Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żart.. wkleiłem im panią Coco :naughty:

Dobra.. Spadam do domu.. :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal, to ile Ty masz lat?

dzisiaj ??? ponad 30 , chcesz mie tym wk***ić ???? nie tędy droga :decayed:

Moskal czy ja dobrze Cię teraz zacytuję ? - "Już nigdy nie założę 17-stek !!" - :polew:

Teraz mam deko wyższy profil , nie bedzie tak walić, przód 225/45 tył 235/45

Będziesz na spocie dzisiaj - miałem nie przyjeżdzać, ale chyba jednak przyjadę..

nie , w ch..j roboty :thumbdown:

Opublikowano

żart.. wkleiłem im panią Coco :naughty:

Dobra.. Spadam do domu.. :kox:

Tutaj więcej tego cudu natury :naughty: Czy raczej współczesnej chirurgii plastycznej? :>

A zresztą czy to ważne? :polew:

57797coco31122525lofn8.jpg

coco-52.jpg

coco-01.jpg

coco-072.jpg

Opublikowano

Niestety nie dotre na spot bo mnie dentysta zmasakrowal.

Slinie sie i nie prezentuje sie przy tym dobrze :D cos jak polaczenie czlowieka z bokserem (psem) :P

Za tydzien powinienem juz byc.

Co do tej "laski" jak dla mnie chirurgia plastyczna chirurgia ale ta panna ma DUPE JAK SZAFA - ksztaltna ale nadal - JAK SZAFA.

co prawda o gustach sie nie dyskutuje ale ta panna jest "ladna" od gory do pempka :)

Opublikowano

Takiej to fajnie kopa w dupe dać .

Opublikowano

Co do tej "laski" jak dla mnie chirurgia plastyczna chirurgia ale ta panna ma DUPE JAK SZAFA - ksztaltna ale nadal - JAK SZAFA.

co prawda o gustach sie nie dyskutuje ale ta panna jest "ladna" od gory do pempka :)

Eeeee dzieciak.. pier***isz :naughty:

Takiej to fajnie kopa w dupe dać .

:shocked:

Opublikowano

Eeeee dzieciak.. pier***isz :naughty:

Sie powstrzymam od komentarza :cool1:

Opublikowano

Jak chcesz :decayed:

Opublikowano

Adaho jak elektryka ?? :naughty:

Flyer jak turbo ? :naughty::decayed:

Opublikowano

Adaho jak elektryka ?? :naughty:

Flyer jak turbo ? :naughty::decayed:

Było przyjechać trolce ;):kox: :kox: :kox:

Widzialem, że nie tylko Adaho i Flyer rzeźbili przy autach.

A ludzi było w ch...

Opublikowano

Zmasakrowali autko Adahowi :shocked:,nie wiem kto, ale dawno tak Adasia zkwaszonego nie widziałem, u Flaja turbajna żyje. Czukundur pewnie sie wypowie bo logi siekał.

Opublikowano

No... tez nie widzialem adasia w takim stanie :confused4: wspolczuje, bo sam mam przejscia z ałtem.

Mojemu T daje jeszcze 2 dni, bo znowu szura. Czuje, ze czeka mnie wycieczka do Wschowej [do sprzedawcy T], bo tu mi raczej nikt nie pomoze rozwiazac tego problemu...

Flyer jak turbo ? :naughty::decayed:

Jeszcze dziala :kox:

Opublikowano

Adaho jak elektryka ?? :naughty:

Flyer jak turbo ? :naughty::decayed:

widze ze szaman przekazał informacje ze spoty

Poziu jak zdrówko :):kox: :kox:

Opublikowano

Szaman usiadl w moim aucie i znowu rzucil zaklecie... stanal obok auta adasia... kolejny problem...

Opublikowano

bolec na maXa - do domu dojechalem ale w ciemnosciach - z elekrtyki tylko RNSE w srodku zyje.

nie rozumiem tylko skad ten problem i dlaczego klemy byly podlaczone jak juz znalazlem nowy aku - zanim poszedlem go szukac byly odlaczone :shocked: :shocked:

wkurwa mam ale zobaczymy jak duzy bedzie rachunek.

Lukasz, Piotrek, Tosik, Tom i wielu innych - Dzieki za pomoc :notworthy:

Opublikowano

kurde no dziwna sprawa z ta elektryka jedz do pana Wiesia moze cos poradzi !!

Opublikowano

No... tez nie widzialem adasia w takim stanie :confused4: wspolczuje, bo sam mam przejscia z ałtem.

Mojemu T daje jeszcze 2 dni, bo znowu szura. Czuje, ze czeka mnie wycieczka do Wschowej [do sprzedawcy T], bo tu mi raczej nikt nie pomoze rozwiazac tego problemu...

Flyer jak turbo ? :naughty::decayed:

Jeszcze dziala :kox:

pare km, bedziesz miał do przejechania

Opublikowano

nie rozumiem tylko skad ten problem i dlaczego klemy byly podlaczone jak juz znalazlem nowy aku - zanim poszedlem go szukac byly odlaczone :shocked: :shocked:

Jak to? :blink:

Ktos sobie chcial zart zrobic i mogl cos sp&*$#&$c?

Opublikowano

jakieś 500? lepiej oszczędzaj turbo :)

Opublikowano

nie rozumiem tylko skad ten problem i dlaczego klemy byly podlaczone jak juz znalazlem nowy aku - zanim poszedlem go szukac byly odlaczone :shocked: :shocked:

Jak to? :blink:

Ktos sobie chcial zart zrobic i mogl cos sp&*$#&$c?

niewiem - moze przypadkiem ktos ruszyl. Niewazne. Sam to spierdaczylem i sam musze naprawic. Dam znac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.