Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko bede musial ja dobrze przedmuchac bo znowu dostane palpitacji serca ze nie jedzie :eek:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi a co z twoim kucykiem?? Wymienili czujniki??

a spociek był jak zwykle I klasa :twisted: :bicz:

Opublikowano

poziek a nie slyszalem jak szuszary gwizdaly przy wylocie Norbiego :eek:

Opublikowano

hyhyhyhy

Opublikowano

Plati czy my będziemy w stanie wyrezać u ciebie orurowanie z kwasówki jak będę miał ICka już??

Opublikowano
Norbi a co z twoim kucykiem?? Wymienili czujniki??
Czujnik wymieniony i poprawa kolosalna, ale nadal czasami przeładowywuje i moc znika :frown: , ale to już Kunio Ci wytłumaczy dlaczego :lol:
Opublikowano

pewnie kupiłeś auto sklejane z siedmiu :question: :twisted: :wink:

Opublikowano

Nie tam, nie bite to sprawdziłem.... powinienem dać za nie 10 tysi wiecej wtedy bangladziłoby jak trza :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

Popatrzcie do wątku "za***iste texty ze Zlotu" - widać biały generalnie budził furorę :biggrin:

Nawet fota jest :biggrin:

Opublikowano
Nie tam powinienem dać za nie 10 tysi wiecej wtedy bangladziłoby jak trza
a tak to te 10 tys wydasz na remonty i naprawe :P
Opublikowano

Norbi jak cos Ci zostalo bo tak malo zaplaciles za auto to zglos sie do Tomboya on kazda kase przyjmie :lol:

Opublikowano
Norbi jak cos Ci zostalo bo tak malo zaplaciles za auto to zglos sie do Tomboya on kazda kase przyjmie :lol:
Topra szefie sropie jak muwisz :lol:

[ Dodano: 07-03-2007, 10:17 ]

a tak to te 10 tys wydasz na remonty i naprawe :P
Buahaha skąd to Ci się człowieku bierze. Wydanie większej kasy jest gwarantem jakości :exclaim: :question: ile Ty masz lat :question: cztery :rotfl:
Opublikowano
Wydanie większej kasy jest gwarantem jakości

A co, jakby kosztowalo 30 tys to tez bys je kupil? Ludzie cenia auta zadbane... Mozna kupic okazyjnie ale nie na łapu capu i pod wpływem emocji ktore tobą szargały w tamtej chwili :biggrin: :D Sam widzisz ze co chwile dokladas... Koniec tematu. Ja mam swoje zdanie na temat tego samochodu i nic tego nie zmieni :wink:

Opublikowano

Dla mnie S4 Norbiego to koks na maxa , zapitala super i jest w za***istym stanie , a że czasem sie coś zesra to norma , w sumie tylko czujnik mu sie zj***ł.... ale haloo :D

Opublikowano
zapitala super i jest w za***istym stanie

moze dlatego ze nie masz porownania z inna (zdrową) S4 :twisted:

Opublikowano
moze dlatego ze nie masz porownania z inna (zdrową) S4
Tą na maxa wydzwonioną nazywasz zdrową :rotfl::rotfl::rotfl: proszę.... Nie mówie, że moja S-ka jest jakś rewelacyjna, ale to co Ty koleszko opowiadasz rozkłada mnie na łopatki... poprostu żenuła :lol: 4 latka, chyba przesadziłem 3 to max :biggrin:

[ Dodano: 07-03-2007, 11:25 ]

Kuniak idąc Twoim tokiem rozumowania to Oniak nie powinien do swojej dokładać przez jakieś 100lat bo dał w pyte gotówy, nie prawdaż :question::question::question:

Opublikowano

lubie targać suty :twisted: :twisted: :P:P

Opublikowano

Proponuje jakieś solo na gołe klaty :bicz:

Opublikowano

A ja wlasnie jestem po spocie z Lookierem i Kuniakiem u Szewczyka popalowalismy RS4 :cool: i chce powiedziec ze wczoraj widzielismy ostatni raz czarna gnojowke Lookiera sprzedal ja dzisiaj :eek: ale zostaje w klubie to plus.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.