Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ani prosze ani spier....

a jak Ci powiem "SPIER..... " to mi coś sprawdzisz ?? :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hhmm tak postawie ci zestaw w maku ;)

Opublikowano

a jak Ci powiem "SPIER..... " to mi coś sprawdzisz ?? :decayed: :decayed:

Aleś Ty wulgarny :kox:

Opublikowano

Cieszę się, że chociaż jedna osoba zrozumiała jak się kiedyś czułem na spotach :wink4:

:polew: :polew: :polew:

wkoncu dotarlo ze sie taki zabawek nie bierze ... :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

wkoncu dotarlo ze sie taki zabawek nie bierze ... :naughty:

A Ty nie cwaniakuj tylko na spota przyjedź :kox:

Opublikowano

Nieźle.. Coraz lepiej z tymi "pierwszymi spotami" u niektórych.. :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Czy ja sie gdzies wkur..iam ze nie chcecie wziasc VAGa ze sie tak cisnieniujecie ? po co te gorzkie żale, i podnieta ze wasza pomoc jest nieoceniona :) napisalem tylko ze to życie bo tak jest :) jak komus nie wejdziesz w dupe to ci nie pomoże :) a że ja wchodzić nie zwykłem dam sobie rade :) i nie widze w tym wiekszego problemu, ani nie widze powodu zeby sie fachowcy denerwowali

Wiecej luzu.

Opublikowano

Jakaś ciężka atmosfera końca tej zimy tu panuje... Trzeba by to jakoś inaczej zacząć rozwiązywać... Np. Dogadać się poza spotem cycuś... :naughty:

Opublikowano

Czy ja sie gdzies wkur..iam ze nie chcecie wziasc VAGa ze sie tak cisnieniujecie ? po co te gorzkie żale, i podnieta ze wasza pomoc jest nieoceniona :) napisalem tylko ze to życie bo tak jest :) jak komus nie wejdziesz w dupe to ci nie pomoże :) a że ja wchodzić nie zwykłem dam sobie rade :) i nie widze w tym wiekszego problemu, ani nie widze powodu zeby sie fachowcy denerwowali

Wiecej luzu.

nie o to chodzi , tylko źle trafiłeś bo było ostatnio kilka przypadków , że ludzie sie logowali , pierwszy post i od razu chcieli Vagować , przy czym krzyczeli na spocie na Boberka :decayed: a to juz nieładnie :thumbdown: , jak przyjedziesz na spota to ktos napewno ci pomoże.

Opublikowano

Czy ja sie gdzies wkur..iam ze nie chcecie wziasc VAGa ze sie tak cisnieniujecie ? po co te gorzkie żale, i podnieta ze wasza pomoc jest nieoceniona :) napisalem tylko ze to życie bo tak jest :) jak komus nie wejdziesz w dupe to ci nie pomoże :) a że ja wchodzić nie zwykłem dam sobie rade :) i nie widze w tym wiekszego problemu, ani nie widze powodu zeby sie fachowcy denerwowali

A Ty się tutaj nie unoś, bo jak chcesz strzelać fochy to rób to gdzie indziej. I nikomu nie musisz wchodzić w du.pę.

Użyte słowa "proszę", "jeżeli będziecie mieli chwilę", "byłbym wdzięczny" itp są bardzo pomocne.

A po tej wypowiedzi nie liczyłbym na szybką pomoc.

Opublikowano

Czy ja sie gdzies wkur..iam ze nie chcecie wziasc VAGa ze sie tak cisnieniujecie ? po co te gorzkie żale, i podnieta ze wasza pomoc jest nieoceniona :) napisalem tylko ze to życie bo tak jest :) jak komus nie wejdziesz w dupe to ci nie pomoże :) a że ja wchodzić nie zwykłem dam sobie rade :) i nie widze w tym wiekszego problemu, ani nie widze powodu zeby sie fachowcy denerwowali

Wiecej luzu.

powodzenia :)

ASO zaprasza :)

tyle ode mnie :)

Opublikowano

Spoko, no ja nie jestem z takich co krzycza poporstu zapytalem, sam nie raz pomagam i pomagalem w innych dziedzinach wiec wiem jak to działa. Oby nikt sie nie musial o tym przekonac z tych ktorzy tak ładnie mnie powitali pomocą hehe ;)

Z mojej strony temat zamkniety :) nie spamuje juz swoimi krzykami w tym temacie i do zobaczenia.

Opublikowano

Cholerka, nie wiedziałm że posiadanie VAG'a to takie traumatyczne doświadczenie. Nie mam, nie miałem i nie będę miał tego urządzenia :hi:

Opublikowano

no ja tylko lexparowi obiecałem ze mu pomoge zmienic manetke :) ale będzie za to przynajmniej :drunk:

i nikomu wiecej nic nie robie DZIŚ

chyba zapomniałeś co deklarowałeś sprawdzić u mnie :naughty:

Opublikowano

:shocked::blink::slina:

Matko i córko !! :zemdlal:

Opublikowano

Zaczyna sie :decayed:

Opublikowano

Dajcie chłopakowi spokojnie petów popalić na spocie :decayed:

Opublikowano

Dajcie chłopakowi spokojnie petów popalić na spocie :decayed:

Możemy nawet razem spalić :wink4:

Opublikowano

Dajcie chłopakowi spokojnie petów popalić na spocie :decayed:

Możemy nawet razem spalić :wink4:

Wiadomo kogo sępić z faji :decayed:

Opublikowano

jak komus nie wejdziesz w dupe to ci nie pomoże :) a że ja wchodzić nie zwykłem dam sobie rade :)

Wiecej luzu.

racja .. a że my nie lubimy jak nam cos do d*py wchodzi więc taki układ pasuje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.