Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pitole czysta zyla za geometrie !

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przasnska bierze ode mnie 200 :gwizdanie:

Opublikowano

przasnska bierze ode mnie 200 :gwizdanie:

ja pitole dwiescie zyla za geometrie ! :)

Opublikowano

przasnska bierze ode mnie 200 :gwizdanie:

ja pitole dwiescie zyla za geometrie ! :)

heheheheheh :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

do żadnego trzepania nie zachęca.... :naughty:

Wiedziałem, że przydoisz się do tego textu.. :decayed:

..ale czego się spodziewać gdy nadworny szaman 69 klubu przepowiedział Ci przyszłość :D:cool1:

Opublikowano

..ale czego się spodziewać gdy nadworny szaman 69 klubu przepowiedział Ci przyszłość :D:cool1:

Milcz ... lepiej milcz :kox::naughty::polew:

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano

- Jaka jest różnica pomiędzy oponami Good Year, a 365 zużytymi prezerwatywami?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

- 365 zużytych prezerwatyw to Very Good Year...

Opublikowano

Milcz ... lepiej milcz :kox: :naughty

Szallalalalalalal.....Ulalalalallalalala...abra kadabra.....szalalalalalalal :kox:

Opublikowano

poziu Sprzedałeś siwka żeś taki w skowronkach? :)

Opublikowano

poziu Sprzedałeś siwka żeś taki w skowronkach? :)

czekam na decyzję... :gwizdanie:

Opublikowano

czekam na decyzję... :gwizdanie:

My też czekamy :naughty::kox::song:

Opublikowano

jak ty mnie wpieniasz.... :tongue4:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 10:28_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=MEwzgO8I47k&feature=related

Opublikowano

Hejjj....

mam pytanie do was czy ktoś z was dostał list z audi odnośnie zgloszenia sie do ASO na jakąś bezpłatną akcje ??????????

z tego co sie dowiedzialem chodzi o zmiane oprogramowania w B6 2002-2004 ????????

Pozdro,

Opublikowano

Hejjj....

mam pytanie do was czy ktoś z was dostał list z audi odnośnie zgloszenia sie do ASO na jakąś bezpłatną akcje ??????????

z tego co sie dowiedzialem chodzi o zmiane oprogramowania w B6 2002-2004 ????????

Pozdro,

ciekawe o co chodzi - jedź i sprawdź

Opublikowano

Hejjj....

mam pytanie do was czy ktoś z was dostał list z audi odnośnie zgloszenia sie do ASO na jakąś bezpłatną akcje ??????????

z tego co sie dowiedzialem chodzi o zmiane oprogramowania w B6 2002-2004 ????????

Pozdro,

Hmmmm? :przebiegly::mysli:

Większość paździerzy tutaj ma niemieckie korzenie i polskie ASO ogląda z daleka.

Skąd to wiesz? Możesz sprawdzić szczegóły?

Opublikowano

..ale czego się spodziewać gdy nadworny szaman 69 klubu przepowiedział Ci przyszłość :D:cool1:

Milcz ... lepiej milcz :kox::naughty::polew:

:lol1:

:gwizdanie:

Opublikowano

Wstępnie dowiedzialem sie ze dotyczy to zmiany sterownika silnika w poszczególnych modelach Audi B6 czyli sa to wybrane auta,jest możliwośc po podaniu nr.VIN w ASO otrzymiania informacji czy auto powinno mieć dokonywane zmiany sterownika silnika.

Opublikowano

Wstępnie dowiedzialem sie ze dotyczy to zmiany sterownika silnika w poszczególnych modelach Audi B6 czyli sa to wybrane auta,jest możliwośc po podaniu nr.VIN w ASO otrzymiania informacji czy auto powinno mieć dokonywane zmiany sterownika silnika.

Który to serwis? W-wa? Z kim konkretnie o tym rozmawiałeś? Czego dotyczy ta poprawka? Co zmienia? :)

Opublikowano

Audi-VIVA (bo tam serwisowalem auto i dostalem od nich list) rozmawialem z Serwisem typ pwowiedzial ze zmienia sterowniki silnika ale nic wiecej nie chcial powiedziec na jutro sie z nim umówilem. Podobno dotyczy to wielu A4 B6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.