Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozkowi tez chyba nie pasuje :tongue4:

do 80 km/h nie bedzie trzęsło. Później przydały by się pierścienie...

Nie wspomne o hamowaniu :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopcy, tylko uważajcie na siebie. :decayed:

Opublikowano

To będzie ta ustawka dzisiaj czy nie?

W niedziele.

ja proponuje wtorek po spocie :decayed:

Nie wiem czy będę na najbliższym spocie. Ścigamy się jutro. Mi i poźkowi pasuje. Wy się dostosujcie.

Gdzie te igrzyska i o której?

Opublikowano

Pozkowi tez chyba nie pasuje :tongue4:

Heh... cykorzy? :) No cóż. To wygrałem walkowerem. EOT! :decayed:

Opublikowano

Malik od rana oglądał wszystkie cześci Fast & Furious i jest gotoway do streeta choćby już :) malik wtorek będzie kox..film nie wystarczy..trzeba jeszcze potrenować :kox::evil:

Opublikowano

Heh... cykorzy?

Cisza przed burzą :decayed:

Opublikowano

Malik mamy podobne moce i też chce zobaczyć różnice między naszymi furmankami. Każdy dzionek git jak dla mnie tylko nie jutro, chyba że mocnym popołudniem typu 18-ta :decayed:

Opublikowano

Malik mamy podobne moce i też chce zobaczyć różnice między naszymi furmankami. Każdy dzionek git jak dla mnie tylko nie jutro, chyba że mocnym popołudniem typu 18-ta :decayed:

Dobra, to pomyślimy nad innym terminem. Wtorek dla mnie wątpliwy.

Opublikowano

Dzis byl dobry spot w Pruszkowie :naughty::decayed:

Opublikowano

Dzis byl dobry spot w Pruszkowie :naughty::decayed:

mianowicie ????

Opublikowano

który cwaniak już na letnich, bo u mnie na wsi biało :decayed:

Opublikowano

ja mam letnie i mam wszystko w d*pie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :polew:

Opublikowano

Chłopaki....

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :tongue4::D

Opublikowano

dzwoniłem do ciebie z zyczeniami ale miałeś zajęty , pewnie juz mnie ktoś ubiegł albo mialeś juz dzis kupe telefonów w tej sprawie. szkoda.

Opublikowano

Dzis byl dobry spot w Pruszkowie :naughty::decayed:

:hi:

podeslij jakies foty,a swoja droga to jak do was zmierzalismy ostatnim razem to z mysla zeby was odwiezc i rano przywiezc zebyscie skonczyli dzisiaj :>,no ale nas zaskoczyliscie

Nosfer chyba jeszcze spi :polew:

Opublikowano

poziek miałem na myśli tylko FWD bojz :tongue4: :>

Opublikowano

Mła cała zime przelatała na letniaczkach :decayed:

No dziewczęta to ja dziś dla podkreślenia wagi święta uczestniczyłem w 2cb4dd447e8024f8m.jpg hehe było zajebiaszczo :naughty:

Opublikowano

Norbiak jak sie jechało nie swoim ? :kox:

Opublikowano

Zabawa rewela, ale wykańczalnia dla auta na maksa. Jechałem Peugeotem 307 2.0

Rozjebało się: poduszka pod silnikiem, zawieszenie przód prawa i lewa strona i silnik rzęził i stracił częściowo moc, czasami jechał, czasami nie, urwany przedni spojler. :decayed:

Opublikowano

to właściciel średnio zadowolony ? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.