Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ... Któryś z Was zajmuje sie tworzeniem stron www zawodowo ??? albo zna kogoś takiego ?

p.s jak coś to dajcie znać na PW.

MichaU :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi, będziesz na najbliższym spocie? Chciałbym obgadać wyjazd na zlot. Co prawda trochy się boję z Tobą jechać, ale ryzyk fizyk. :decayed:

Bede :good:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 20:34_________________________________________________

Najsmieszniejsze jest to, ze myslalem o wywaleniu katow przed zrobieniem programu... ale stwierdzilem, ze to zbyt swieze auto zeby ten problem mogl wystapic. :gwizdanie:

Michau a skąd takie zawodzenie od strony turbiny, przecież nie przez zwalony katalizator :mysli:
Opublikowano

Norbi, będziesz na najbliższym spocie? Chciałbym obgadać wyjazd na zlot. Co prawda trochy się boję z Tobą jechać, ale ryzyk fizyk. :decayed:

Bede :good:

Nie rozumiem za bardzo po co Tomek się pyta czy będziesz skoro przecież jesteś co tydzień :kox::naughty::tongue4:

Opublikowano

Norbi, będziesz na najbliższym spocie? Chciałbym obgadać wyjazd na zlot. Co prawda trochy się boję z Tobą jechać, ale ryzyk fizyk. :decayed:

Bede :good:

Nie rozumiem za bardzo po co Tomek się pyta czy będziesz skoro przecież jesteś co tydzień :kox::naughty::tongue4:

:notworthy::good::decayed:
Opublikowano
Michau a skąd takie zawodzenie od strony turbiny, przecież nie przez zwalony katalizator :mysli:

Nie wiem, nie jestem szpecem, wywiem sie dopiero jutro czegos moze.

We wtorek logi pokaza, czy T chodzi okej.

Opublikowano

Panowie ... Któryś z Was zajmuje sie tworzeniem stron www zawodowo ??? albo zna kogoś takiego ?

p.s jak coś to dajcie znać na PW.

MichaU :wink4:

jasniej prosze ...

Opublikowano

Michau a skąd takie zawodzenie od strony turbiny, przecież nie przez zwalony katalizator :mysli:

Temperatura od strony wydechu rośnie, kumulują się gazy, wirnik się mocno nagrzewa i może trzeć o obudowę - taka była wersja panów z Przasnyskiej - w sumie możliwe, ale z drugiej strony dziwne, bo przecież sprawdzaliśmy to na spocie po długim okresie postoju auta więc temperatury praktycznie nie było, chyba, że od kumulacji gazów.

Opublikowano



:shocked::kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Panowie ... Któryś z Was zajmuje sie tworzeniem stron www zawodowo ??? albo zna kogoś takiego ?

p.s jak coś to dajcie znać na PW.

MichaU :wink4:

jasniej prosze ...

Mowil o mnie, ale ja sie zajmuje wylacznie projektowaniem i w domu raczej nie pracuje juz... tak czy siak - napisz na PW o co chodzi, moze podesle jakis dobry kontakt.

Opublikowano

Norbi, będziesz na najbliższym spocie? Chciałbym obgadać wyjazd na zlot. Co prawda trochy się boję z Tobą jechać, ale ryzyk fizyk. :decayed:

Bede :good:

Nie rozumiem za bardzo po co Tomek się pyta czy będziesz skoro przecież jesteś co tydzień :kox::naughty::tongue4:

Fakt. :doh1:

Opublikowano

Audi-VIVA (bo tam serwisowalem auto i dostalem od nich list) rozmawialem z Serwisem typ pwowiedzial ze zmienia sterowniki silnika ale nic wiecej nie chcial powiedziec na jutro sie z nim umówilem. Podobno dotyczy to wielu A4 B6

Na sterowniki do silnika to lepiej do rogala sie udać :D

Opublikowano

bry :hi: c*paa nowie z berlingo staja sobie czesto na sobieskiego

Opublikowano

Nie polecam..

Był od nas koleś oglądać ten samochód :thumbdown: :thumbdown:

podobno dno totalne... z bliska widać wszystkie mankamenty..

Opublikowano

Ktos w ogole chcial to ogladac? Dzizas.

Opublikowano

Ktos w ogole chcial to ogladac? Dzizas.

o co chodzi - niezły BANDZIOR :decayed:

Opublikowano

bandzior to właściciel! :bicz3:

Opublikowano

siemka :hi:

... jak dla mnie miał za mało naklejek i upiększeń ... duża płetwa na bagarku parę jarzeniówek i koniecznie naklejany wlew paliwa by się przydał :polew::tongue4::kox:

Opublikowano

Dodał parę naklejek i od razu moc się zwiększyła.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.