Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stacja diagnostyczna na terenie W-wy, najlepiej północnej. Dająca możliwość sprawdzenia hamulców w aucie z quattro. Otwarta w sobotę :) Możecie polecić?

Przegląd się kończy, muszę coś z tym zrobić :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jedz na pierwsza lepsza, a nie kombinujesz... tylko zaznacz panom od przegladu, ze to quattro i nie moga sprawdzac hamulcow [w moim przypadku nie wiedzieli o tym].

Podbija przeglad po sprawdzeniu amorow i tyle.

U mnie ostatnio sie spojrzeli na auto i zapytali - a jest sens cokolwiek sprawdzac? :cool1:

Opublikowano

u mnie tak zawsze mówią :)

jak pojechaem popatrzył ;) sprawdził światła i podbił i dowidzenia :)

Opublikowano

Mnie zależy na takiej stacji, która naprawdę sprawdza a nie bierze kasę za nim. "Kasa za nic" to dla mnie pedały*

* wedle definicji Meszruma

Jeżdżę sam, wożę całą swoją rodzinę. Nie mogę sobie pozwolić na żadne niespodzianki.

-----

Dla zainteresowanych wyszukiwarka: http://skp.um.warszawa.pl/index.php

Opublikowano

Ja nie mowie o stacji, ktora podbija przelgad za frajer. Kazdy diagnosta potrafi ocenic zawieszenie, amory itd.

Opublikowano

Ja nie mowie o stacji, ktora podbija przelgad za frajer. Kazdy diagnosta potrafi ocenic zawieszenie, amory itd.

Symetryczność siły hamowania w aucie quattro także? Nie mając odpowiedniego sprzętu? Niezły fachowiec ... :shocked:

Opublikowano

Rozpedz sie na prostej i zahamuj.

Opublikowano

Oczywiście na puszczonej kierownicy :tongue4: Jak będzie ściągać to szukaj przyczyny. Wszystko

Ostatnio Policja zabrała się za takie warsztaty w Krakowie. Dziś mówili w dzienniku.

Opublikowano

Symetryczność siły hamowania w aucie

Co to takiego ?

Opublikowano

Panowie, dla mnie temat zakończony.

Znalazłem wyszukiwarkę: http://skp.um.warszawa.pl/index.php, jutro podzwonię :)

Opublikowano

Panowie, dla mnie temat zakończony.

A możesz wyjaśnić te pojęcie, bo szukałem w google i nie znalazłem odpowiedzi, a przyznam szczerze, że ciekawi mnie to.

Jedyne co mi przychodzi na myśl ze słowem symetryczność to to, że koła mają równo hamować.

Opublikowano

Panowie Tosiek nie odpowiada :(

Wezmie ktos klucz do swiec i torxa do odkrecenia cewek ? Pliz:)

Opublikowano

Jakieś torxy mam, ale klucza do świec to raczej nie. Chyba że pasuję ten od koła. A od motorynki gdzieś zgubiłem :przebiegly:

Opublikowano

musi byc dluga rurka bo swieczki sa gleboko spuszczone w AEB

Opublikowano

O matko !! Jeszcze gadacie o tych kluczach.. :wallbash::decayed:

Opublikowano

sie skonczy ze kupie na allegdrogo klucz do swiec za 8 pln "na 1 raz ... "

Opublikowano

czarne B6 Avant z klubową wlepą na warszawskich numerach WU 55x63 z wlepą klubową :kox: widziany w LC któz to taki,przyznac sie :wink4:

Opublikowano

Panowie, dla mnie temat zakończony.

A możesz wyjaśnić te pojęcie, bo szukałem w google i nie znalazłem odpowiedzi, a przyznam szczerze, że ciekawi mnie to.

Jedyne co mi przychodzi na myśl ze słowem symetryczność to to, że koła mają równo hamować.

Purysta językowy się znalazł... :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie, dla mnie temat zakończony.

A możesz wyjaśnić te pojęcie, bo szukałem w google i nie znalazłem odpowiedzi, a przyznam szczerze, że ciekawi mnie to.

Jedyne co mi przychodzi na myśl ze słowem symetryczność to to, że koła mają równo hamować.

Purysta językowy się znalazł... :gwizdanie:

:polew: pierdołem...to tylko czukundur, więc spoko :decayed:

czepneli się małolaty chłopaka :disgust:

Opublikowano

Siema ogry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.