Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten zegar co miałem hmmm gorzej z tym trójnikiem może się coś dokupi :mysli: Autogauge

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.desperados.com.pl/zaloga.html

Kokos pracuje w Desperadosie, a my kombinujemy gdzie pojść dzisiaj :slina: :gwizdanie:

Kokos załatw wejście.. :naughty:

_________________________________________________

Dobra, ekipa wypadowa - gdzie ku.. idziemy ?

Opublikowano

Ja jestem chory. ;(

Opublikowano

Ja jestem chory. ;(

O !! :bicz:

Wódka Cię uzdrowi.. :kox:

Opublikowano

Ja jestem chory. ;(

Nie skomentuje tego .

http://www.desperados.com.pl/zaloga.html

Kokos pracuje w Desperadosie, a my kombinujemy gdzie pojść dzisiaj :slina: :gwizdanie:

Kokos załatw wejście.. :naughty:

_________________________________________________

Dobra, ekipa wypadowa - gdzie ku.. idziemy ?

Start w kompani piwnej na podwalu poźniej gdzieś się zainstalujemy :)

Opublikowano

Nie skomentuje tego .

ja tez wolałbym już nic nie mówić...szaman chyba w czwartek powiedział mi, że głupio by było żebym zachorował tuż przed zlotem...i powiedział z przekąsem, że nikomu tego nie życzy...

no i teraz gorączka....

Opublikowano

To teraz tylko czekać, aż spełni się reszta przepowiedni :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

Opublikowano

To teraz tylko czekać, aż spełni się reszta przepowiedni :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

Już Ty nie prowokuj i nie podjudzaj :kox::naughty::tongue4:

Opublikowano

Jest mi ktos w stanie strescic w paru zdaniach ostatnie 21 stron?

Bo mnie wywialo na poludnie na tydzien... :mysli:

Opublikowano

nic nie zstraciłeś :)

Opublikowano

Tak myslalem... :polew:

Zero afer? Jakies rezanie na spocie? :decayed:

btw, w moim parchu jednak nie padła T :kox:

Opublikowano

To teraz tylko czekać, aż spełni się reszta przepowiedni :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

Już Ty nie prowokuj i nie podjudzaj :kox::naughty::tongue4:

Ja wiem, że Poziek nie wytrzyma :decayed:

Opublikowano

Tak myslalem... :polew:

Zero afer? Jakies rezanie na spocie? :decayed:

btw, w moim parchu jednak nie padła T :kox:

A co takiego??
Opublikowano

btw, w moim parchu jednak nie padła T :kox:

Ale luz musieli poprawić na 100%, bo teraz jest ok w porównaniu do tego, co było jak zdjęliśmy dolot powietrza :wink4:

Opublikowano

Tak, na pewno :) Ciekaw jestem czy wytworzyl sie wlasnie od powracajacych spalin... :mysli:

Norbi, problem z wydechem, wywalili katy i auto ponoc wrocilo do zycia.

Opublikowano

Tak, na pewno :) Ciekaw jestem czy wytworzyl sie wlasnie od powracajacych spalin... :mysli:

Norbi, problem z wydechem, wywalili katy i auto ponoc wrocilo do zycia.

Ja jebie, niewiarygodne!!!

No to super

Opublikowano

Najsmieszniejsze jest to, ze myslalem o wywaleniu katow przed zrobieniem programu... ale stwierdzilem, ze to zbyt swieze auto zeby ten problem mogl wystapic. :gwizdanie:

Opublikowano

Norbi, będziesz na najbliższym spocie? Chciałbym obgadać wyjazd na zlot. Co prawda trochy się boję z Tobą jechać, ale ryzyk fizyk. :decayed:

Opublikowano

Panowie ... Któryś z Was zajmuje sie tworzeniem stron www zawodowo ??? albo zna kogoś takiego ?

p.s jak coś to dajcie znać na PW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.