Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5. Prędkość w km/h widniejąca na znakach drogowych jest jedynie**

**wielkością sugerowaną dla przeciętnych kierowców. Prawdziwy kierowca**

**dopasowuje prędkość do możliwości własnego samochodu.**

ten punkt to chyba Poziowiec zbyt dogłębnie interpretuje :decayed:

idealnie do niego pasuje :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To co z sobotą ? Robimy wyjście ? :gwizdanie:

Opublikowano

Spotyka Beduin na pustyni białego. Biały ma na ramieniu papugę, a Beduin

węża wokół szyi.

- Te, biały...- mówi Beduin - skąd jesteś ?

- Z Polski.

- Słyszałem, że wy tam nieźle chlejecie, może wypijemy razem?

- No to polej!

Wypili jednego i nic, Beduin nie wierzy i pyta:

- A drugiego wypijesz?

- Wypiję!

Nalał drugiego, Polak wypił i nic.

- A trzeciego wypijesz?

- Wypiję!

Nalał znowu, wypili Polak tylko rękawem otarł gębę, a Beduin już

podchmielony:

- A czwartego?

A na to papuga:

- I czwartego, i piątego, i wp***dol dostaniesz, i tego robaka Ci zjemy...

Opublikowano

To co z sobotą ? Robimy wyjście ? :gwizdanie:

Może zapewnię Wam trochę atrakcji :krol:

:evil:

Opublikowano

To co z sobotą ? Robimy wyjście ? :gwizdanie:

Może zapewnię Wam trochę atrakcji :krol:

:evil:

Król rozpierduchy :decayed::tongue4:

Opublikowano

Suli, Twój polarek klubowy to jakiej wielkości jest? Pamiętam, że chcę mniejszy, ale nie pamiętam jaki przymierzałem. :decayed:

Opublikowano

ja mam XL ale jakoś wisi na mnie - chce ktoś ?

Opublikowano

ty wysokie bydle jestes :)

Opublikowano

to będziesz miał płaszcz klubowy :polew:

Opublikowano

ja mam XL ale jakoś wisi na mnie - chce ktoś ?

Ja mogę ewentualnie od Ciebie wziąć, tylko wcześniej przymiarka :>

Opublikowano

to będziesz miał płaszcz klubowy :polew:

:polew:

Opublikowano

po prostu na spocie się wygadaliśmy :naughty:

Opublikowano

Żyjecie?????????

Żadnego posta od 13,45 :shocked:

Chyba że Was tak ten powyższy artykuł przeraził

Wizja obciętej faji nie zniechęca do trzepania postów :decayed:

Opublikowano

do żadnego trzepania nie zachęca.... :naughty:

Opublikowano

Jak nigdy chyba, wracam do dom, a tu tylko nawalone... 2 strony, chłepy co s Wami!!??[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 21:36_________________________________________________Dzikuny nie orientujecie sie gdzie można geometrię konkretnie ustawić w kfatrro. pamiętam, że gdzieś kiedyś moja stopa wdepnęła do jakiegoś warsztatu gdzie szykują autka do sportu. Tam chciałbym trafić z moją paździeżą. To było gdzieś na kole, albo oklice Przasnyskiej :decayed:. Wiem że za geometrię chcieli czysta złociszy, ale nie pamiętam gdzie :decayed:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 21:43_________________________________________________Moja pamięć jest genialna snalazłem sam :decayed:http://www.asko.net.pl/ofirmie.htm

Opublikowano

malik zmieniał tam sprężyny :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.