Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chuck skończył dzisiaj 69 lat :shocked:

http://wiadomosci.onet.pl/1930291,135,item.html

On zawsze miał 69 :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ESKAROCK :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 09:56_________________________________________________

Skończyło się na stówce w łapę :decayed:

no jak powiedziałem stówka to mnie wyśmiali....jak podliczył wszystko, łącznie z lawetą auto to 5 stówek było słuszną wartością... :decayed:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 09:49_________________________________________________strzelili do mnie z lasera...z 500 metrów...

kto wie gdzie się zapisać na kursik zbijający punkty ? :wink4:

Każdy WORD

Opublikowano

Siema.

Bedzie ktos dzis w Arkadii z VAGiem ? trzeba mi zaadoptowac R?NS-e bo na moim cos nie idzie ... no i przy okazji sie poznamy :) Pozdro.

Opublikowano

generalnie chodzi o parkowanie u mnie pod praca.

W garazu podziemnym tez parkuje tylem do sciany.

moze tez lamie jakies pseudo przepisy

Opublikowano

niestety ja dzis VAGa nie zabieram :)

chce wkońcu pogadac z ludzmi :)

Opublikowano
:confused4::embarrassed::no::slina::kwasny::disgust::angry:
Opublikowano

Siema.

Bedzie ktos dzis w Arkadii z VAGiem ? trzeba mi zaadoptowac R?NS-e bo na moim cos nie idzie ... no i przy okazji sie poznamy :) Pozdro.

Siema trolu.

Opublikowano

Bedzie ta krecha dziś czy nie bo nie wiem czy mam ruszać poślada na spota :mysli:

Opublikowano

Malutki Korzen napisal :

Siema trolu.

Wpadaj na spota :) Ogrze ;)

Opublikowano

:confused4::embarrassed::no::slina::kwasny::disgust::angry:

wiesz jakby ci to powiedziec :)

od ostatnich 3 spotów przyjeżdzam i nawet nie pogadam do siedze w autach 3 godziny

i nic z tego nie mam

a pracuje od 8 do 17 wiec na spocie chce pogadać a nie biegać kolejne godziny z VAGiem

wiec sie buntuje i nie biore komputera proste i logiczne

Opublikowano

niestety ja dzis VAGa nie zabieram :)

chce wkońcu pogadac z ludzmi :)

ja też nie - będę rezał czujnik

Opublikowano

no ja tylko lexparowi obiecałem ze mu pomoge zmienic manetke :) ale będzie za to przynajmniej :drunk:

i nikomu wiecej nic nie robie DZIŚ [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 11:19_________________________________________________

niestety ja dzis VAGa nie zabieram :)

chce wkońcu pogadac z ludzmi :)

ja też nie - będę rezał czujnik

czujnik to 5 min :)

Opublikowano

czujnik to 5 min :)

tak podejrzewam - musze tylko go namierzyć bo niewiem jak się dostć do niego. Ma ktoś ETKE co by zerknąć ?

czujnik / włacznik stop

Opublikowano

czujnik to 5 min :)

tak podejrzewam - musze tylko go namierzyć bo niewiem jak się dostć do niego. Ma ktoś ETKE co by zerknąć ?

czujnik / włacznik stop

1K2945511

d751a0b151e9b146m.jpg

Opublikowano

Spoko, umiesz liczyc, licz na siebie :) życie

Opublikowano

czujnik to 5 min :)

tak podejrzewam - musze tylko go namierzyć bo niewiem jak się dostć do niego. Ma ktoś ETKE co by zerknąć ?

czujnik / włacznik stop

1K2945511

d751a0b151e9b146m.jpg

dzięki :drunk:

Opublikowano

Spoko, umiesz liczyc, licz na siebie :) życie

no stary masz do mnie jakies pretensje albo do kogoś ze VAGa nie wezma i ci nie pomoga ??

i najlepiej CHODŹ ZRÓB BO JA CHCE !!!!!!

ani prosze ani spier....

juz kiedys sie zdarzały takie sytacje jak ktos ma problem i pretensje ze ktos nie chce poświecić swojego wolnego czasu na to zeby mu VAGować auto

albo ktos będzie cierpliwy i poczeka

albo ASO tylko troche to kosztuje :)

a tu nie dośc ze zazwyczaj za free to jeszce pretensje ze podpiąc auta ktos nie chce :) dziwne zachowanie

:hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

no stary masz do mnie jakies pretensje albo do kogoś ze VAGa nie wezma i ci nie pomoga ??

i najlepiej CHODŹ ZRÓB BO JA CHCE !!!!!!

ani prosze ani spier....

juz kiedys sie zdarzały takie sytacje jak ktos ma problem i pretensje ze ktos nie chce poświecić swojego wolnego czasu na to zeby mu VAGować auto

albo ktos będzie cierpliwy i poczeka

albo ASO tylko troche to kosztuje :)

a tu nie dośc ze zazwyczaj za free to jeszce pretensje ze podpiąc auta ktos nie chce :) dziwne zachowanie

:hi: :hi: :hi: :hi:

trzeba ich odsyłac do ASO :good:

Opublikowano

boberek

oaza_spokoju.jpg

:decayed::kox:

Opublikowano

Cieszę się, że chociaż jedna osoba zrozumiała jak się kiedyś czułem na spotach :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.