Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi-VIVA (bo tam serwisowalem auto i dostalem od nich list) rozmawialem z Serwisem typ pwowiedzial ze zmienia sterowniki silnika ale nic wiecej nie chcial powiedziec na jutro sie z nim umówilem. Podobno dotyczy to wielu A4 B6

Spróbuj dowiedzieć się czegoś więcej przy okazji wizyty w Vivie, ok? :good: Ciekawe o co chodzi? :mysli:

Tylko że wtedy c(h)ip robi pa-pa .... ;( :decayed:

====

Moment, to co oni wymieniają? Sterownik? (fizycznie pudełko) Czy oprogramowanie sterownika? (software)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co do Soboty !!

Mam nadzieję, że nie będziecie mieli nic przeciwko.. Ale pozwoliłem swojej Kasi, zaprosić kilka dziewczyn od niej z firmy.. :gwizdanie:

Opublikowano

Mam nadzieję, że nie będziecie mieli nic przeciwko.. Ale pozwoliłem swojej Kasi, zaprosić kilka dziewczyn od niej z firmy.. :gwizdanie:

Pytanie zupełnie nie mające sensu ... i kto niby miałby mieć coś przeciwko :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A bo Ja wiem :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

A bo Ja wiem :gwizdanie: :kox:

Na pewno nie ja :lol1::naughty:

Opublikowano

kilka

ile to jest konkretnie ? :decayed:

Opublikowano

kilka

ile to jest konkretnie ? :decayed:

Sztuka na łeb ..i po dwie pary cycków :naughty::kox:

Opublikowano

kilka

ile to jest konkretnie ? :decayed:

A widzisz.. Za tamtego "delete`a" Ci nie powiem.. :evil2::bicz:

kilka

ile to jest konkretnie ? :decayed:

Sztuka na łeb ..i po dwie pary cycków :naughty::kox:

Sztuka na łeb i dwie pary cycków ? :mysli: I don`t think so..

:dontknow: 4-5

Załatw lepiej jakieś wejściówki.. Bo taką grupą to nas nigdzie nie wpuszczą.. A do klubów (melin) nie wchodzę.. :gwizdanie:

Opublikowano

Ragga , ale dowaliłeś w temacie Poźka , otworzyłem sobie w innej zakładce ten profil co wrzuciłes , obczaiłem pare innych rzeczy , otwieram ta zakładke i mysle : ki ch*j , jakim cudem mój profil mi sie sam otworzył ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie zajarzyłem na początku , ale to nieprawda , ja Poźka tak nie postrzegam :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nosfer

Napisz jeszcze gdzie pracuje Twoja Kasia, żeby się nie okazało ze to również koleżanki czyjejś żonki. :polew: Kiedyś mój koleś wyrwał przełożoną swojej żony gdzieś na mieście. Jak się później spotkali na imprezie firmowej(żona go zabrała), to wiecie jak sie mijali :gwizdanie:

Opublikowano

Nosfer

Napisz jeszcze gdzie pracuje Twoja Kasia, żeby się nie okazało ze to również koleżanki czyjejś żonki. :polew: Kiedyś mój koleś wyrwał przełożoną swojej żony gdzieś na mieście. Jak się później spotkali na imprezie firmowej(żona go zabrała), to wiecie jak sie mijali :gwizdanie:

Słusznie :good::polew:

"Fujitsu-Siemens"

Opublikowano

Mam nadzieję, że nie będziecie mieli nic przeciwko.. Ale pozwoliłem swojej Kasi, zaprosić kilka dziewczyn od niej z firmy.. :gwizdanie:

Pytanie zupełnie nie mające sensu ... i kto niby miałby mieć coś przeciwko :polew: :polew: :polew:

niewiem .. może Poziu :polew:

Opublikowano

niewiem .. może Poziu

maja być wysokie, z ciężkim cyckiem :good: i nie mam nic przeciwko :kox:

Opublikowano

niewiem .. może Poziu

maja być wysokie, z ciężkim cyckiem :good: i nie mam nic przeciwko :kox:

:decayed:

bikini na gładko czy wolisz "brode" do kolan :naughty::decayed:

Opublikowano

niewiem .. może Poziu

maja być wysokie, z ciężkim cyckiem :good: i nie mam nic przeciwko :kox:

:decayed:

bikini na gładko czy wolisz "brode" do kolan :naughty::decayed:

irokezik...preferuję ładnie dostrzyżonego irokezika :punk:

Opublikowano

irokezik...preferuję ładnie dostrzyżonego irokezika :punk:

Paseczek :naughty::kox:

Opublikowano

podobna do Alby...

co do sportu to nie przesadzałbym...to dziecko jeszcze :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.