opublikowano

Adrian

Przyjedź na spota to pogadamy.

Nie mogę, we wtorek muszę być już w Niemczech. A wczoraj Mnie nie było bo chory. Dlatego muszę coś zamówić na biegu i kombinować.

kup sobie jakies navi z biedronki i przerob na automape EU

np.

http://www.allegro.pl/item562761210_nowe_oblicze_gps_manta_060_sprawdz_co_potrafi.html

http://www.allegro.pl/item562378029_4_3_nawigacja_gps_lark_43_0_mapamap_6_0.html

albo jakis GoCleaver

http://www.allegro.pl/item565645342_new_goclever_polska_odblokowany_od_sideon.html

Wazne zeby mial duzy ekran, przerobic da sie prawie wszystko...

ostatnio krzynkowi przerabialem jakas padline przez gg i sam dal rade

Opublikowano

znam osobiście kolesi..sprzedają za***isty towar..

Spox. Jesli strace gwarancje na obecna, to bede ja regenerowal poprostu...

Opublikowano

znam osobiście kolesi..sprzedają za***isty towar..

Spox. Jesli strace gwarancje na obecna, to bede ja regenerowal poprostu...

:good:

Opublikowano

Adrian, albo RNSe do B5 :):naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.