Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polczynska,pierwsza w nocy,173km/h na 50...czerwony latajacy punkt...zdziwienie...rozmowa...sumowanie punktow...limit punktow przekroczony...wycieczka do bankomatu po 500 zeta...przewietrzenie siwego przed ustawka z amerykancem malika -BEZCENNE

Znam tą ekipę. Stoją tam bardzo często w nocy. Tydzień temu mogłem dostać 10 Pkt i byś lżejszym o 500PLN.

Skończyło się na stówce w łapę :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Polczynska,pierwsza w nocy,173km/h na 50...czerwony latajacy punkt...zdziwienie...rozmowa...sumowanie punktow...limit punktow przekroczony...wycieczka do bankomatu po 500 zeta...przewietrzenie siwego przed ustawka z amerykancem malika -BEZCENNE

Znam tą ekipę. Stoją tam bardzo często w nocy. Tydzień temu mogłem dostać 10 Pkt i byś lżejszym o 500PLN.

Skończyło się na stówce w łapę :decayed:

Dlatego tam sie ustawiłeś z Siwkiem?

Wystawił Cię :kox: :kox: :kox::polew:

Źle doczytałem........

Ale nie ważne i tak :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Polczynska,pierwsza w nocy,173km/h na 50...czerwony latajacy punkt...zdziwienie...rozmowa...sumowanie punktow...limit punktow przekroczony...wycieczka do bankomatu po 500 zeta...przewietrzenie siwego przed ustawka z amerykancem malika -BEZCENNE

:nabijasie: :nabijasie: :cool1::wink4:

Opublikowano

Polczynska,pierwsza w nocy,173km/h na 50...czerwony latajacy punkt...zdziwienie...rozmowa...sumowanie punktow...limit punktow przekroczony...wycieczka do bankomatu po 500 zeta...przewietrzenie siwego przed ustawka z amerykancem malika -BEZCENNE

Znam tą ekipę. Stoją tam bardzo często w nocy. Tydzień temu mogłem dostać 10 Pkt i byś lżejszym o 500PLN.

Skończyło się na stówce w łapę :decayed:

Nie pisać takich rzeczy na forum publicznym, jeżeli się udało dogadać, to git.

Opublikowano

Polczynska,pierwsza w nocy,173km/h na 50...czerwony latajacy punkt...zdziwienie...rozmowa...sumowanie punktow...limit punktow przekroczony...wycieczka do bankomatu po 500 zeta...przewietrzenie siwego przed ustawka z amerykancem malika -BEZCENNE

:nabijasie:

Opublikowano

:hi:

Pany szybkie pytanko

Czy jest przepis NAKAZUJACY parkowanie przodem do budynku ? (chodzi o parkowanie prostopadle)

i czy mozna dostac "mandat" za parkowanie tylem.?

Opublikowano

wyloozuj Specu :naughty: każdy daje i każdy bierze .. prawie :decayed:

Opublikowano

Poziek to co jakis kursik zmniejszający punkty ?

Opublikowano

Czy jest przepis NAKAZUJACY parkowanie przodem do budynku ? (chodzi o parkowanie prostopadle)

i czy mozna dostac "mandat" za parkowanie tylem.?

Generalnie jest zasada, że nie parkuje się tyłem do budynku i często na budynkach są takie tabliczki, ale z tego co kiedyś czytałem to nie istnieje w prawie o ruchu drogowym przepis, który zabraniałby takiego parkowania.

Opublikowano

Mi chodzi jedynie o odrobinę dyskrecji :naughty:

Opublikowano

Mi chodzi jedynie o odrobinę dyskrecji :naughty:

to dlatego numerów rejstracyjnych i nazwiska nie podał :decayed:

Opublikowano

Czy jest przepis NAKAZUJACY parkowanie przodem do budynku ? (chodzi o parkowanie prostopadle)

i czy mozna dostac "mandat" za parkowanie tylem.?

Generalnie jest zasada, że nie parkuje się tyłem do budynku i często na budynkach są takie tabliczki, ale z tego co kiedyś czytałem to nie istnieje w prawie o ruchu drogowym przepis, który zabraniałby takiego parkowania.

Takie przepisy nie istnieją. Jedynie właśnie są to zarządzenia zarządcy budynku/parkingu..

Ale to jest jeden z bezsensów jaki pozostał "ze starych czasów".. Teraz właściwie nic nie wnosi..

Kiedyś były takie zarządzenia ponieważ właściciele samochodów, które "dość mocno kopciły" odpalali samochody, aby zagrzać silnik.. Spaliny z rury po 1) okopcały elewację budynku.. po 2) smrodziły lokatorom po oknach..

Teraz są inne samochody, inne silniki, ale takie "zarządzenia" gdzieniegdzie pozostały.. :wink4:

(taka ciekawostka :P )

Opublikowano

:hi:

Pany szybkie pytanko

Czy jest przepis NAKAZUJACY parkowanie przodem do budynku ? (chodzi o parkowanie prostopadle)

i czy mozna dostac "mandat" za parkowanie tylem.?

nie ma znaku iterpretującego sposób parkowania = parkuj jak chcesz

Opublikowano

Czy jest przepis NAKAZUJACY parkowanie przodem do budynku ? (chodzi o parkowanie prostopadle)

i czy mozna dostac "mandat" za parkowanie tylem.?

Generalnie jest zasada, że nie parkuje się tyłem do budynku i często na budynkach są takie tabliczki, ale z tego co kiedyś czytałem to nie istnieje w prawie o ruchu drogowym przepis, który zabraniałby takiego parkowania.

Absolutnie nie ma takiego przepisu.

Opublikowano

nie ma znaku iterpretującego sposób parkowania = parkuj jak chcesz

parkuj jak chcesz, a prędzej czy później ktoś po złości wsadzi Ci banana w rurę wydechową, albo zrobi laurkę gwoździem na klapie..

_________________________________________________

Jeszcze niech ktoś powtórzy, że nie ma takiego przepisu.. Bo moro99 chyba po 4 razach jeszcze nie załapał.. :naughty:

Opublikowano

staje się coraz młodszy :decayed:

Opublikowano

nie ma znaku iterpretującego sposób parkowania = parkuj jak chcesz

parkuj jak chcesz, a prędzej czy później ktoś po złości wsadzi Ci banana w rurę wydechową, albo zrobi laurkę gwoździem na klapie..

_________________________________________________

Jeszcze niech ktoś powtórzy, że nie ma takiego przepisu.. Bo moro99 chyba po 4 razach jeszcze nie załapał.. :naughty:

Czasem dobrze kogoś upewnić w zdaniu przedmówcy... :rolleyes:

Opublikowano

Potwierdzam to co napisał pphammer2000.

Czasem dobrze kogoś upewnić w zdaniu przedmówcy.. :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Skończyło się na stówce w łapę :decayed:

no jak powiedziałem stówka to mnie wyśmiali....jak podliczył wszystko, łącznie z lawetą auto to 5 stówek było słuszną wartością... :decayed:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 09:49_________________________________________________strzelili do mnie z lasera...z 500 metrów...

kto wie gdzie się zapisać na kursik zbijający punkty ? :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.