Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to pewnie nasz jurny juhas co go Ragga zowa :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

ale sobie postow nabiejmy co Kokos :decayed: :decayed:

Opublikowano

Poziek ?? :decayed:

Adaho, pomyslałeś pewnie tak ja ja, jak o rżnięciu, to Poźka nie mogło zabraknąc :gwizdanie:

Bryńka kochanie zmień fote w podpisie :sick3::thumbdown:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:45_________________________________________________Może jakąś z futrem wstaw, czy jakoś tak :buhaha:
Opublikowano

Poziek ?? :decayed:

Adaho, pomyslałeś pewnie tak ja ja, jak o rżnięciu, to Poźka nie mogło zabraknąc :gwizdanie:

:polew: :polew:

:decayed: :decayed:

ale sobie postow nabiejmy co Kokos :decayed: :decayed:

no wiesz jak zawodowych spamerow w tym temacie akurat nie ma to jest szansa :good:

Opublikowano

Poziek ?? :decayed:

Adaho, pomyslałeś pewnie tak ja ja, jak o rżnięciu, to Poźka nie mogło zabraknąc :gwizdanie:

dokladnie :naughty:

ciezko na to szacowne 'stanowisko' pracuje ...ale Raggus mlodszy, sprawniejszy ...depcze mu po pietach ..... cholera dwuznacznie to zabrzmialo yhhhh :polew:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:47_________________________________________________

no wiesz jak zawodowych spamerow w tym temacie akurat nie ma to jest szansa

co Wy sie z Boberkiem umowiliscie ...wiem ze licznik tu nie dziala :decayed:

Opublikowano

Bryńka kochanie zmień fote w podpisie :sick3::thumbdown:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:45 Może jakąś z futrem wstaw, czy jakoś tak :buhaha:

Z bobrem w sensie? :naughty: Albo boberkiem :polew:

Opublikowano

Bryńka kochanie zmień fote w podpisie :sick3::thumbdown:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:45 Może jakąś z futrem wstaw, czy jakoś tak :buhaha:

Z bobrem w sensie? :naughty: Albo boberkiem :polew:

Nie inaczej :decayed:
Opublikowano

ja na snołbordzi jezdziłem na nie na nartach ;):polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak na szybko to taką fote znalazłam :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:52_________________________________________________Spoko, z futrem :polew: :polew: :polew: też mam :kox:

Nawet ze zlotu 6e92c6dc4d5d286emed.jpg[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 21:02_________________________________________________

Z bobrem w sensie? :naughty: Albo boberkiem :polew:

Też się znajdzie, tylko muszę z aparatu zrzucić jak razem z Boberkiem na nartach w Bałtowie byliśmy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

a w polarku :wink4: masz :>

Opublikowano

a w polarku :wink4: masz

to moze 'bez' polarka :naughty:

Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

topre, topre, Brynia na prezydenta!!!

Opublikowano

mam takie pytanko,zgadnijcie kto sie pierwszy w sobote zlapal za RŻNIĘCIE ? po prawda blotnika... ale jednak... :polew:

DSC00548.JPG

:polew::decayed:

Opublikowano

Ragga na live było dużo lepiej :gwizdanie:

A gdzie reszta ekipy spotu sobotniego ? :cool1:

Opublikowano

Polczynska,pierwsza w nocy,173km/h na 50...czerwony latajacy punkt...zdziwienie...rozmowa...sumowanie punktow...limit punktow przekroczony...wycieczka do bankomatu po 500 zeta...przewietrzenie siwego przed ustawka z amerykancem malika -BEZCENNE

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Poziek czyzby Ciebie zatrzymali??? ;>

Opublikowano

siema ogry

To ci Poziek nie poszło :thumbdown:. Wczoraj miałeś jazde z Malikiem ?????

Opublikowano

Polczynska,pierwsza w nocy,173km/h na 50...czerwony latajacy punkt...zdziwienie...rozmowa...sumowanie punktow...limit punktow przekroczony...wycieczka do bankomatu po 500 zeta...przewietrzenie siwego przed ustawka z amerykancem malika -BEZCENNE

:kox:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.