Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal, ile Ty masz lat? :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal, ile Ty masz lat? :mysli:

konkretnie dzisiaj ??? juz ponad 30 [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 07:42_________________________________________________a o co chodzi ???

Opublikowano

konkretnie dzisiaj ??? juz ponad 30 [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 07:42_________________________________________________a o co chodzi ???

A nic, tak pytam z ciekawości. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Siemanko :przebiegly:

konkretnie dzisiaj ??? juz ponad 30 [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 07:42_________________________________________________a o co chodzi ???

A nic, tak pytam z ciekawości. :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Tomasz, a co Cię tak z rana naszło?

Opublikowano

Panowie co tu się w ogóle dzieje....

8 ostatnich stron i ani jednego słowa o d*pach :polew::decayed:

Opublikowano

Bo jest zakład, kto pierwszy coś powie o d*pach to dostaję kropka. :polew:

Opublikowano

Bo jest zakład, kto pierwszy coś powie o d*pach to dostaję kropka. :polew:

skoro Ty dostajesz to czemu mamy nie mówić

ale fajną dupe widziałem rano :decayed:

Opublikowano

ja też :> i chce kropka

[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 09:16_________________________________________________przyszły nowe kółka :dance: :dance:

Moze dzis dam rade wpaść swoja padaczką na spota , nie bede fatygował Korzenia i Suliego , chociaż kusi przejażdżka Esą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie co tu się w ogóle dzieje....

cisza przed zlotem...

Opublikowano

będzie dzisiaj może ktoś na spocie, kto miał problem, bądź nadal ma z zegarem radiowym??

Opublikowano

Bedzie mial ktos dzis na spocie klucze potrzebne do rozebrania kiery w B6?

boberek mi krzywo ustawil ostatnio i trzeba poprawic :decayed:

Opublikowano

Bedzie mial ktos dzis na spocie klucze potrzebne do rozebrania kiery w B6?

boberek mi krzywo ustawil ostatnio i trzeba poprawic :decayed:

no jeszcze narzekaj :) nie dośc ze ci przełozyłem :) to jeszcze narzeka no nie mozliwe :)

Opublikowano

Bedzie mial ktos dzis na spocie klucze potrzebne do rozebrania kiery w B6?

boberek mi krzywo ustawil ostatnio i trzeba poprawic :decayed:

no jeszcze narzekaj :) nie dośc ze ci przełozyłem :) to jeszcze narzeka no nie mozliwe :)

no ciężko to potem ustawić

Opublikowano

Bedzie mial ktos dzis na spocie klucze potrzebne do rozebrania kiery w B6?

boberek mi krzywo ustawil ostatnio i trzeba poprawic :decayed:

A mówiłem! Zaznaczyć na kolumnie miejsce mocowania poprzedneij kiery! :wallbash:

IMG_4071.JPG?imgmax=720

Amatorzy! Teraz to po ptokach :tongue4:

Opublikowano

i tam u mnie trzeba ~1cm w lewo przekręcić i będzie jak z lini

Opublikowano

A mówiłem! Zaznaczyć na kolumnie miejsce mocowania poprzedneij kiery! :wallbash:

Poprzednia tez byla troche krzywo... bo tak mi kurfa zbieznosc ustawili :polew:

Opublikowano

Co tu dziś taka słaba frekwencja ????

Opublikowano

Co tu dziś taka słaba frekwencja ????

kryzys nastał;)

wozi ktoś może ze sobą wyjmaki do radia concert?

Opublikowano

Co tu dziś taka słaba frekwencja ????

kryzys nastał;)

wozi ktoś może ze sobą wyjmaki do radia concert?

taaa moja żona :>

pilniczki do paznokci są najlepsze :wink4:

Opublikowano

Ja mam wyjmaki zawsze w aucie. Mogę użyczyć dzisiaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.